TEST: Dermacol Body Love Program - sprchový gél a telový balzam

Aktívny životný štýl sa čoraz viac prediera do popredia. Každým rokom vznikajú rôzne športové aktivity, kombinácie dvoch rôznych druhov cvičenia. Šport sa stáva akýmsi trendom, čím zaujímavejší názov, tým atraktívnejšia aktivita a chuť skúsiť niečo nové.

 

Dnešná doba je už taká, prezentuje sa len to, čo je dokonalé, naše postavy nevynímajúc. Krásna pevná pokožka sa však nestane dokonalou zo dňa na deň a z ničoho nič. Samozrejme je dôležitá fyzická aktivita, inak to ani nejde.

 

Veľmi dobrým doplnkom k športovej činnosti je však aj následná starostlivosť o pokožku nášho tela, ktorá sa priam pýta po fyzickej aktivite. Dermacol Body Love Program ponúka široké spektrum produktov na spevnenie nášho tela, cez základnú starostlivosť, akou je sprcha, až po problémy s celulitídou. My sa dnes zameriame na spevňujúci sprchovací gél a telový balzam.

 

Testovali sme tiež: TEST: Dermacol – Body Love Program – telové produkty

Dermacol Body Love Program

Zdroj: Shutterstock®

Dermacol Body Love Program

Sprchovací gél dopĺňa program starostlivosti ENJA na formovanie postavy! Unikátna kombinácia stimulujúceho ženšenu a chladivého mentolu dodáva pokožke okamžitý pocit sviežosti a energie. Prenikavá vôňa zázvoru má povzbudzujúce účinky. Stimulujúci ženšen a chladivý mentol podporujú metabolizmus pokožky.

 

Spevňujúci telový balzam s hĺbkovým účinkom pre viditeľne hladšiu, pevnejšiu a pružnejšiu pokožku. Účinné spojenie koenzýmu Q10, kreatínu a výťažku z hroznových jadierok chráni a posilňuje kolagénové a elastínové vlákna, redukuje prejavy pomarančovej kože a spomaľuje starnutie. Aktívne hydratačné látky dodávajú telu hodvábnu jemnosť a vláčnosť.

 

Testovali sme aj: TEST: Dermacol Intensive Lifting Mask

Dermacol Body Love Program

Zdroj: Shutterstock®

Sprchovací gél je svojím zložením veľmi vhodnou voľbou na osvieženie tela po fyzickej aktivite, predovšetkým tej športovej. Vďaka obsahu vzácnych látok skvelo hydratujú pokožku, no zároveň podporujú jej metabolizmus, zvyšujú jej pružnosť a pevnosť. 

 

Spevniť pokožku len športom sa nedá. Všimla som si to po takmer polročnom aktívnom cvičení zvanom spinning. Moje stehná, ale aj pokožka na bruchu síce veľmi pevne nevyzerali, ale na dotyk bolo telo pevné. Svaly sa mi spevnili takmer po mesačnom cvičení, no navonok som zmeny nepociťovala. 

 

Sprchovací gél skvelo vonia, tak orientálne po zázvore. Po fyzickej aktivite som často unavená fyzicky, avšak moja psychika je nabitá adrenalínom, vždy mám až chuť lietať, ale svaly nepustia :) Avšak po sprche sa viem ideálne nabudiť a vzpružiť vďaka sviežej a energickej aróme. Penivosť produktu je priemerná, čo mi vcelku vyhovuje. Pokožka je po sprche krásne spevnená, hladká a hydratovaná zároveň.

 

Testovali sme tiež: TEST: Dermacol True Colour Lipliner

Dermacol Body Love Program

Zdroj: Shutterstock®

Spevňujúci telový balzam, ach no toto je typ produktu, ktorý vždy zanedbávam. Nerada sa mažem, a aj preto ma trápi suchá pokožka. Ale s príchodom leta si vždy vstúpim do svedomia, veď predsa viac ukazujem svoje telo, tak nech sa je na čo pozerať :)

 

Konzistencia telového balzamu je redšia ako pri telových mliekach, skvelo sa však rozotiera, krásne sa vsaje do pokožky a predovšetkým konzistencia nie je lepivá. Počas natierania cítim, ako mi pokožka doslova pevnie pod rukami. Telový balzam je skvelý, ideálne je natierať si ho krúživými masážnymi pohybmi, skvelo preniká do štruktúr pokožky a zanecháva ju elastickú, spevnenú. Jemná parfumácia je príjemným bonusom navyše.

 

Testovali sme aj: TEST: Dermacol - 16H Lip Colour

FOTOGALÉRIA:

5 komentárov
Lucia Valková

Lucia Valková

17.06.2017 12:35

Dobre vedieť,vyskúšam.

Vaše meno:

Zuzana Úradníková

Zuzana Úradníková

17.06.2017 21:37

Uzitocna recenzia urcite vyskusam :)

Vaše meno:

Pavlína Vaksmundská

Pavlína Vaksmundská

17.06.2017 22:15

Paráda, konečne niečo nové .. teším sa na tento sprchový gél .. Určite bude super po mojej Naj športovej aktivite , behu ..

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

18.06.2017 01:03

Dermacol telové produkty sú fajn, mám ich na čestnom mieste, preto si myslím že by si zaslúžili aj krajší obal..

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

28.08.2017 11:57

každý si nájde svoj obľúbený produkt

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE