TEST: Oriflame - vianočná kolekcia Si Magnifique!

Aj keď sa hovorí, že pravou Parížankou sa musíte narodiť, nikde nie je napísané, že si jedinečný štýl tamojších žien nemôžete osvojiť! Nová Toaletná voda Si Magnifique! od Oriflame je romantickou vôňou, ktorá evokuje pravého ducha Vianoc. Dostaňte sa s akordmi vzácnej vianočnej ruže, slávnostného bergamotu a jemného mandľového dreva do sviatočnej nálady, ktorá ihneď po Vianociach skončiť zaručene nemusí.


Toaletné vody od Oriflame som mala možnosť vyskúšať už v minulosti a zatiaľ som vždy bola spokojná. Ako s vôňou, tak i s výdržou. Bola som preto zvedavá na testovanie tejto novej vône. Vôňa bola zabalená do peknej ružovo-zlatej krabičky. Vlastne celá kolekcia je ladená do sviatočných farieb, ktorými červená a zlatá určite sú. Po otvorení na mňa vykukol 50 ml sklenený guľatý flakón so zaujímavým hranatým prelomom po celej strane a so zlatým vrchnáčikom. Svojím spôsobom flakónik pripomína ružu. 

 

Odporúčame tiež: Oriflame predstavil vianočné novinky a ďalšiu farebnú nemocnicu

TEST: Oriflame - vianočná kolekcia Si Magnifique!

Zdroj: Shutterstock®

Flakón je jednoduchý a bez problémov sa zmestí do každej kabelky. Takéto flakóny oceňujem, nakoľko tým, že nie sú zbytočne zdobené a nepraktické, nederú ani vnútro kabelky. Priznám sa, že keď som po prvýkrát vôňu ovoňala, nesadla mi. Prišla mi príliš sladká. No po prvom použití som radikálne zmenila názor a teraz ju používam pri každej príležitosti.

 

Ide o sladkú, skôr orientálnu vôňu. V každom prípade ide o veľmi príjemnú, sladkú vôňu, ktorá zaujme snáď každého. Zaujala aj môjho priateľa, a to mi ju dokonca sám od seba pochválil. smiley Túto vôňu používam, keď chcem byť výraznejšia a sexi. Vôňa má kvalitnú výdrž. Stačí ju prestriekať každé štyri hodinky, vo vlasoch vydrží oveľa, oveľa dlhšie.

 

Odporúčame prečítať: TEST: Giordani Gold Essenza

TEST: Oriflame - vianočná kolekcia Si Magnifique!

Zdroj: Shutterstock®

Túto delikátnu toaletnú vodu dopĺňajú ešte dva produkty, s ktorými si vôňu môžete ešte dlhšie užívať. 

 

Sprchovací gél Si Magnifique!

 

Oriflame sprchovacie gély sú preslávené najmä vďaka príjemným vôňam a zaujímavým kombináciám vonných zložiek. Balenie gélu má obsah 200 ml, čo je pre sprchovacie gély bežné. Gél má peknú ružovkastú farbu a tekutú konzistenciu. Vôňa je veľmi príjemná, sladká a vie ma pred spánkom úplne upokojiť. Pri sprchovaní gél priemerne pení a vôňa je naozaj dlhotrvajúca, hoc ráno po prebudení ju už necítiť. 

 

Odporúčame prečítať: TEST: Oriflame - Telové krémy Milk&Honey Gold & Possess

TEST: Oriflame - vianočná kolekcia Si Magnifique!

Zdroj: Shutterstock®

Trblietavé telové mlieko Si Magnifique!

 

Len čo sa mi toto telové mliečko dostalo do rúk a prezrela som si ho, v mysli som si predstavila očarujúci výsledok pokožky. Má praktický uzatvárateľný obal, tak ako aj sprchový gél. Telový krém sa taktiež nesie v duchu celej kolekcie. Po sprche, telové mlieko ešte viac zvýrazní vôňu na pokožke po gély.

 

Vôňa mlieka ma očarila asi najviac, škoda, že sa vám nedá poslať aspoň takto virtuálne. Pre zástankyne jemnejších tónov možno aromatickejšia vôňa, ktorá je však veľmi osviežujúca a navodzuje pocit skutočného luxusu. Mliečko je jemne ružové a má takú strednú konzistenciu, čo mi vyhovuje, pretože hutnejšie mlieka treba vždy energickejšie roztierať. Toto telové mlieko sa však bez problémov rozkladá na pokožke a o chvíľu je pokožka hydratovaná, jemná a taktiež aj prevoňaná. Na moje prekvapenie vôňa je skutočne intenzívna a aj po pár hodinách od nakrémovania som stále pocítila jemný závan príjemnej vône.

 

Testovali sme tiež: TEST: Toaletná voda White Lilac od Oriflame

TEST: Oriflame - vianočná kolekcia Si Magnifique!

Zdroj: Shutterstock®

Kolekcia je skutočne zaujímavá a výnimočná. Ak neviete čo pod stromček kúpiť kamarátke, mamine či manželke, tak potom určite odporúčam túto kolekciu Si Magnifique! Vianoce tu máme čoskoro, tak nepremeškajte chvíľku. smiley

 

FOTOGALÉRIA:

4 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

02.12.2016 12:13

pekný darček

Vaše meno:

Lucia Belková

Lucia Belková

03.12.2016 00:50

Nad touto sadou som rozmýšlala, takže si ju kúpim buď pre seba alebo ako darček k vianociam

Vaše meno:

Alexandra Petriková

Alexandra Petriková

04.12.2016 10:10

Mám dom a milujem :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

03.09.2017 09:45

mám veľmi rada tieto darčekové sady

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE