TEST: Dermacol - Intenzívny zdokonaľujúci denný a nočný krém

Otočte chod ručičiek biologických hodín a vráťte čas pleťových buniek o 15 rokov späť! Vrásky sú prirodzeným prejavom pleti v súvislosti s pribúdajúcim vekom. K ich vzniku dochádza v dôsledku starnutia pokožky, ktorá stráca pevnosť a pružnosť.

 

Vývojové laboratóriá Dermacol prinášajú nový rad starostlivosti o pleť proti vráskam s intenzívne zdokonaľujúcim a omladzujúcim účinkom a rozjasňujúcimi optickými pigmentmi. Jedinečná kombinácia účinných látok Time CodeTM, RonaFlair® Flawless a sférickej kyseliny hyalurónovej spomaľuje proces starnutia pleti, vypína ju, zvyšuje jej pružnosť a pevnosť, zabraňuje tvorbe nových vrások, okamžite ju zdokonalí a rozjasní. Navracia pleti mladistvý vzhľad už za 14 dní.

 

Látka Time CodeTM sa prirodzene vyskytuje v pokožke a v mozgu. V odporúčanom dávkovaní Time CodeTM odporuje zákonom gravitácie, vytvára kolagénovú sieť a bunky väzivového tkaniva sú za prítomnosti látky Time CodeTM o 15 rokov mladšie. Je to ale naozaj pravda?

 

 

Odporúčame prečítať: Dermacol - Vyhladzujúca pleťová báza

TEST: Dermacol - Intenzívny zdokonaľujúci denný a nočný krém

Zdroj: Shutterstock®

Tento produktový rad som netestovala ja, ale testovala ho teta Iveta. Skúsenosť s týmto radom má už dlhšie. Používala ho už aj minulý rok no prestala lebo nie všetko jej vyhovovalo. Ako hodnotí tieto produkty opätovne?

 

Time Coat Intense Perfector Day Cream

Intenzívne zdokonaľujúci denný krém SPF 20

 

Vyživujúci denný krém s účinnou látkou Time CodeTM otáča chod ručičiek biologických hodín a vracia čas buniek pleti o 15 rokov späť! Krém opticky redukuje vrásky pomocou sférických pigmentov. Krém je balený v krabičke a má sklenený obal. Je ľahký a mastný. Vytvára dobrý podklad pod make-up, make-up sa nezhlukuje ani na pleti následne nerobí fľaky. Na pleti zanecháva mastnejší povrch, je bez výraznej parfumácie.

 

Ivetka spomenula, že krém ju zo začiatku používania na pleti pár minút štípal. Po týždni už štípanie ale nepociťovala. Výraznú redukciu vrások vďaka nemu nezaznamenala, ale pochvaľovala si výborné hydratačné vlastnosti. 

50 ml / 14,19 eur

 

 

Odporúčame prečítať: Dermacol – Čistiaca micelárna voda

TEST: Dermacol - Intenzívny zdokonaľujúci denný a nočný krém

Zdroj: Shutterstock®

Time Coat Intense Perfector Night Cream

Intenzívne zdokonaľujúci nočný krém
50 ml / 14,19 eur

TEST: Dermacol - Intenzívny zdokonaľujúci denný a nočný krém

Zdroj: Shutterstock®

Opäť aj táto starostlivosť je balená v škatuľke a má sklenený obal. Krém má oproti dennému krému trošku inú textúru - je hutnejší a biely. Krém nemá výraznú parfumáciu. Na pokrytie tváre stačí malé množstvo prípravku. Ivetka však nebola spokojná ani s týmto výrobkom.

 

 

Po mesiaci nezaznamenala výrazné zlepšenie pleti. Tiež jej prekážalo, že po aplikácii krému jej pleť ostávala lepkavá.  Výhodou pre mnohé z vás však môže byť fakt, že v kréme nie sú obsiahnuté parabény ani silikóny. Takže je ideálny aj pre tú najcitlivejšiu pleť.

 

 

FOTOGALÉRIA:

2 komentárov
Ingrid Šimoniková

Ingrid Šimoniková

04.11.2016 23:34

kremik som mala a je skvelý odporučam a to mám citlivu pokožku naozaj ma milo prekvapil

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

09.09.2017 12:52

krásne našľahaný a trebalo by vyskúšať

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE