TEST: Aia Vianočný set (maska na tvár, krk, oči)

Dnešné testovanie bude opäť luxusné a plné zlata. Predstavíme si totiž ďalší výrobok od Aia Cosmetics, tentoraz pôjde o set, ktorý pozostáva zo zlatej masky z 24-karátového zlata, masky na krk, očnej masky a taktiež darček, detoxikačnú pleťovú masku z červeného vína.

 

Kozmetiku Aia som si v poslednej dobe obľúbila a priznávam, že aj privykla na takýto zlatý luxus. No, kto by si, veru, neprivykol. :-) Pustime sa rovno do testovania (ktoré bude o trošku dlhšie, než obvykle:-)) a na začiatok si uvedieme, čo o sete hovorí výrobca: 

 

,,Set najpredávanejšej kolekcie masiek z 24 karátového zlata. Tvárová maska, maska na krk, očná maska, za zvýhodnenú cenu + Darček - detoxikačná pleťová maska z červeného vína a kyselinou hyalurónovou.“

 

 

Odporúčame prečítať: Aia cosmetics – Liftingový olej so zlatými plátkami

masky

Zdroj: Shutterstock®

Maska na tvár, krk a oči:,,Jedinečná zlatá pleťová maska obsahuje nanočastice zlata, ktoré sú 2000 – násobne menšie, než póry a dokážu veľmi ľahko preniknúť do hlbšej vrstvy pokožky a intenzívne aktivovať bunkovú činnosť. Molekuly zlata navyše v kombinácii s kolagénom a kyselinou hyalurónovou účinne aktivujú mikrocirkuláciu, obnovujú kožné bunky, bojujú proti starnutiu a voľným radikálom. Okamžite po aplikácii masky je pleť pevnejšia, pružnejšia a dochádza k redukcii jemných vrások.“

 

Čo na produkty hovorím ja?

 

Po testovaní prvého produktu od Aia Cosmetics som bola nadšená. Olej so zlatými čiastkami dodnes rada používam (tá vôňa:-)) a taktiež rada doprajem svojej pleti luxus v podobe zlatých plátkov. Poďme sa však pustiť konkrétne do týchto produktov. Masky na pleť, krk a oči sú balené do striebornej pevnejšej fólie, ktorá je naplnená tekutinou, ktorá zabezpečuje vlhké prostredie pre masky, aby sa nevysušili. 

 

 

Odporúčame prečítať: Doprajte svojej pleti dotyk luxusu v podobe zlata

balenie obsahuje

Zdroj: Shutterstock®

Ako prvú som testovala zlatú masku. Pôvodne som sa chcela obložiť na prvý raz všetkým, čo je v balení. :-) To však rozhodne nerobte a ušetrite si ostatné časti na ďalšie použitie. Je to z toho dôvodu, že masku je možné po použití na tvár preniesť i na krk a dekolt a urobí tak rovnakú službu, ako keby ste nanášali zvlášť masku určenú na krk a dekolt.  

 

Ako postupovať?

 

Odstránite striebornú fóliu a zvyšnú tekutinu necháte odkvapkať. Masku vyberiete z plastovej priehľadnej formy (ide to ľahko a nemusíte sa obávať, že by ste masku zničili, dobre drží svoj tvar). Teraz príde tá najzábavnejšia časť, naniesť masku na pleť. Aplikovanie však nebolo nič zložité, je potrebné iba správne umiestniť otvory pre oči, nos a ústa. Maska je spočiatku príjemne chladivá a pekne vonia. Po aplikácii už zostáva iba si ľahnúť a relaxovať s maskou približne 20 – 30 minút. (myslím, že tento bod ocení každá z nás. :-)) 

 

 

Odporúčame prečítať: Doprajte si luxusnú zlatú masáž

maska zlata

Zdroj: Shutterstock®

Moja maska bola po 30 minútach tenšia, ako pôvodne, čo značí, že pleť si z nej zobrala to, čo potrebovala. Po tomto čase som tú istú masku aplikovala na dekolt a krk a nechala pôsobiť zhruba 20 minút.

 

Výsledok a hodnotenie: Po aplikácii bola moja pleť pekne napnutá, nádherne sa leskla, vďaka jemným zlatým čiastočkám a bola vyhladená (myslím si však, že efekt by bol naozaj viditeľný na zrelej pleti, ktorá už bojuje s pár vráskami. Ja ich ešte toľko nemám.). Napriek tomu, môžem tieto zlaté produkty hodnotiť pozitívne, účinne a myslím si, že takýmto luxusným darčekom by ste neurazili žiadnu ženu, ktorá sa o seba rada stará. :-)

 

Maska s extraktom z červeného vína a kyseliny hyalurónovej: ,,Červené víno – obsahuje vysoký podiel minerálov, vitamínov, ale najmä antioxidantov. Má jedinečné povzbudzujúce účinky, oživuje pokožku, osviežuje, spevňuje a zabezpečuje mladistvý vzhľad. Detoxikačná pleťová maska s výrazným hydratačným účinkom. Určená pre všetky druhy pleti.“

 

 

Odporúčame prečítať: Magické zlato – s čím vám môže pomôcť?

vinova maska

Zdroj: Shutterstock®

Čo na vínovú masku hovorím ja?

 

Spôsob aplikácie masky je úplne totožný s prvým nanášaním. Mám pocit, že táto maska je o trochu jemnejšia ako zlatá maska, čo sa týka konzistencie. Maska opäť pekne vonia a po nanesení príjemne chladí. Bola som hlavne zvedavá na hydratačný účinok masky, pretože moja pleť počas zimných mesiacoch priam volá po hydratácii a neustále si ju krémujem.

 

Výsledok a hodnotenie: Masku som opäť nechala na pleti pôsobiť zhruba 25 – 30 minút. Bola príjemne chladivá a myslím, že sa nanášala o trošku ľahšie ako zlatá (asi to bolo spôsobené tým, že je o trochu tenšia). Po aplikácii bola pleť taktiež pekne vypnutá, nemôžem napísať, že bola výrazne hydratovaná, ale nemala som pocit sťahovania pleti. Celkovo teda aj druhú masku hodnotím pozitívne. :-)

 

 

Odporúčaná cena setu je 14,50 Eur. 

vinova maska

Zdroj: Shutterstock®

Viac informácií o sete a iných produktoch na: www.aiamask.com

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Staráte sa o svoju pleť prostredníctvom pleťových masiek?

 

Aké pleťové masky sú u vás obľúbené?

 

Vyskúšali ste už pleťové masky od Aia Cosmetics?

2 komentárov
Katarína Kačuriková

Katarína Kačuriková

27.01.2015 08:37

Masky vyzerajú ako z nejakého hororu :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

02.02.2015 15:59

wauuu, mňa tieto masky jednoducho zaujali, prídu mi efektívnejšie využité na pleť

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE