TEST: Rexona Maximum Protection

Najnovší antiperspirant od značky Rexona. Je najúčinnejší na trhu? Dodrží čo sľubuje? Skutočne vydrží až 48 hodín? Čítajte ďale

Značku Rexona pravdepodobne všetci dobre poznáme. Na antiperspiranty od Rexony nedám dopustiť a viem, že sa vždy môžem na ne spoľahnúť. Dostala som možnosť otestovať novinku Rexona Maximum Protection Everyday Fresh. Ako sa mi páčila?

Čítajte ďalej...

 

 

Nedávno značka Rexona uviedla na trh novinku antiperspirant Maximum Protection, ktorý má byť dvakrát silnejší ako najpredávanejší antiperspirant na trhu – Dove Original antiperspirant dezodorant sprej. Tento revolučný výrobok je určený pre každého, kto nie je spokojný so svojím doterajším antiperspirantom a už nechce byť nijako obmedzovaný potením. Antiperspirant sľubuje ochranu vo chvíľach, kedy sa potíte nadmerne alebo vám bežné antiperspiranty nezaberajú.

 

Rexona Maximum Protection

Výsledky prieskumu, ktorý Rexona realizovala ukázal, že že teplota organizmu človeka sa môže za normálnych okolností pohybovať v rozmedzí od 36,5°C do 37,2°C. Na jej výšku vplýva viacero faktorov - nielen vonkajšie počasie, ale aj emocionálne rozpoloženie človeka, stres a napätie, zvýšená fyzická aktivita a podobne. Toto všetko má následne vplyv na zvýšenú mieru potenia, z ktorej má obavy nielen väčšina žien, ale aj mužov. Práve preto, aby zamedzila poteniu a zápachu s ním súvisiacim, vyvinula nový rad antiperspirantov dezodorantov Rexona Maximum Protection.

 

 

A v čom sa Rexona Maximum Protection odlišuje od ostatných antiperspirantov? Obsahuje väčšie množstvo aktívnej antiperspiračnej zložky, ktorá zabezpečuje účinnejšiu ochranu proti poteniu. Antiperspiračný krém Rexona Maximum Protection obsahuje jedinečnú technológiu TRIsolidTM.

Technológia TRIsolidTM kombinuje aktívnu antiperspiračnú zložku, mikrokapsule, ktoré účinne bojujú proti nepríjemnému zápachu a zložku na hydratáciu pokožky. Aktívna antiperspiračná zložka vo výrobkoch Rexona Maximum Protection reaguje s potom a vytvára na pokožke ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje poteniu. Mikrokapsule uvoľňujú vôňu a počas celého dňa, udržiavajú pocit sviežosti a čistoty, a to aj v momentoch stresu či rozrušenia. Hydratačná zložka zabezpečuje starostlivosť o pokožku a vďaka nej sú antiperspiranty Maximum Protection šetrné k pokožke podpazušia. Žiadny antiperspirant z radu Rexona Maximum Protection navyše neobsahuje alkohol a je účinný až 48 hodín.

 

Rexona Maximum Protection

 

 

Čo ma najviac zaujalo je doba jeho aplikácie. Antiperspirant sa odporúča naniesť na pokožku podpazušia pred spaním. Je to kvôli tomu, že potné kanáliky sú počas noci najmenej aktívne, vďaka čomu môžu antiperspiračné zložky lepšie preniknúť do pokožky a zaistiť čo najlepšiu ochranu pred potením. Že sa ráno sprchujete? Tomuto antiperspirantu to ale vôbec nevadí! Aj napriek rannej sprche bude takto aplikovaný antiperspirant vysoko účinný počas celého dňa. Samozrejme, že si ho môžete naniesť až ráno, no pre väčší účinok je lepšie aplikovať ho po večernej sprche pred spaním.

 

Antiperspirant je zabalený v jednoduchej bielej krabičke, po otvorení ktorej ma prekvapil návod na použitie ako súčasť balenia. Keď som stiahla vrchnáčik, otvor na aplikáciu bol prelepený ochrannou fóliou, po odstránení ktorej som pocítila silnú, ale zato príjemnú sviežu vôňu.

 

Rexona Maximum Protection
 
 

V dolnej časti sa nachádza koliesko, ktorým bolo potrebné párkrát otočiť a v dierkovanom aplikátori sa objavil voňavý krém.

 
 
Rexona Maximum Protection
 
 

Postupovala som podľa návodu a večer pred spaním som si naniesla antiperspirant, stačilo ho len trošičku. Krém sa celkom rýchlo vpil do pokožky, nemusela som čakať, hneď som si dala pyžamo, neostali na ňom žiadne škvrny. Ráno som mala podpazušie suché a taktiež celý deň. Veľmi som bola zvedavá či zvládne sprchu tak ako sľubuje, no bola som milo prekvapená! Podpazušie ostalo suché a vôbec som sa nepotila. Keďže sľubuje, že vydrží až 48 hodín, ďalší večer a ani ráno som si ho neaplikovala. A viete čo? Nepotila som sa! A to prešiel aj zaťažkávajúcou skúškou pri cvičení. Predvečerom druhého dňa som už začínala pociťovať, že prestáva účinkovať, ale svoj sľub splnil. Skutočne som nečakala taký dobrý účinok. Svieža vôňa ma sprevádzala po celý čas.

 
 

Navyše som sa obávala ako na tento antiperspirant zareaguje moja citlivá pokožka, ktorá sa ľahko podráždi. Nezaznamenala som žiadne podráždenie, naopak pokožka bola hydratovaná a jemná.

 
 
Rexona Maximum Protection
 
 

Rexone Maximum Protection dávam 10 bodov z 10. Toto je antiperspirant, ktorému môžete plne dôverovať. Nemusíte ho nosiť v kabelke pre prípad, čo ak sa spotím...

 

Pre ženy sú v ponuke tieto varianty:

  • Clean Scent
  • Sensitive Dry
  • Everyday Fresh

 

Pre mužov :

  • Clean Scent  
  • Everyday Fresh
 
 
Rexona Maximum Protection
 
 

Nové antiperspiranty Rexona Maximum Protection dostať v bežnej maloobchodnej sieti a cena sa pohybuje okolo 5,50 eur.


Ostáva mi už len pripomenúť pravdivý slogan Rexona-nezradí Vás :)
 

 

Zdroj foto: www.rexona.sk
8 komentárov
zuzka

zuzka

28.08.2013 14:40

super, tak to musím vyskúšať aj ja :)

Vaše meno:

dominika4848

dominika4848

28.08.2013 15:35

rexona je dobra aj tato stoji za skusenie

Vaše meno:

Jana Komadova

Jana Komadova

28.08.2013 20:52

rexonu používam je to super značka a aj cenovo dostupná ale tieto nové antiperspiranty Rexona Maximum som ešte nemala

Vaše meno:

Lienka Brindáková

Lienka Brindáková

29.08.2013 07:42

na značku rexona som si už veľmi navykla, používam ju už niekoľko rokov.. avšak najradšej mám tú v spreji.. Túto novinku som ešte nevyskúšala, ale asi by som mala :))

Vaše meno:

Mirka

Mirka

29.08.2013 10:02

V spreji som skúšala taktiež, ale mne skôr vyhovujú antiperspiranty tuhej a krémovej konzistencie. Tento je fakt super :) Keď antiperspirant, tak Rexonu :)

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

29.08.2013 18:41

Používam tiež Rexonu a som s ňou vysoko spokojná, tie vône mi vyhovujú:))

Vaše meno:

Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

02.02.2014 11:54

Tento mám doma (fialový) a milujem ho :))

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.09.2014 17:40

čo tento antiperspirant sľubuje aj dodrží.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE