TEST: Marionnaud čistiaca želatínová pena

Nová značka prírodnej kozmetiky Marionnaud NATURE vás zaujme nie len zložením, ale aj jemnosťou a krásnymi obalmi...

Nová značka prírodnej kozmetiky Marionnaud NATURE vás zaujme nie len zložením, ale aj jemnosťou a krásnymi obalmi.

 

Jemná a šetrná, napriek tomu plná sily. Áno, presne taká je značka Marionnaud s výstižným názvom NATURE, ktorú vám chcem v tomto článku priblížiť.

 

Preto Nature, lebo svoju silu a účinnosť čerpá práve z prírody. Marionnaud NATURE sľubuje vo svojich produktoch podiel čisto prírodných zložiek a to minimálne 90%. Chcela by som zdôrazniť, že v týchto produktorch nie sú obsiahnuté žiadne chemické zložky ako sú parabény, minerálne látky, či ďalšie ropné produkty.

  

Marionnaud čistiaca želatínová pena

  

Marionnaud NATURE ponúka kozmetické prípravky, ktoré si môžete vybrať z troch radov:

  • vyživujúca línia
  • hydratačná línia
  • čistiaca línia

 

Teraz vám predstavím produkt, ktorý som z tejto značky otestovala a chcem sa s vami podeliť o moje skúsenosti s týmto produktom. Testovala som intenzívny čistiaci gél Marionnaud NATURE s vôňou čerešňového kvetu, ktorý patrí do čistiacej línie tejto značky.

  

Marionnaud čistiaca želatínová pena

  

Popis tohto intenzívneho čistiaceho gélu Marionnaud NATURE podľa výrobcu:

Hĺbkovo čistiaci gél je určený predovšetkým pre zmiešanú až mastnú pleť k pravidelnému čisteniu tváre. Obsahuje čerešňový kvet, ktorý zjemňuje a hydratuje, kyselinu salicylovú pre čistenie a osvieženie pleti a jemný púder pre šetrnú exfoliáciu. Pri kontakte s vodou vytvorí bohatú penu, ktorá perfektne očistí pleť.

 

Marionnaud čistiaca želatínová pena

  

Čo si o tejto čistiacej emulzii myslím ja?

Túto čistiacu emulziu som testovala približne mesiac. Najprv som ju používala ako čistiacu emulziu, ktorou som pleť prečistila večer po odlíčení make-upu. No dočítala som sa v návode, že by sa mala používať aj ráno, tak po pár dňoch som ju aj ja začala používať 2x denne.

 

Čo sa týka konzistencie tohto prípravku, je dosť tekutá, priesvitná hmota, niečo ako redšia želatína a okamžite, ako si ňou začnete krúživými pohybmi masírovať pleť, tak sa mení na penu, ktorá vašu pleť perfektne prečistí. Počas toho, ako si ňou masírujem tvár, cítim v nej drobné čiastočky, ktoré mi trochu pripomínajú jemnučký peeling. Dočítala som sa, že sú to drobné silicové mikročastice, ktoré majú za úlohu pleť zjemniť a zredukovať póry. Toto môžem úprimne potvrdiť, že po používaní tohto čistiaceho gélu je moja pleť jemná. Dokonca sa mi stiahli a zredukovali póry, ktoré som mala rozšírené hlavne v oblasti nosa. Moja pleť pôsobí sviežejšie a čistejšie. Po vyčistení pleti s gélom Marionnaud NATURE si pleť už len nakrémujem pleťovým krémom.

 

Marionnaud čistiaca želatínová pena

 

Balenie je 75 ml tuba s obrázkom čerešňového kvetu, z ktorej sa čistiaci gél vytláča (alebo vylieva). Mne osobne by sa viac páčil dávkovač s pumpičkou, lebo občas pri dávkovaní gélu mám pocit že ak tubu viac nakloním tak sa mi vyleje viac gélu. Ale nie je to žiadna závada, na kvalite produktu to vôbec neuberá.

 

S čistiacou penou Marionnau NATURE čerešňový kvet som spokojná. Od značky Marionnaud som už vyskúšala nejeden produkt a ešte ma žiaden nesklamal, takže nemôžem nič iné ako vám ho odporučiť ;-)

 

Marionnaud čistiaca želatínová pena

  

Odporúčaná cena za 75ml balenie je 8,40€ a zakúpiť ju môžete v sieti predajní Marionnaud, prípadne v ich e-shope www.eshop.marionnaud.sk

 

Zdroj foto: www.marionnaud.sk, www.eshop.marionnaud.sk
4 komentárov
dominika4848

dominika4848

14.09.2013 10:18

dalsi skvely produkt :)

Vaše meno:

Mirka

Mirka

15.09.2013 08:35

zaujímalo by ma, či si nemala po jeho použití trochu napnutú pleť. Vždy keď používam takéto čistiace emulzie, gély a pod. tak mám napnutú pleť a musím ju rýchlo nakrémovať.

Vaše meno:

Lienka Brindáková

Lienka Brindáková

16.09.2013 20:02

Ahoj Miri, nie nemala som napnutú pleť... Tento gél bol úplne ako peeling, ale nie je až tak silný a drsný, pretože to by som ho potom nepoužívala každý deň.. a vždy po jeho použití som si pleť automaticky nakrémovala, ako to vždy robím po vyčistení pleti.. takže som napnutosť pokožky nezbadala..

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

15.09.2013 16:35

Hlavne, že je čisto prírodná, chémie je všade dosť:))

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.09.2014 16:47

o tom že Marionnaud má líniu Nature som už počula. trebalo by vyskúšať.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE