TEST: Oriflame THE ONE Express Lip Crayon

Premenlivé počasie má vplyv na stav vašich pier. Častokrát sú popraskané či šupinkaté. Možno ste milovníčkou dlhotrvácnych rúžov, no takéto rúže na suchých perách nevyzerajú trikrát vábivo. Buď si ich vyliečite a potom nanesiete rúž, alebo môžete použiť tzv. "lip balms". Balzam, ktorý hydratuje vaše pery, no dodá nádherne sýtu farbu. Na trhu ich nájdete mnoho, my sa však dnes zameriame na The One Express Lip Crayon, hydratačné ceruzky na pery od Oriflame.

Oficiálny popis

Hydratačná ceruzka v bohatých farbách s vyživujúcim bambuckým maslom a vitamínom E pre nádherné, jemné a hydratované pery. Jediným ťahom prepožičia perám úžasnú farbu. Ľahko sa vrství, vytvára ostré línie a výborne sa kombinuje, čím vytvára jedinečný efekt. Má polomatný vzhľad.

lip balm na pery

Zdroj: Shutterstock®

Oriflame nám prináša novinku THE ONE Express Lip Crayon. Crayon je v preklade pastelka alebo ceruzka, teda už s názvom chceli povedať, že produkty sa budú niesť v krásnych žiarivých farbách. Čo sa týka balenia, je plastové. Vrchná časť nie je až taká odolná proti poškrabaniu, ale snáď sa tak skoro nepoláme. Ide o vysúvací balzam, ktorý má obsah 2,8g. 

 

Celkový dizajn sa mi páči a tak isto aj výber odtieňov. V ponuke nájdete 6 žiarivých odtieňov. Farebná škála je skvelá a určite si tam každá žena nájde ten svoj obľúbený odtieň. 

 

Odporúčame: Paleta očných tieňov The ONE v odtieni Naturelle

oriflame hydratačné ceruzky na pery

Zdroj: Shutterstock®

lip crayons

Zdroj: Shutterstock®

Balzamy obsahujú vyživujúce bambucké maslo a vitamín E. O pery je teda počas nosenia balzamu skutočne postarané. Textúra je príjemná. Pri kontakte s perami sa akoby rozpúšťa, čiže nanášanie je veľmi jednoduché. Za čo musím Oriflame pochváliť, je pigmentácia niektorých odtieňov. Intenzita farby, ak zoberieme do úvahy, že ide o balzam, je neskutočná. Ja som mala možnosť vyskúšať dva otiene.

 

Prvý je Fuchsia Fantasy. Krásna fuchsiová farba, ktorá ma nenormálnu pigmentáciu a drží ako prikovaná. Pri skúšaní na ruku som ešte zvyšky musela dávať dolu odličovačom. Skutočný "držiak". Farba je jednotná a výsledný efekt je pekný. 

 

Druhý odtieň Purple Haze je tmavý fialový. Farba je na prvý pohľad krásna, no s tmavými odtieňmi je to ťažke. Ak nemajú dobrú kryciu schopnosť a nezanechávajú jednoliatu farbu, tak to nevyzerá dobre. Mne na perách fľakatie a celkový vzhľad sa mi nepáči. Ak už tmavá farba na pery, tak musí mať plné krytie. To fľakatenie si môžete všimnúť aj na fotke. 

 

Zaujme ťa: Oriflame The ONE Wonder Lash Celebration špirála

oriflame farebné balzamy na pery

Zdroj: Shutterstock®

Cítim povinnosť upozorniť vás na jednu vec. Pred použitím týchto balzamov si musíte urobiť peeling pier. Ak máte na perach šupinky, tak tento balzam ich dosť zviditeľni. Pery sú po aplikovaní vláčne a hydratované. Vytvárajú dobrú ochranu pred nepriaznivým počasím. 

 

Na perách, na moje prekvapenie, držia skvele. Jedlo nezvládajú (to je však bežné u balzamov) a pitie čiastočne. Čo je však výborné, intenzitu si viete opraviť za pár sekúnd, pretože vrstvenie vôbec nie je prekážkou. Ako záchrana počas dňa je tento balzam ideálny. Málokto totiž má čas nanášať si kontúrku a dokonale vykresľovať pery pomocou dlhotrvácnych rúžov. 

 

Pozri aj: Čistý kolagén: Naozaj nám skrášli pleť a zbaví nás vrások?

farebné balzamy na pery

Zdroj: Shutterstock®

Za mňa môžem odporučiť odtieň Fuchsia Fantasy. Ten tmavší mne nesedí, to však neznamená, že niekto iný ho nebude zbožňovať. Každá z vás už približne viete, čo vám pristane. Za cenu 3,99€ si myslím, že dostanete skvelý farebný balzam na pery. Určite sa pozrite aj po ostatných odtieňoch.

oriflame ceruzky na pery

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

9 komentárov
Regina Klara Golasova

Regina Klara Golasova

12.11.2017 09:14

Velmi kvalitne napisane hodnotenie a doporucenie, na zaklade ktorehi su urcite nievo vyberiem. Dakujem

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

12.11.2017 09:57

pre dokonale namalovane usta je velmi dolezity dikonaly podklad pier a jednoznacne si treba spravit peeling.. ci uz vyskusame testovanu ceruzku alebopouzijeme svoj oblubeny ruz

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

12.11.2017 12:23

ten ružový sa mi páči viac, pekná žiarivá farba...

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

12.11.2017 13:13

krásne odtiene ... zaujímavý balzam

Vaše meno:

Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

12.11.2017 16:15

Celkom pekný pigment ale ja osobne by som si nedala ani jeden

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

12.11.2017 17:26

...Veľmi sa mi páči tento balzam na výsledných fotografiách, pekne vykreslil aj kontúry, keď budem mať nový katalóg, objednám si :)

Vaše meno:

Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

13.11.2017 22:57

tie farby su krasne

Vaše meno:

Žofia Mažáriová

Žofia Mažáriová

23.11.2017 17:08

Asi si fuchsiu objednám

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

11.12.2017 19:56

pekné farby

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE