TEST: Eisenberg Homme Protivráskový krém

Každý z nás to určite pozná. Ten pocit, kedy si uvedomíme, že naša pokožka už nie je tým, čím bývala.  Postupom času a s pribúdajúcim vekom naša pokožka stráca pružnosť a pevnosť, začínajú sa na nej objavovať jemné vrásky, ktoré rozhodne neradi vidíme. Všetci vieme, že starnutie je prirodzené, nie je možné ho zastaviť a čaká to každého z nás, no vieme ho spomaliť, preto sú produkty, ktoré nám pomáhajú predĺžiť mladosť dôležité.

 

Ako prvé všetci začneme hľadať „cestu" ako sa zbaviť jemných vrások, či už je to obmedzenie fajčenia, nadmerného slnenia bez dostatočného ochranného faktora, prípadne zmenou životného štýlu, a to hlavne zmenou stravovania, alebo začneme telo dopĺňať vitamínmi.

 

Zaujme ťa: TEST: Lanvin Modern Princess parfumovaná voda

Eisenberg Homme

Zdroj: Shutterstock®

Moja polovička nerada mení svoje návyky, preto radšej hľadá prípravky, ktoré zaručene pomôžu a presne takýmto je aj Eisenberg Homme Protivráskový krém. Viete aká bola jeho reakcia, keď ho dostal na testovanie? Vraj krém ako každý iný! No napokon ho zaujal svojím obalom a jeho kvalitným spracovaním. Pôsobí elegantne a mužsky zároveň – prosto, nič preplácané.

 

Prinútiť ho používať nejaký krém naozaj pravidelne je nadľudský výkon. Ale kvôli tomuto testu spravil výnimku a krém používal pravidelne na očistenú pleť. Najmä ho presvedčilo, že ide o novú značku na našom trhu, ktoré je dostupná v sieti FAnn parfumérii, ale tiež aj jeho príjemná vôňa.

 

Krém je výnimočné ľahký, ľahučko sa rozotiera a do pokožky sa vstrebáva naozaj rýchlo, čo môj drahý oceňuje, pretože nemá rád, keď sa krém do pokožky vstrebáva hodinu. 

pánsky krém

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

Protivráskový a spevňujúci krém na tvár & oči pre mužov. Pre všetky typy pleti.

  • Výnimočne ľahký krém s koncentrovaným podielom protivráskových, omladzujúcich a hydratačných zložiek (hydratuje povrchové vrstvy pleti).
  • Kyselina hyalurónová, olej z kukui a hodvábne proteíny revitalizujú pleť mužov, zanechávajú ju pružnú a povzbudenú po celý deň.
Eisenberg pánsky krém

Zdroj: Shutterstock®

Tento krém používa už vyše mesiaca, pre niekoho krátka doba, no preňho akurát na to, aby si o ňom mohol spraviť ucelený názor. Hoci nepatríme do starého železa, prvé jemné linky sa u nás začínajú postupne objavovať. U priateľa výsledky po používaní tohto krému nenechali na seba dlho čakať. Pri pravidelnom používaní je jeho pokožka na dotyk jemnejšia, vláčnejšia a krajšia. Pleť vydrží po celý deň vo výbornej kondícii, čo si naozaj cení. Čo môžem aj ja potvrdiť, tak jeho pleť vyzerá jemnejšie a jemne vyhladenejšie.

 

Priateľ odporúča tento krém každému pánovi, ktorý uvažuje o prípravku na spevnenie pleti. Tento je tým pravým orechovým!

 

Pozri aj: TEST: Erbario Toscano SALIS telový olej

 

FOTOGALÉRIA:

5 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

13.11.2017 14:00

Tak to Vám blahoželám, že sa Vám podarilo ho presvedčiť :)

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

13.11.2017 14:23

ako keby som si čítala o mojom drahom......jeho reakcia by bola presne taká istá... ´všetci sú rovnaký.... česť výnimkám....

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

13.11.2017 17:12

dobrý nápad na darček...

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

11.12.2017 19:46

pekný darček

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

18.06.2019 14:44

Na trhu je naozaj široká ponuka, nájsť ten správny nie je jednoduché

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE