TEST: Erbario Toscano SALIS telový olej

Telové oleje sú extra starostlivosťou o telo, ktorá sa postupne u nás hlási o slovo. Sú zvláčňujúce, luxusné na dotyk, zanechávajú pokožku žiarivejšiu, pevnú a pružnú. Avšak nie je to produkt, ktorý by ste vyhľadávali pri nedostatku času.

 

Keďže ide o oleje, trvá pomerne dlhšie, než sa usadia a vsiaknu do pokožky. Avšak nezabúdajte na to, že kúpeľ je chvíľkou len pre vás.

 

Tak si ju vychutnajte naplno a nechajte sa vtiahnuť do opojnej aromaterapeutickej vône, ktorú vám zabezpečí Erbario Toscano SALIS telový olej. Salis je najnovšou kozmetickou líniou Erbario Toscano pre všetkých, čo túžia po pôžitku a energii, aké prináša len more, po celý rok.

 

Pozri aj:  ERBARIO TOSCANO – Hydratačný krém na ruky

starostlivosť o pokožku

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

Suchý telový olej Salis je obohatený o výnimočnú zmes organických olejov pre výživu aj tej najsuchšej pokožky. Exkluzívne zloženie umožňuje rýchlu absorpciu. Kokteil prírodných zložiek vrátane organických olejov zo sladkých mandlí, slnečnice a sezamu zanecháva pokožku pružnú a revitalizovanú.

 

Neobsahuje:

  • parabény
  • minerálne oleje
  • silikóny
  • farbivá

 

Zaujme ťa: ERBARIO TOSCANO - TUSCAN SPRING - sprchový gél

Salis suchý telový olej

Zdroj: Shutterstock®

Doposiaľ som nemala možnosť vyskúšať žiaden telový olej, preto bolo prvotné zoznamovanie sa s týmto suchým telovým olejom pre mňa zážitkom. Bolo mi jasné, že oleje nevsiaknu do pokožky tak rýchlo ako bežné telové krémy alebo mlieka. Preto som si vyhradila dostatok času na to, aby som si tento test užila a otestovala produkt čo najlepšie. 

Erbario Toscano Salis telový olej

Zdroj: Shutterstock®

Každý telový olej by sa mal po správnosti aplikovať na vlhkú pokožku. Takto do pokožky vsiakne oveľa lepšie. Avšak, keďže som rebel, tak som chcela vedieť, ako sa bude telový olej správať po aplikácii na suchú pokožku. Preto som sa po sprche vysušila a až tak som si olej aplikovala na pokožku. Prvotne ma prekvapila jeho vôňa. Je to opojná aromaterapeutická jemne sladká vôňa. Avšak jeho vsiaknutie do pokožky bolo v tomto prípade nekonečné. Trvalo pol hodinky, kým olej do pokožky vsiakol. Následne po jeho vsiaknutí bola pokožka saténová na dotyk, krásne hydratovaná, vláčna - no jednoducho božská.

 

Pozri si: Gosh Liquid Matte Lips lesk/rúž na pery

olej na telo

Zdroj: Shutterstock®

Samozrejme som si telový olej skúsila aplikovať aj do vlhkej pokožky. Musím povedať, že to je fakt ten najlepší spôsob aplikácie. Trvalo síce tiež trošku dlhšie než olej vsiakol do pokožky, no stále to bolo oveľa kratšie než pri aplikácii na suchú pokožku. Tento spôsob aplikácie odporúčam. Nielen z dôvodu rýchlejšieho vsiaknutia do pokožky, ale preto, že po jeho použití bola pokožka oveľa viac prevoňaná a dokonca aj na ďalší deň som cítila na pokožke tú príjemnú vôňu sladkých mandlí. 

 

Odporúčame: Revlon Insta Blush lícenka

telový olej bez parabénov

Zdroj: Shutterstock®

Tento telový olej má ideálne pumpičkové balenie, ktoré je pre aplikáciu najpraktickejšie. Je však potrebné olej nastriekať na celé telo a až tak ho začať rozotierať, pretože v inom prípade si zamastíte ruky a následná aplikácia je o niečo „zábavnejšia“. Každopádne vám tento telový olej odporúčam všetkými desiatimi. Je dostupný v sieti FAnn parfumérií, jeho cena je pomerne vyššia, avšak neobsahuje žiadne silikóny ani parabény! 

 

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

8 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

26.08.2017 09:58

nikdy som este neskusala telovy olej... asi teraz je ten spravny cas..

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

26.08.2017 13:01

nemám rada tieto telové oleje, aj napriek snahe že nezanecháva pocit mastnej pokožky zanecháva aj tak

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

26.08.2017 16:01

Ja suché telové oleje používam už nejaký ten čas, no netušila som,že ich mám nanášať na vlhkú pokožku:) toto musím napraviť. Oleje používam rada, pleť je po nich dlho vláčna a krásne ju prevoňajú :)Zatiaľ som skúšala len od Avonu, no rada by som skúsila opäť niečo nové- takže ďakujem za skvelý tip:)

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

26.08.2017 21:17

telové oleje používam a som s nimi spokojná,striedam s telovým mliekom...

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

27.08.2017 08:35

Občas suché telové oleje používam,treba si nechať viac času na aplikáciu.

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

27.08.2017 15:34

Telový olej nepoužívam.

Vaše meno:

Marta Hollá,st

Marta Hollá,st

02.11.2017 16:11

mám od tejto značky vôňu bez alkoholu ideálnu na leto, nezanecháva fľaky na koži a krásne jemne vonia.

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

19.12.2017 20:15

Mám rada telové oleje

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE