TEST: Dove purely pampering nourishing lotion

Hydratácia pokožky v lete dá zabrať, však? Slniečko svieti, teplomer ukazuje nad 30 stupňov a my sa opaľujeme.

 

Po celodennom pobyte na slniečku, že budem opálená, ale myslím aj nato, že pokožka, ktorá bola vystavená slnku celý deň bude aj vysušená, kričiaca SOS?

 

Samozrejme, že nie. Potom sa divím, ked vidím pokožku, ktorá sa lúpe, je presušená a trpí. 

 

Ja si po celodennom opaľovaní rada doprajem studenú sprchu a následne poriadnú hydratáciu. Dove Purely pampering nourishing lotion s mandľovým krémom a ibištekom ma zaujal na prvý pohľad obalom, kedže sa výrazne líšil od iných telových mliek. Na druhý pohľad ma zaujala vôňa, ktorá je neuveriteľne príjemná, niečo tak výrazne, no pritom jemné pošteklí každý nos. Kedže je toto telové mlieko určené pre všetky typy pleti, tak sa nemusíte báť, že vám nesadne.

dove

Zdroj: Shutterstock®

Moja pleť je výrazne suchá, no toto telové mlieko je doslova zázrak

 

Telové mlieko sa rýchlo vstrebáva, nezanecháva mastný film, pokožka je po aplikácií lesklá a veľmi príjemná na dotyk. Konzistencia je stredne tekutá, nie je to niečo čo sa rýchlo rozteká, ale ani nič hutné. Telové mlieko je bielej farby, no po aplikácii sa premení na priesvitnú a rýchlo vstrebe.

dove

Zdroj: Shutterstock®

Samostatná hydratácia vydrží celý deň a po 2 týždňovom používaní, začínam pociťovať, že moja pleť je viac hydratovaná a príjemná na dotyk. Najviac sa mi páči, že po oholení nôh, môžete okamžite naniesť telové mlieko, pretože pokožku vôbec nedráždi, nie je začervenaná a chlpky nezarastajú.

dove

Zdroj: Shutterstock®

Mandľový krém rozmaznáva a vyživuje pokožku, zatiaľ čo relaxačná vôňa ibišteka príjemne uvoľní vaše zmysly. Telové mlieko obsahuje jedinečný DeepCareComplex s pokožke prirodzenými živinami a bohatým esenciálnym olejom, ktorý pomáha postupne vyživovať pokožku do hĺbky.

dove

Zdroj: Shutterstock®

dove

Zdroj: Shutterstock®

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE