TEST: Ziaja - duo krémov na ruky

Krémy na ruky sú u mňa veľmi obľúbené produkty a podobne, ako balzam na pery, aj tento produkt musím mať vždy po ruke.

 

Doma sa mi povaľuje viacero kúskov, v každej kabelke mám jeden, na stolíku ďalší, v skrinke a v práci opäť ďalšie. Takže nie je žiadnym prekvapením, že produkt tohto charakteru s radosťou a nadšením otestujem.

 

Ziaja kokosový krém na ruky som už mala možnosť vyskúšať na vlastných rukách, s olivovým krémikom som mala prvotnú skúsenosť, no dopadla oveľa priaznivejšie, ako samotná ochutnávka tohto, pre mňa zvláštneho, druhu ovocia. :)

ziaja krem na ruky

Zdroj: Shutterstock®

Kokosový krém na ruky určený pre suchú, normálnu pokožku rúk

 

Charakteristika: Obsahuje kokosové lipidy bohaté na omega 3 & omega 6 a olej canola. Chráni pokožku vystavenú častému kontaktu s detergentami a nepriaznivým poveternostným podmienkam. Regeneruje, zjemňuje a vyhladzuje pokožku. Posilňuje nechty, zabraňuje ich štiepeniu a lámaniu.

Základné zložky: olej canola, kokosové lipidy, OMEGA-3, OMEGA-6.

ziaja krem na ruky

Zdroj: Shutterstock®

Olivový krém na ruky určený pre suchú, normálnu pokožku rúk

 

Charakteristika: Intenzívne vyživuje, vyhladzuje a spevňuje pokožku. Pomáha obnoviť vrchnú vrstvu pokožky a zjemňuje ju. Posilňuje nechty, zabraňuje ich štiepeniu a lámaniu. 

Základné zložky: olivový olej, provitamín B5 (D-panthenol), vitamín E.

ziaja krem na ruky

Zdroj: Shutterstock®

Balenie oboch krémov je takmer identické, až na to, že olivový krémik má opačne nasadený vrchnák, čo je zrejme nejaká chybička pri výrobe. No nemá to žiadny vplyv na používanie produktu. Krémy sú balené do plochej tuby s otvárateľným vrchnáčikom a aplikujú sa klasicky, vytlačením cez prietok v uzávere. Balenie krému na ruky Oliva sa mi páči viac, keďže som skôr za nejakú farbu a hravosť, navyše, zelená farba je veľmi optimistická. Krém na ruky Kokos mi v porovnaní s Olivou príde až priveľmi biely a sterilný. Páči sa mi nápad výrobcu umiestniť na obal plodinu, ktorú krém vo svojom zložení obsahuje.

ziaja krem na ruky

Zdroj: Shutterstock®

Vôňa oboch krémov na ruky je veľmi výrazná, no nevtieravá, ruky sú teda po nakrémovaní krásne prevoňané. Krémik na ruky Oliva sa mi zdá byť mierne hutnejší, oproti Kokosu, ktorý sa akoby ľahšie kĺže po pokožke rúk. Oba krémy sa však veľmi ľahko rozotierajú, takmer ihneď sa vsiaknu do pokožky rúk a zanechajú ju krásne jemnú, vláčnu a hydratovanú. Krémy na ruky nezanechávajú mastný film, iba krásne jemné a hladké ruky. Keby som si mala vybrať, tak sa ťažko rozhodujem, no viac mi imponuje konzistenciou Kokos a aj samotná vôňa je pre mňa viac sympatická.

ziaja krem na ruky

Zdroj: Shutterstock®

2 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

19.10.2015 08:35

páči sa mi toto balenie

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

22.01.2016 16:43

krémy na ruky od ziaji som ešte nemala ale mala som iné výrobky s ktorými som bola spokojná a ziaja patrí medzi moje obľúbené značky cenovo dostupné

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE