TEST: PURE ELEMENTS - pleťová maska a peeling

Používate pleťový peeling a masku? Ak nie, tak by ste rozhodne mali začať. Napríklad, peeling sa vraj odporúča používať pravidelne dovŕšením 20 roku života. Pleť si toho denne ,,odtrpí" viac, než dosť. Nechcete predsa, aby sa jej zanedbávanie odrazilo na vašej kráse už o pár rokov, však?

 

Ak ste si doteraz vystačili s niekoľkými produktmi, nemusíte sa vôbec báť, že vaša nová starostlivosť bude vyžadovať drahý záťah na oddelenie kozmetiky. Zíde sa vám len doplnková starostlivosť v podobe pleťovej masky a peelingu. 

 

Pure Elements patrí medzi najkvalitnejšiu a najpredávanejšiu kozmetiku v Nemecku, ktorá spája západnú kozmetiku s ázijskou filozofiou. Ázijská filozofia si zakladá na používaní éterických olejov a použití vzácnych horských kryštálov, ktoré si vedia poradiť s mnohými zdravotnými problémami. Prečo teda pleti nedopriať naozaj extra starostlivosť?

 

 

Odporúčame prečítať: TEST: Pure Elements – Bio kozmetika Anti Age s výťažkom z lotosu

TEST: PURE ELEMENTS - pleťová maska a peeling

Zdroj: Shutterstock®

Keďže starneme my, starne aj naša pokožka. Nezabúdajte preto na pravidelné peelingovanie pleti, ktoré ju zbaví odumretých buniek. Tie vedia narobiť škody v podobe zachytávania nečistôt a mazu, čo môže mať za následky vyrážky. Raz alebo dva razy do týždňa teda pleť opatrne ošetrite jemným peelingom, ktorý slúži aj ako masáž a podporí prekrvovanie pokožky.

 

Prírodný peeling z radu bio kozmetiky Pure Elements jemne premasíruje pokožku pomocou čiastočiek ryže, a tak napomáha pleť nielen prečistiť do hĺbky, ale aj rozjasniť. Peeling má jemnú vôňu, ktorá mne veľmi príjemná zrovna nie je, ale to je veľmi individuálne. Peelingové čiastočky sú k pleti jemné, pleť neškriabu, no aj napriek jemnosti ju dokážu pekne ,,vyhladiť". Peelingu nepotrebujete veľké množstvo, stačí veľkosť približne 3-4 lieskovcových orieškov. Navlhčenú pleť je potrebné masírovať krúživými pohybmi bruškami prstov, následne ju nechajte na pokožke pôsobiť približne 20 minút, a až potom ju opláchnuť vlažnou vodou. Peeling zanechá pleť na dotyk jemnú, upokojenú a pripravenú na ďalšiu starostlivosť.

 

 

Odporúčame prečítať: TEST: Pure Elements - Bio Pleťový denný a nočný krém

TEST: PURE ELEMENTS - pleťová maska a peeling

Zdroj: Shutterstock®

Po dlhých zimných mesiacoch, kedy tvár trpela mrazom, je potrebné sa o ňu postarať a regenerovať ju. Používanie pleťových masiek je jedným z najstarších a najpopulárnejších spôsobov, ako si udržiavať pleť jemnú a hladkú a ako ju chrániť pred starnutím a negatívnymi vplyvmi znečisteného životného prostredia. 

 

Najúčinnejšou cestou starostlivosti o pleť je jej pravidelná hydratácia. Práve tú zabezpečuje maska Pure Elements, vďaka obsahu parádnych ingrediencií. Táto pleťová maska z radu Pure Elements CHI obsahuje cenný arganový olej a doplňujúce zložky, ako je avokádový a mandľový olej, bambucké maslo a vitamín E. Ja som pri aplikácii na pleť s ňou nešetrila, s maskou ja jednoducho nešetrím nikdy. Podľa výrobcu sa má pleťová maska naniesť v hrúbke približne 1 mm na vyčistenú pokožku, nechať 20 minút pôsobiť a potom opláchnuť vlažnou vodou. 

 

Maska má jemnú vôňu, táto mi je však príjemnejšia, ako u spomínaného peelingu. To je dôkazom, že nie všetky prírodné produkty vždy voňajú iba krásne. smiley Maska pleť pekne upokojí, zanechá pleť na dotyk jemnú a hlavne, dodá jej naozaj potrebnú hydratáciu.

 

 

Odporúčame prečítať: TEST: Pure Elements - CHI - rad produktov Anti Age

TEST: PURE ELEMENTS - pleťová maska a peeling

Zdroj: Shutterstock®

Oba produkty majú 50ml a veľmi pekné balenie. Peeling aj maska sú chránené pred prvým požitím papierovým ochranným viečkom. Produkty sú previazané mašličkou so štítkom PURE ELEMENTS. Podľa môjho názoru takéto produkty tvoria ideálne duo ako darček pre maminu, sestru či kamarátku k nejakému sviatku. smiley

 

 

FOTO GALÉRIA:

8 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

07.03.2016 07:16

zaujimave produkty

Vaše meno:

Katarína

Katarína

07.03.2016 08:59

Používam aj masky aj peeling.

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

07.03.2016 10:45

táto prírodná značka je skvelá :)

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

07.03.2016 12:54

Krásne balenie,nepoznám tú značku

Vaše meno:

Júlia

Júlia

07.03.2016 21:11

Juj tak tieto produkty vyzerajú veľmi dobre! :)

Vaše meno:

Anna K

Anna K

08.03.2016 01:32

Ešte som túto kozmetiku neskúšala, ale keď je taká dobrá, tak ju rada vyskúšam.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

08.03.2016 09:51

o tejto značke som tu už čítala ale nemala možnosť ju vyskúšať... ale peeling ma zaujal

Vaše meno:

Ivana Hrušková

Ivana Hrušková

29.03.2016 13:55

Zapojte sa do jarnej FB súťaže s našou prírodnou kozmetikou a vyhrajte tento výnimočný peeling a masku, spolu s denným a nočným krémom CHI :-)všetko nemeckej značky PURE ELEMENTS.
Link na našu FB stránku:


Veľa šťastia:-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE