TEST: Collistar Pure Actives očné sérum

Dovŕšili ste 25 rokov? Nastal čas začať sa starať o očné okolie. Krémy alebo séra sú najlepšou voľbou. Odstraňujú tmavé kruhy pod očami či redukujú vrásky a dávajú potrebnú hydratáciu.

 

Otestovala som pre vás Collistar Pure Actives očné sérum s kyselinou hyalurónovou a peptidmi. Tieto dve látky sú priekopníkmi v redukovaní vrások a starostlivosti o očné okolie. Pozrime sa na účinnosť tohto séra.

Oficiálny popis:

Elixír pre dokonalé kontúry očí s kyselinou hyalurónovou a peptidmi predstavuje inovatívnu liečbu pre tmavé kruhy pod očami, vrásky, relaxáciu očných viečok. Vzácne molekuly mladosti, ktoré vedci Collistar izolovali do formy čistých koncentrátov inšpirovaných estetickou medicínou, sú späť a spájajú najpotrebnejšie vitálne látky pre krásu očného okolia.

 

Kyselina hyalurónová má výnimočnú schopnosť udržať vodu v medzibunkovom priestore a zachovať v pleti optimálnu úroveň hydratácie.

Tetrapetid - bojuje proti opuchom a tmavým kruhom.

Hexapeptid - minimalizuje a zabraňuje vráskam.

 

Testovali sme aj: TEST: COLLISTAR – Chladivý telový krém proti celulitíde

eye contour

Zdroj: Shutterstock®

Collistar očné sérum je zaujímavé nielen výsledkami, ale aj obalom. Tuba hnedej, čiastočne priehľadnej farby so zlatým písmom. Na mňa pôsobí elegantným a luxusným dojmom. Mám rada kozmetiku, ktorá už navonok vyzerá, že si na nej niekto dal skutočne záležať.

 

Dávkovanie je tiež zaujímavé. Nestavili na klasický dávkovač, aký mávajú tuby, ale má priehľadnú, predĺženú, zúženú časť, ktorá na prvý pohľad pripomína sklenené medicínske nástroje. Vďaka tomuto dávkovaču si viem perfektne regulovať množstvo na jedno použitie.

 

Testovali sme aj: TEST: Collistar Perfect body telové mlieko

sérum na kruhy pod očami

Zdroj: Shutterstock®

Ja osobne mám rada séra, ktoré sú výživné, ale vstrebávajú sa rýchlo. Je pravda, že po aplikácii séra je potrebné počkať aspoň 5-10 minút, pokiaľ nanesiete krém na tvár, ale to neznamená, že to sérum mám cítiť na tvári aj po nejakej dobe od aplikácie.

 

Toto sérum má úžasnú gélovo/vodičkovú textúru. Akonáhle ho nanesiem a vklepem do očného okolia, tak do 30 sekúnd ho nie je na pleti cítiť. Totálne sa vstrebe, nelepí a zanecháva pleť úplne jemnú a hydratovanú. Tento produkt nie je parfumovaný.

 

Testovali sme aj: TEST: Pleťová línia Collistar Natura s 95% prírodným zložením

Collistar Pure Actives recenzia

Zdroj: Shutterstock®

Obsahuje:

  • Kyselina hyalurónová - má výnimočnú schopnosť udržať vodu v medzibunkovom priestore a zachovať v pleti optimálnu úroveň hydratácie.
  • Tetrapetid - bojuje proti opuchom a tmavým kruhom.
  • Hexapeptid - minimalizuje a zabraňuje vráskam.

 

Testovali sme aj: TEST: Collistar Serum Foundation Perfect Nude make-up

sérum na očné okolie

Zdroj: Shutterstock®

Výsledky sú viditeľné. Doteraz som používala iné sérum na očné okolie, no po tomto sére som mala túto oblasť oveľa viac hydratovanú. Pleť bola jemnejšia na dotyk a vypnutejšia. Dokonca aj po nanesení korektora bolo očné okolie krajšie. Ja som veľmi spokojná a môžem toto sérum len odporučiť. Už len tá vstrebateľnosť séra do pár sekúnd je veľkým plusom. Zloženie je takisto skvelé a kyselina hyalurónová spolu s peptidmi je neodmysliteľná súčasť pri starostlivosti o pleť.

 

Testovali sme aj: TEST: COLLISTAR - Sublime Black - Peelingová maska

očné sérum

Zdroj: Shutterstock®

Značka Collistar stále inovuje a vytvára výskumy na nové produkty. Ja značku Collistar skutočne môžem. Mňa ešte nesklamala žiadnym produktom a mám s ňou len a len skvelé skúsenosti. Inak to nie je ani pri tomto sére. Nemám mu čo vytknúť. Aplikácia a vstrebávanie dokonalé, funguje výborne, a to všetko v krásnom balení. Nadšená som zo zloženia, kde nájdeme kyselinu hyalurónovú a peptidy. Dve dôležité látky pre výživu a hydratáciu pleti. 

 

Testovali sme aj: TEST: Collistar Perfect Body - telový krém proti celulitíde

FOTOGALÉRIA:

3 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

09.07.2017 16:19

Určite jeden z vydarených výrobkov značky Collistar, páči sa mi obal, zloženie. Aj recenzia sa mi páči :) Očné sérum som ešte neskúšala, myslím že ja načase..

Vaše meno:

Zlatuša Holubová

Zlatuša Holubová

12.07.2017 13:34

Toto očné sérum nepoznám, no podľa toho čo píšete môže byť super

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

27.08.2017 11:08

skvelý pomocník ja sa tiež starám o očné okolie

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE