TEST: Thalgo - Gentle Make-up Remover

Odličovanie patrí k našim každodenným ženským rutinám. Ale čo v prípade vodeodolného make-upu? Na to si už treba prizvať špecialistu v odličovaní.

Odličovanie patrí k našim každodenným ženským rutinám, bez ktorého sa jednoducho nezaobídeme.

 

Ale čo v prípade vodeodolného make-upu?

 

Na to si už treba prizvať špecialistu v odličovaní - Gentle Make-up Remover od kozmetickej spoločnosti Thalgo.

 


Niečo o značke Thalgo


V rámci nášho kozmetického trhu ide o pomerne neznámu značku, čo považujem za veľkú škodu, pretože jej ponuka zahŕňa kvalitné výrobky. Francúzska spoločnosť Thalgo pôsobí na svetovom trhu už 40 rokov a svoju filozofiu zasvätili morskému svetu. Sú priekopníkmi v spracovávaní rias a v thalassoterapii (regenerácia prostredníctvom morskej vody a morských rias). Kozmetika Thalgo, spočiatku určená pre liečebné účely, sa vďaka patentu Jemne rozomletých morských rias® zaradila medzi uznávanú kozmetickú značku.

 

Thalgo - Gentle Make-up Remover


Charakteristika a testovanie výrobku


Gentle Make-up Remover je špeciálne vyvinutý pre odstraňovanie vodeodolného a dlhotrvajúceho make- upu. Remover je predovšetkým určený pre odličovanie očí a pier. Odličovač obsahuje výťažky z červenej riasy (gelidium sesquipedale), ktorá chráni pokožku prostredníctvom 6 minerálov a 8 aminokyselín. Za veľké plus považujem i obsah slnečnicového extraktu a provitamínu B, ktoré sú známe svojimi hydratačnými, vyživujúcimi a regeneračnými schopnosťami.


Konzistencia removeru pozostáva z dvoch odlišných zložiek: bledomodrej odličovacej vodičky a bielej odličovacej peny. Pri aplikácii na pokožku je nutné tieto dve zložky spojiť pretrepaním. Vôňa je neutrálna, skoro žiadna, no pri hlbšom vdychu pocítite akoby závan morského vánku.

 

Thalgo - Gentle Make-up Remover


Schopnosti removeru som otestovala na dvoch odlišných vodeodolných špirálach. Obe špirály odličovač odstránil rýchlo, jednoducho a bez problémov. Za druhú veľkú výhodu, ktorú uvádza výrobca, považujem fakt, že je odličovač vhodný pre osoby s citlivými očami a osobami s kontaktnými šošovkami.

 
Gentle Make- up Removeru niet čo vytknúť a pokiaľ potrebujete šikovného pomocníka pri odstraňovaní vodeodolného make-upu, pokojne po ňom siahnite.

 

Thalgo - Gentle Make-up Remover

 

Na záver ešte zhrnutie:


+ Na báze morských produktov
+ Obsah červenej riasy - 6 minerálov a 8 aminokyselín
+ Obsah provitamínu B a slnečnicového extraktu
+ Spoľahlivé odstránenie dlhotrvajúceho i vodeodolného make-upu

 

Thalgo - Gentle Make-up Remover
 
 

Odporúčaná cena za 125 ml balenie je približne 26,50 €.

 

3 komentárov
Danka

Danka

19.07.2013 12:22

Odličovač, ktorý je je tvorený vodičkou a penou je pre mňa novinka, doteraz som videla len kombináciu voda-olej. Skutočne je to taká neznáma značka, ale tento výrobok vyzerá super a na trhu môže mať úspech pokiaľ sa o nej ľudia dozvedia :)

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

16.01.2014 17:58

Ešte som o výrobku nepočula, ale dobré vedieť, keď ho objavím , možno bude dobrý na moje citlivé oči.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2014 11:23

túto značku mám spojenú s iným výrobkom... luxusná kozmetika.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE