TEST: Upokojujúci odličovač očí od Dermacolu

Odličovanie očí je rituál, ktorý absolvuje denne každá žena. Večer prídete po práci domov vyčerpaná a unavená. Máloktorá z nás sa púšťa do odličovacích úkonov s nadšením

 

 

Naša pokožka však pravidelné odličovanie očí a okolitej pleti ocení. K spokojnosti jej môžete dopomôcť i prostredníctvom výrobku, ktorý som podrobila testovaniu tentoraz - Upokojujúci odličovač očí od Dermacolu.

 

 

 

 

Na začiatok musím vyzdvihnúť fakt, že táto spoločnosť sa na trh snaží prinášať kozmetické produkty, ktoré sú hypoalergénne a preto sa nemusíte báť alergií alebo iných nepriaznivých reakcií. 

 Upokojujúci odličovač očí od Dermacolu

 

Tento odličovač očí navyše obsahuje emulziu s D-panthenolom, ktorý má za úlohu pokožku hydratovať a taktiež aj extrakt zo zeleného čaju, ktorý je známy najmä pre svoje antibakteriálne a upokojujúce účinky. Balenie je praktické i na cestovanie a preto sa nemusíte obávať, že zaberie veľa miesta vo vašom kozmetickom kufríku. Ako viaceré výrobky od Dermacolu je i tento produkt ladený do bielo-ružovo-modrého ošatenia.

 

 Upokojujúci odličovač očí od Dermacolu

 

 A teraz k samotnému testovaniu. Tento upokojujúci odličovač očí používam približne dva týždne. Počas tejto doby som preto mala možnosť podrobiť ho viacerým typom líčidiel. Výhodou je pre mňa fakt, že tento odličovač je zbavený parfumácie.

 

 Upokojujúci odličovač očí od Dermacolu

 

Musím sa priznať, že tento faktor mi naozaj vyhovuje, nakoľko si bezprostredne po odlíčení očí pleť ešte celkovo dočistím pleťovou vodou, ktorá nejakú tú parfumáciu má a vône sa preto navzájom neprebíjajú.

 

 Konzistencia tohto Upokojujúceho odličovača očí od Dermacolu je vodnatého charakteru. Na odlíčenie stačí použiť naozaj málo, pretože sa okamžite vpije do odličovacieho tampónu. A tu musím vytknúť jedno malinké negatívum, pre ktoré inklinujem skôr ku krémovým odličovačom očí. Po odlíčení mi tento odličovač očné okolie i oči príliš vysuší, a to i napriek obsahu spomínaného D-panthenolu, ktorý by mal takýto problém skôr odstrániť.

 

 Upokojujúci odličovač očí od Dermacolu

 

Odličovaciu funkciu si však plní svedomito, pretože odlíči tieň, linku, bežnú i vodeodolnú riasenku. Produkt, ktorý neurazí, no ani extra nenadchne. Ak však hľadáte spoľahlivý odličovač očí, kľudne po ňom siahnite. Ja však naďalej ostávam verná tým s krémovým zložením.


Výhodou však môže byť jeho odporúčaná cena, ktorá je viac než priaznivá: 3,79 Eur za 150 ml.
 

4 komentárov
Danka

Danka

09.06.2013 09:42

Cena je parádna, ale to vysušovanie...citlivá pokožka s ním asi nebude kamarátka...

Vaše meno:

Veronika Kulanová

Veronika Kulanová

02.07.2013 11:15

mna od neho stipu oci,

Vaše meno:

Božena

Božena

30.07.2013 19:25

Nie je to príliš dobrý produkt... Množstvo nie príliš ideálnych látok na tvár. Dokonca by som povedala, že sa môže jednať o antiefekt - viac škody do budúcna a menej úžitku.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2014 12:10

treba yvskúšať nemám skúsennosti :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE