TEST: Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30

Slnko, voda, pláž a krásne opálené telo sú dokonalá kombinácia leta. Opaľovací krém na tvár Bioderma Photoderm AKN Mat vám zaručí bezpečnú ochranu proti spáleniu pleti...

Slnko, voda, pláž a krásne opálené telo sú dokonalá kombinácia leta. Ale mali by sme dávať pozor na to,že v čase, keď je ľudská pokožka na slnko najcitlivejšia, je nutné používať opaľovacie krémy.

 

Opaľovací krém na tvár Bioderma Photoderm AKN Mat s ochranný faktorom SPF 30 vám zaručí bezpečnú ochranu pleti pred silným slnečným žiarením a nebezpečnými účinkami UV lúčov. Taktiež je to vynikajúci spoločník proti spáleniu pokožky na tvári.

 

Vďaka možnosti otestovať pre vás produkty určené na opaľovanie od značky Bioderma radu Photoderm vám teraz predstavím opaľovací krém na tvár, určený konkrétne pre mastnejší typ pleti.

 

Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30
 

Bioderma Photoderm AKN Mat SPF 30 je opaľovací krém s vysokou solárnou ochranou. Je určený hlavne pre zmiešanú a mastnú pleť. Výrobca sľubuje, že jeho vysoká anti-UVB účinnosť a neporovnateľná anti-UVA účinnosť zaisťuje bezpečnú ochranu proti slnečnému žiareniu. Ja si myslím, že tento krémik Photoderm AKN Mat s ochranným faktorom SPF 30 daný sľub spĺňa. Používam ho toto leto, od kedy som sa prvýkrát začala opaľovať a chráni ma dokonale. Po jeho použití vôbec nemám po opaľovaní, ani po výskyte sa na slniečku spálenú pokožku pleti.

 
Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30

  

Počas opaľovania a pobyte na slnku počas leta používam rôzne produkty značky Bioderma z radu Photoderm a som s nimi veľmi spokojná. Podľa mňa sa určite oplatí zainvestovať do kvalitnej opaľovacej kozmetiky. Predídete tak nepríjemným reakciám pokožky, spáleninám. Na Bioderma Photoderm sa môžete spoľahnúť, určite vás nesklame.

 

Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30

  

Tento opaľovací krémik, ktorý je určený na zmiešanú až mastnú pleť obsahuje exkluzívny patent Bunkovej Bioochrany®, ktorý zabezpečuje optimánlnu ochranu kožných buniek a chrnáni ich pred poškodením.

 

 

Taktiež obsahuje aj patentovaný komplex látok Fluidactiv®, ktorý zlepšuje kvalitu kožného mazu a tak pomáha udržať pokožku zdravú a jasnú.

 

Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30

  

Balenie opaľovacieho krému na pleť Bioderma Photoderm AKN Mat SPF 30 je 40ml tuba, z ktorej sa krémik jednoducho vytlačí v takom množstve, aké potrebujete. Toto balenie je podľa mňa veľmi šikovné, pretože bez problémov vojde aj do kabelky.

 

Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30

  

Vlastnosti opaľovacieho krému na tvár Photoderm AKN Mat SPF 30, ktoré sľubuje výrobca:

  • dlhodobý zmatňujúci efekt
  • bezfarebná textúra
  • nekomedogénny
  • excelentrná tolerancia
  • fotostabilný

 

Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30

 

Konzistencia tohto opaľovacieho krémiku nie je veľmi hustá, povedala by som, že je taká tekutejšia, ako to môžete vidieť aj na fotke nižšie. Vidíte tam rozdiel, ako krémik vyzerá keď je vytlačený z tuby, potom ako vyzerá keď ho rozotriete len jemne, a keď ho do pokožky vtriete úplne, tak je neviditeľný, avšak vaša pokožka bude dokonale chránená.

 

Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30

 

Odporúčaná cena opaľovacieho krému na tvár Bioderma Photoderm AKN MAT SPF 30 je za 40 ml balenie približne od 11,20€ - 16,50€

4 komentárov
dominika4848

dominika4848

28.07.2013 10:44

mala by som si nieco podobne zaobstarat

Vaše meno:

Michaela Hudáková

Michaela Hudáková

30.07.2013 12:49

super kremik. nemozete otestovat aj niečo od eucerinu???

Vaše meno:

Martina

Martina

30.07.2013 19:51

Krasne spravena recenzia,ale aj super kremicek :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2014 10:18

škod,a že ja som tento krém ešte u nás nevidela...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE