TEST: Sprchovací gél Discover Tuscan Sunset od Oriflame

Každodenná sprcha je niečím úplne prirodzeným a pre väčšinu žien je asi už len pomyslenie na jeden deň bez sprchovania akési... nevoňavé.

 

No kým váš denný sprchovací rituál, niekedy dokonca nielen raz za deň, predstavuje pre vás niečo bežné, vašej pokožke sa to až tak páčiť nemusí. Hlavne majiteľky suchej pokožky by sa mali vyhýbať prípravkom, ktoré pokožke uberajú vlhkosť. Sprchovacie gély primárne pre suchú pokožku, ale aj tú normálnu by mali byť pH neutrálne (pH 7) až kyslé (pH 5). Práve gél s vyváženým pH som mala možnosť testovať, a tak si ho poďme predstaviť.

 

Testovali sme aj: TEST: Oriflame - Toaletná voda Wonderflower

TEST: Sprchovací gél Discover Tuscan Sunset od Oriflame

Zdroj: Shutterstock®

Sprchovací gél Discover Tuscan Sunset

 

Sprchový gél z obľúbeného radu Discover. Sprchovací gél bez obsahu mydla s vyváženým pH vytvára bohatú penu, šetrne čistí pokožku tela a zanecháva na nej jemnú vôňu toskánskeho hrozna. Je inšpirovaný impozantnými svahmi Toskánska.

 

Zapojte sa do súťaže: Hrajte o tri guľôčkové púdre a hojivé zázraky v limitovanej edícii od Oriflame!

TEST: Sprchovací gél Discover Tuscan Sunset od Oriflame

Zdroj: Shutterstock®

Moje hodnotenie: 

 

250 ml balenie sprchového gélu od Oriflame-u ma zaujalo už na prvý pohľad najmä zaujímavým balením, krásnym obrázkom a pekným ružovým zafarbením gélu. Je to taký pekný ženský gél na pohľad. Páči sa mi i praktické otváranie, ktoré je dosť pevné, a preto vám nevytečie ani kvapka. Dokonca pred prvým použitím je gél chránený poistkou proti otvoreniu.

 

Vôňa gélu je naozaj veľmi pekná, príjemná a celkovo zaujímavá. Najviac v nej cítim asi naozaj hrozno, ale také to červené, avšak ide o jemnú vôňu, ktorú dopĺňajú ďalšie príjemné sladké tóny. Celkovo je naozaj pekná, nevtieravá. Pre mňa je vôňa sprchových gélov dôležitá, nakoľko ide o jeden z faktorov, ktorý u mňa v rámci výberu zaváži vo veľkom.

 

Konzistencia gélu je hustejšia, povedala by som, že až taká ťahavá. Sprchový gél sa po tele dobre rozotiera, penivosť je jemná, čo mi však vôbec neprekáža, nakoľko si svoju hlavnú čistiacu funkciu plní svedomito. 

 

Testovali sme aj: TEST: Oriflame - Osviežujúca tonizačná voda Pure Skin

TEST: Sprchovací gél Discover Tuscan Sunset od Oriflame

Zdroj: Shutterstock®

Po umytí zanechá gél na pokožke jemnú príjemnú vôňu, ktorá časom vyprchá. Na mňa pôsobí ukľudňujúco a je jedným z mojich posledných spoločníkov pred spaním. Nezbadala som ani vysušovanie pokožky. Sprchový gél ma nesklamal, skôr príjemne prekvapil a bola by som zvedavá i na ďalšie voňavé variácie, ktoré musia byť rovnako príjemné ako dnešná testovaná. 

 

Testovali sme aj: TEST: Oriflame - tuhé mydlo La Praline

 

FOTOGALÉRIA: 

3 komentárov
Marta Hollá,st

Marta Hollá,st

06.04.2017 16:12

sprchové gély od Oriflame sú povestné svojimi peknými vôňami, myslím že iba raz som stupila vedľa a vôňa sa mi nepáčila, no koľko ľudí, toľko noštekov :D

Vaše meno:

Janka Sláviková

Janka Sláviková

07.04.2017 20:15

vyhovuje mojej pokožke, je môj obľúbený

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

30.08.2017 13:03

v oriflame si dokáže naozaj každý nájsť vhodné sprchovacie gély

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE