TEST: Little Siberica - Detské telové mlieko

Testovala som pre vás prírodnú kozmetiku Natura Siberica, konkrétne detskú radu Little Siberica.

 

Postupne vám prinesiem testy jednotlivých výrobkov.

 

Dnes tu mám test telového mlieka Little Siberica Baby Moisturizing Milk pre každodenné použitie.

 

 

Presnejšie ide o detské zvláčňujúce mlieko na denné použitie s prírodnými výťažkami z ovsa a nevädze.  Little Siberica je detská certifikovaná organická kozmetika. Táto kozmetika kladie dôraz na jej bezpečnosť a organický pôvod. Preto sú použité organické látky najvyššej kvality a spolu s vitamínmi a minerálmi poskytujú najlepšiu ochranu pre dieťa.

Na toto testovanie som sa naozaj tešila, keďže vyhľadávam produkty zásadne prírodného a hypoalergénneho charakteru.

Natura Siberica

Zdroj: Shutterstock®

Toto mlieko obsahuje 99,51% prírodných zložiek a jeho hlavnou zložkou je ovos biely. Má ukľudňujúce, hydratujúce a protizápalové účinky. Je účinný pri suchej, veľmi suchej až ekzematickej pokožke. Pokožku hydratuje a vyživuje. Nevädza má protizápalové účinky a jemne parfumuje mlieko. Vôňa je jemná, nevtieravá a príjemná.

siberica detske telove mlieko

Zdroj: Shutterstock®

Mlieko má ľahkú textúru, dobre sa rozotiera aj vstrebáva do pokožky. Nezanecháva žiaden mastný film. Je skutočne veľmi ľahké a jemné a ideálne na každodenné použitie alebo len po kúpeli.

Natura Siberica

Zdroj: Shutterstock®

Keďže toto detské mlieko testujem už dlhšiu dobu, môžem vám ho naozaj odporučiť. Je vhodné pre bábätká ale aj deti, pre normálnu, citlivú aj suchú pokožku. Určite oceníte jeho čisto prírodné hypoalergénne zloženie, aké v bežných podobných produktoch a značkách nenájdete. A to je vlastne dôvod, prečo siahnuť po tomto produkte. Rozdiel medzi bežnými značkovými detskými telovými mliekami a týmto mliekom z radu Little Siberica je jeho zloženie. Účinok má rovnako dobrý ako iné drahšie mlieka z lekárne alebo drogérie, no rozdiel vidím hlavne v organickom pôvode tohto mlieka a preto vám ho ODPORÚČAM.

 

Naviac, ak sa zaregistrujete do Clubu Natura Siberica, pri 1.objednávke obdržíte darček zdarma, plus budete čerpať rôzne iné jedinečné výhody členstva.

 

1 komentár
maria kurcinova

maria kurcinova

04.02.2014 22:11

Damy,ktore mate extra citlivu plet.Mozem len odporucit mam ho ako krem na tvar.Mam nesmierne citlivu pokozku a tento je vskutku citlivy voci mojej pokozke.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE