VH Cosmetics - rodinná firma s dlhoročnou tradíciou

Chcete vedieť tajomstvo? Sme zamilovaní! Dokonca na prvý pohľad! Či privoňanie? Nie je totiž nad ten pocit, keď sa nadýchnete omamnej vône, ktorá vás prenesie do sveta relaxu a oddychu.

 

Už viac ako dve desaťročia prináša VH Cosmetics svojim zákazníkom kvalitné prirodné produkty, navyše za veľmi výhodné ceny. Ich portfólio sa časom rozširovalo o ECO-BIO kozmetiku z Toskánska, prírodné zubné pasty a TOP britskú značku SANCTUARY SPA. Tento výnimočný rad je poprednou a svetoznámou značkou v starostlivosti o telo a zároveň obsadil prvenstvo medzi darčekovými setmi v Británii.

 

V dnešnom uponáhľanom svete by sme si totiž mali vždy nájsť chvíľku pre seba a naše telo. S výberom kozmetiky, ktorá prinesie želaný oddych pre vaše telo a dušu vám s radosťou pomôžu odborníci z VH Cosmetics. Už teraz sa tešíme na prvé články a recenzie, ktoré vám spoločne prinesieme. 

 

Pozri aj: Vyrob si tuhý šampón! Tento jednoduchý postup musíš vyskúšať!

prírodná kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

Na čo sa môžete tešiť?

Čo tak sa vybrať s priateľkami na prechádzku okolo nedaľekého jazera a zakončiť ju návštevou voňavej predajne, ktorá vás svojou nádhernou arómou dostane hneď pri vstupe? Všetky produkty, ktoré nájdete v ich e-shope si totiž môžete prísť osobne vyskúšať priamo do ich kamennej predajne na Drieňovej 1 v Bratislave. 

 

Všetky skvelé "chuťovky" VH Cosmetics sú skladom a okamžite k odberu. Aj preto zvládajú expresné doručenie v pracovné dni spravidla do 24 hodín, čo je veľké plus pre všetky z nás, ktoré sa nevedia dočkať nových prírastkov vo svojej kozmetickej zbierke. Ak vám ani to nestačí a máte radšej svoje klasické potulky po drogériách, nemusíte zúfať, pretože kozmetiku Sanctuary SPA nájdete už aj v DM drogériách a potravinách YEME.

 

Pokiaľ netúžite po telových mliekach či peelingoch, to pravé orechové si nájdete aj v prípade, že hľadáte kvalitné oleje, prírodné zubné pasty, či napríklad darčeky pre svojich blízkych. Škála VH Cosmetics je naozaj rozsiahla a vybrať si z ich ponuky môže byť ťažkým orieškom. Môžete si byť istí, že výber akéhokoľvek produktu nebude pre vás žiadnym sklamaním.

 

P.S. No nie sú tie ich vianočné balíčky Sanctuary SPA doslova na zjedenie? :)

 

Odporúčame: Polievka ako súčasť stravy: Pre toto ju nikdy nevynechaj!

vianočné balíčky Sanctuary SPA

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

6 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

26.11.2017 14:23

uprednostňujem prírodnú kozmetiku, tie ich balíčky sú naozaj úchvatné, musím sa na ne pozrieť v DM

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

26.11.2017 18:47

zaujímavé produkty...

Vaše meno:

Marika Michálková

Marika Michálková

26.11.2017 20:15

vyzerajú dobre

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

27.11.2017 22:41

Pre mňa úplná novinka...ale krásne balenia..

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

11.12.2017 15:42

minule som videla v Dámskom klube, ako pani predstavuje túto zaujímavú kozmetiku

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

03.05.2018 21:04

zaujímava kozmetika

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE