TEST: GERnétic Pleťové sérum Lift Express na prvé vrásky

Vrásky patria k prirodzenému starnutiu pleti, o tom niet pochýb. Skôr či neskôr sa s nimi stretne každá žena, a preto by sme sa s nimi mali postupne zmieriť. Prírodu však predsa len vieme trochu „oklamať". Profesionálne ošetrenie pleti jej dokáže prinavrátiť elasticitu a mierne ju vypnúť a vyhladiť.

Bojujete s prvými vráskami a potrebujete pleti dodať dávku energie a vzpruhy pred dôležitou udalosťou? Presne preto vyvinula francúzska spoločnosť GERnétic Pleťové sérum proti prvým vráskam Lift Express. U nás v redakcii KAMzaKRASOU.sk sme mali možnosť vyskúšať nielen liftingové ampulky na prvé vrásky, o ktorých sa dočítate v dnešnej recenzii. Kolegyňa Alenka zase otestovala liftingové ampulky Lift Express Tenseur Flash, ktoré sú určené pre zrelú pleť 40+.

Pozri aj: VIDEO: Rýchle domáce liftingové ošetrenie pleti so značkou GERnétic

lift express

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Pleťové sérum proti prvým vráskam Lift Express

Ale späť k pleťovej starostlivosti určenej pre prvé vrásky, ktoré sa zvyčajne objavujú už vo veku tridsiatich rokov. Neobišli ani mňa a rovnako bojujem s drobnými vráskami najmä v oblasti očí a úst. Nie je to síce nič tragické, avšak začínam sledovať, že vek pomaly dobieha aj mňa. Prvá pomoc v podobe liftingového pleťového séra preto padne mimoriadne vhod.

Čím je sérum charakteristické a čo od neho možno očakávať? Pleťové sérum Lift Express predchádza prehlbovaniu vrások, a to vďaka pôsobeniu na kontrakcie svalov. Sérum má okamžitý mechanický vyhladzujúci a uvoľňujúci účinok na pleť. Na základe pozvoľného uvoľňovania účinných zložiek možno efekt pozorovať po celý deň. V sére sú obsiahnuté výťažky rastliny Plamatka a výťažok zo semien rastliny Tara, ktoré si poradia s prvými známkami starnutia pleti.

Sérum je možné aplikovať na pleť ako 7-dňovú intenzívnu kúru alebo príležitostne ako SOS ampulky pri dôležitých udalostiach, ktoré si vyžadujú bezchybnú pleť.

Odporúčame: TEST: Adipo Gasta od GERnétic – telový krém na zoštíhlenie

Ampulky Lift Express

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ako pleťové sérum Lift Express obstálo v testovaní?

Takéto pleťové sérum som mala možnosť vyskúšať po prvýkrát a bola som preto zvedavá na výsledky. Ampulky sú balené do praktického papierového balenia s číslovaním od 1 – 7 (počet dní aplikácie). Balenie okrem nich obsahuje aj plastovú násadku s pipetou, ktorá pomôže sérum aplikovať na pleť. Navyše, ak sérum z ampulky jednorazovo neminiete, stačí iba na ampulku nasadiť plastovú násadku s uzáverom.

Sérum sa odporúča nanášať na vyčistenú pleť ráno. Ampulky v sebe ukrývajú modrastú voňavú tekutinu, ktorá sa do pleti vstrebe rýchlo. Vôňa je veľmi jemná a neutrálna. Sérum sa aplikuje na oblasť pleti, krku a dekoltu jemnou masážou. Zanechá na nej chvíľkový lepkavý pocit, ktorý sa však do pár minút od aplikácie stratí.

Príjemne ma však prekvapil výsledok. Už po pár minútach sa pleť pekne vyhladila, pričom som na nej pociťovala mierne pnutie. Celkovo vyzerala pleť na počkanie zdravšie, žiarila a bola plná energie.

Neprehliadni: Beauty poradňa GERnétic: Krém Synchro od GERnétic

Gernetic Lift Express

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Jedna ampulka vám vystačí na dve aplikácie, preto oceňujem priloženú násadku s pipetou a uzáverom. Ampulky možno používať aj príležitostne pred slávnostnými okamihmi. Preto som si zvyšné ampulky odložila práve pre tieto príležitosti, kedy pomôžu mojej pleti opätovne zažiariť.

Viac informácií o produktoch GERnétic alebo o Pleťovom sére Lift Express nájdete na www.gernetic.cz

3 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

19.11.2021 06:20

Rada by som vyskúšala...

Vaše meno:

Veronika Kupcová

Veronika Kupcová

01.12.2021 15:09

tieto by som rada vyskúšala ...vyzerajú luxusne

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

26.07.2023 13:35

mne sa mocno ľúbia tieto ampuly

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE