TEST: Oriflame - Vyživujúce pleťové kapsuly NovAge Nutri6

Tiež máte niekedy ten pocit, že vaša pleť je už taká unavená, dehydrovaná a zničená, že jej snáď už ani nič nepomôže?

 

S nástupom zimy sa moja pleť vždy zhorší, mám citlivú pleť a mrazivé počasie sa podpisuje na jej vzhľade. Pleť je na dotyk suchá i mastná zároveň.

 

Prechody medzi teplým a studeným prostredím robia svoje a ja som nespokojná so svojím zovňajškom. Snažím sa o pleť dbať viac, ale zároveň sa aj bojím, že kombinácia rôznych produktov môže mať za následok aj zhoršenie.

 

Veľmi ma potešila možnosti testovať vyživujúce kapsule Nutri6 od Oriflame, ktoré zásobujú pleť dostatočným množstvom živín ktoré sa v zimnom období veľmi hodia pre unavenú a mdlú pleť.
 

Testovali sme tiež: TEST: Oriflame - Guľôčkové očné tiene Giordani Gold

oriflame - novage nutri6

Zdroj: Shutterstock®

Oriflame - Vyživujúce pleťové kapsuly NovAge Nutri6

 

Intenzívne vyživujúce kapsuly na tvár, krk a oblasť dekoltu. Posilnené o jedinečnú zmes šiestich prírodných olejov bohatých na výživné látky, ktoré pleť obnovujú a navracajú jej jemný, hladký a žiarivý vzhľad. Vhodné pre všetky ženy. Spotrebiteľsky testované.

 

Testovali sme aj: TEST: Viacúčelový krém Essentials od Oriflame

oriflame - novage nutri6

Zdroj: Shutterstock®

Použitie vyživujúcich pleťových kapsúl NovAge Nutri6

 

Pre čo najlepšie výsledky používajte ráno aj večer po dobu jedného mesiaca, keď vaša pleť potrebuje väčšiu dávku živín. Kapsuly používajte ako doplnok k bežnej starostlivosti o pleť. Aplikujte po vyčistení pleti pred nanesením pleťového krému. Kapsulu otvorte odtrhnutím zúženej časti a končekami prstov jemne naneste jej obsah na tvár, krk a oblasť dekoltu.

 

Testovali sme tiež: TEST: Oriflame - Very Me - rúž na pery Frost Addict

oriflame - novage nutri6

Zdroj: Shutterstock®

Vyživujúce kapsule nájdeme v balení podobnom ako krém. Krásna biela krabička so zlatými popismi. Po jej otvorení nájdeme aj príbalový letáčik s užitočnými informáciami a taktiež nádhernú nádobku, v ktorej sú umiestnené samotné kapsule. Celé balenie pôsobí veľmi luxusným dojmom. Priehľadná nádobka so zlatým vrchnáčikom, v ktorej skvelo vyniknú vyživujúce kapsule.

 

Samotné kapsule majú mäkký poddajný obal, stačí s nechtom odtrhnúť užšiu časť a ihneď si aplikovať zmes olejčekov. Konzistencia je teda olejová, redšia, takže pozor. Inak je množstvo postačujúce na aplikáciu živín v oblasti tváre a krku.

 

Testovali sme aj: TEST: Oriflame - Pure Skin - SOS Spot Gel

oriflame - novage nutri6

Zdroj: Shutterstock®

V balení nájdeme 30 kapsúl, takže vám jedno balenie vydrží mesiac. Čo je dostatočná doba, aby sa pleť dala do poriadku a aby boli aj viditeľné nejaké tie zmeny. Produkt som síce netestovala zatiaľ celý mesiac, ale pozitíva som už našla. Kapsule používam na večer, po očistení pleti a pred aplikáciou krému, presne tak ako sa píše v návode. Počas spánku má moja pleť dostatok času, aby dokázala do seba vstrebať všetky živiny. 

 

Aplikácia je veľmi jednoduchá, stačí odtrhnúť konček balenie a ihneď môžme nanášať. Konzistentne je produkt dosť riedky, takže si treba dať pozor, aby netiekol tam, kde nechceme. Nemusíte sa báť, že si zamastíte vankúš, takmer ihneď sa oleje vsiaknu do pleti. Takmer po prvom použití som bola milo prekvapená, ako krásne moja pleť po aplikácii živín vyzerá. Pleť je na pohľad viditeľne zdravšia, žiarivejšia. 

 

Testovali sme tiež: TEST: Oriflame - HairX - Ultimate Repair

FOTOGALÉRIA: 

Galéria -

5 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

13.01.2017 19:15

bol by to pekný darček

Vaše meno:

Iveta Moravčíková

Iveta Moravčíková

15.01.2017 16:11

zaujmavé a lákavé

Vaše meno:

Zlatuša Holubová

Zlatuša Holubová

17.01.2017 09:58

výživové kapsuly by sa mi už hodili vzhľadom na vek.

Vaše meno:

Mia Lock

Mia Lock

22.01.2017 13:30

Vyzerajú naozaj super

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

02.09.2017 12:39

aj v týchto kapsulách sa skrýva tajomstvo

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE