TEST: Odličovač Aqua Mineral Daily Dewdrops Eye & Lips Makeup Remover

Dôkladné a správne odličovanie je základom pri starostlivosti o pleť. Áno, je to niekedy veľmi otravné a často sa nám najmä vo večerných hodinách do toho ani nechce. No ak chceme, aby bola naša pleť zdravá aj pekná napohľad, musíme jej predsa venovať pozornosť a trochu času. A to nielen pri rannom líčení, ale aj neskoršom dôslednom odstraňovaní mejkapu. A na precízne odlíčenie je nevyhnutné vyhradiť si nielen dostatok času, ale je potrebné mať na to hlavne tých správnych pomocníkov. V redakcii sa nám do rúk dostal odličovač od Aqua Mineral Daily Dewdrops Eye & Lips Makeup Remover, ktorý je obohatený o zelený čaj aj Aloe a je vhodný pre všetky typy pleti. Znie to síce veľmi dobre, no ako obstál v našom teste? To sa dozviete v nasledujúcej recenzii!

Odporúčame: Veda odhalila, aký je recept na dlhý život. Na toto si zvykni!

Aqua Mineral Makeup Remover

Zdroj: Shutterstock®

Pomocník pri každodennom odličovaní

Pod značkou Aqua Mineral sa skrýva veľmi kvalitná kozmetika, ktorá je pripravovaná na báze vody a minerálov z Mŕtveho mora v kombinácii s ďalšími vysokokvalitnými zložkami. Daily Dewdrops Eye & Lips Makeup Remover od Aqua Mineral je navrhnutý na každodenné používanie pri odstraňovaní mejkapu očí aj pier. Má jedinečné zloženie, v ktorom sa spája sila zeleného čaju, lístkov verbeny a šťavy z Aloe vera. Odličovač od Aqua Mineral tak nielen rýchlo a šetrne odstraňuje mejkap, ale zanecháva okolie očí svieže a riasy hodvábne a jemné. Navyše je bez SLS aj parabénov.  

odstraňovač mejkapu

Zdroj: Shutterstock®

Ako obstál v teste?

Odličovač Aqua Mineral je určený na odličovanie každodenného mejkapu očí aj pier a presne to som od neho aj čakala. Môžem povedať, že kozmetickým prípravkom na odstraňovanie mejkapu nikdy nič neodpúšťam, pretože vždy od nich očakávam len bezchybne odlíčenú pleť bez toho, aby som ju musela zbytočne drhnúť alebo šúchať. Testovaný odličovač ma veľmi milo prekvapil, a to hneď v niekoľkých smeroch. V prvom rade môžem zhodnotiť jeho schopnosť zbaviť moju pleť mejkapu, ktorá je na veľmi dobrej úrovni. Odličovač nemá problém odstrániť každodenný mejkap, vrátane očných liniek a tieňov aj jednej vrstvy nanesenej maskary. Rovnako si rýchlo poradí s rúžmi, a to aj tekutými, ktoré je niekedy veľmi náročné odlíčiť.

Ďalším plusom odličovača Aqua Mineral Daily Dewdrops Eye & Lips Makeup Remover je fakt, že moja pleť je po odlíčení veľmi príjemná na dotyk, čo môžem pravdepodobne pripísať výživnému zloženiu, o ktorom som hovorila vyššie. Osobne nemám rada pocit mastnoty na tvári, ktorý niektoré odličovače zanechávajú a som rada, že testovaný odličovač mi poskytuje presne opačný pocit. Posledný bod môžem odličovaču Aqua Mineral udeliť aj za to, že je skutočne citlivý k očnému okoliu. Mnohé prípravky na odstraňovanie mejkapu mi vyslovene škodia a neraz mi z nich oči opuchnú alebo sú červené. To sa mi pri testovanom odličovači nestalo ani raz. V závere môžem zhrnúť, že s Aqua Mineral odličovačom som bola pri používaní spokojná. Odporúčam ho najmä pri odličovaní jemného každodenného mejkapu.

Aqua Mineral Daily Dewdrops Eye & Lips Makeup Remover je dostupný v sieti FAnn parfumérií.

Pozri aj: Prečo jesť jahody hoci aj každý deň? Toto si o nich netušila!

2 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

07.06.2019 05:10

Zaujímavý, vďaka za test!

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

17.06.2019 22:47

Na trhu je naozaj široká ponuka, nájsť ten správny nie je jednoduché

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE