TEST: Mixa - Zmatňujúca micelárna pleťová voda

Odkedy som objavila micelárne vody a ich čaro, vraciam sa k nim neustále a rada. Má to viaceré dôvody. Pleť odlíčia kvalitne a jemne, sú ideálne na odličovanie pleti i očí a ide to s nimi naozaj ľahko.

 

Francúzsku značku Mixa už hádam nemusím ani predstavovať. Okrem micelárnych vôd značka ponúka aj pleťové krémy či inú kozmetickú starostlivosť. Dnes si predstavíme ďalší z ich produktov.

 

Bude ním Zmatňujúca micelárna pleťová voda. Poďme si ju preto bližšie predstaviť. 

 

 

Odporúčame prečítať: Mixa CC KRÉM PROTI ZAČERVENANIU S OF 15, 50 ML

voda

Zdroj: Shutterstock®

,,Zmatňujúca micelárna pleťová voda je ideálna pre zmiešanú a mastnú citlivú pleť. Jemné odstránenie make-upu z tváre a očí jedným ťahom: zloženie s micelami, ktoré odstraňujú make-up a nečistoty bez trenia. Fyziologické pH 5,5 rešpektuje citlivosť pleti. Obohatená o čistiaci Zinc PCA, čistí a osviežuje. Citlivá pleť tváre a očí je dokonale vyčistená, upokojená a zmatnená.“

 

Čo na micelárnu pleťovú vodu hovorím ja?

 

Vyskúšala som už niekoľko micelárnych vôd rôznych značiek. Micelárna pleťová voda značky Mixa je balená do praktického 400 ml balenia, ktoré vydrží naozaj dlho. Obal je priehľadný a voda je bezfarebná. Otvára sa vyklápacím vrchnákom. Tu musím poznamenať, že už som mala možnosť testovať Micelárnu pleťovú vodu pre citlivú pleť rovnakej značky a tá bola vybavená praktickou pumpičkou, ktorou by som ja vybavila všetky micelárne vody. Aplikovanie vody na pleťový tampón je veľmi praktické. 

 

 

Odporúčame prečítať: Mixa – Pleťová starostlivosť – Micelárna voda a pleťový krém

mixa

Zdroj: Shutterstock®

Samozrejmosťou micelárnej vody je absencia parabénov a alkoholu. Čo sa týka vône a čistenia pleti, tak v tomto bode musím Zmatňujúcu micelárnu pleťovú vodu vychváliť priam do nebies. :-) Vôňa je nádherná, jemná a cítim ju na pleti ešte dlho po odlíčení. Záväzok jemne odstraňovať make-up z tváre a očí dodržiava micelárna voda naozaj svedomito. V očiach neštípe a je jemná ku pleti.

 

Záverečné hodnotenie: Tejto micelárnej pleťovej vode nemám čo vytknúť (jedine ak tú pumpičku, ktorou by mohli byť vybavené všetky micelárne vody :-)) V prípade, že hľadáte jemnú a účinnú micelárnu pleťovú vodu, neváhajte a vyskúšajte túto. Ja si po jej domíňaní určite zaobstarám ďalšie balenie. :-)

 

 

Odporúčame prečítať: Mixa - CC krém proti začervenaniu s OF 15

mielarka

Zdroj: Shutterstock®

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Ste spokojné s micelárnymi vodami značky Mixa?

 

Ktorá je vašou najobľúbenejšou?

3 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

08.06.2015 13:45

túto určite rada vyskúšam :-)

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

24.06.2015 20:18

skúšala som micelárne vody Mixa, ale viac mi sedia Garnier :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2015 11:15

mám doma od mixy najnovšiu novinku pleťovú vodu na zmiešanú pleť a som veľmi spokojná :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE