TEST: Aqua MINERAL – Daily Dewdrops pleťové tonikum

Čistenie pleti je jedným z najdôležitejších krokov starostlivosti o pleť. Nielen že pokožku zbaví mejkapu a nečistôt, zároveň ju pripraví na ďalšie ošetrenie krémami alebo sérami.

 

Značka Aqua MINERAL prichádza so sériou vysokokvalitných produktov na báze solí a vody z Mŕtveho mora. Tie dokážu odstrániť rozličné problémy pleti a zároveň pôsobia proti jej starnutiu.

 

V dnešnom teste vám ukážem pleťové tonikum pre všetky typy pleti Aqua MINERAL Daily Dewdrops Facial Toner. Stojí za vyskúšanie?

 

Svieže a ľahké sťahujúce tonikum je obohatené o aloe vera a ďalšie extrakty, vďaka čomu pleti dodáva revitalizovaný vzhľad i pocit. Obzvlášť vhodné je na suchú a zrelú pleť, môžete ho ale používať na akýkoľvek typ pleti.

 

Testovali sme tiež: TEST: AQUA MINERAL – Hydratačný denný krém (50 ml)

TEST: Aqua MINERAL – Daily Dewdrops pleťové tonikum

Zdroj: Shutterstock®

Tonikum je ukryté v jednoduchej plastovej fľaštičke. Jeho vôňa je pomerne intenzívna, trošičku korenistá a nevylučujem, že niekomu môže pri aplikácii vadiť. Z pokožky ju ale dlhodobo necítiť, takže sa jej obávať nemusíte.

 

Pri aplikácii je tonikum veľmi príjemné a vôbec na pleti nelepí. Šetrné je aj k mojej citlivej pleti, ktorá občas zvykne zareagovať začervenaním – v tomto prípade sa to nestalo ani raz. Tonikum tak pleť po odlíčení môže dokonalo dočistiť, stiahne rozšírené póry a pripraví ju na ďalšie ošetrenie.

 

Testovali sme tiež: TEST: AQUA MINERAL - Zamatové telové mlieko & krém na ruky

AQUA MINERAL tonikum recenzia

Zdroj: Shutterstock®

Za mňa teda s obsahom plná spokojnosť a tonikum môžem určite odporučiť.

 

Menšiu pripomienku mám ale k baleniu. Keď otvoríte viečko, to pri aplikácii na tampónik naozaj zavadzia a tento môj čistiaci rituál mi trošku znepríjemňuje. Takže musím byť naozaj opatrná, aby som cenný obsah fľaštičky neliala mimo tampónika. Možno si poviete, že je to len detail, ja som ale veľmi vnímavá a občas aj trošku nešikovná. :)

 

Testovali sme tiež: TEST: AQUA MINERAL - Regeneračný nočný krém

AQUA MINERAL pleťová voda

Zdroj: Shutterstock®

Tonikum, ako aj všetky produkty exkluzívnej značky Aqua MINERAL, nájdete v sieti FAnn parfumérií.
 
 
 

FOTOGALÉRIA:

1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

31.08.2017 13:03

wau luxusná starostlivosť o pleť...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE