TEST: ZIAJA KOZIE MLIEKO telové mlieko

Trápi Vás suchá, drsná pokožka na dotyk? S príchodom zimy sa tieto problémy s pokožkou objavujú čoraz častejšie častejšie u viacerých ľudí. 

 

Moja pokožka je suchá aj iné ročné obdobia ale cez toto zimné obdobie je ju cítiť najviac. Preto som vďačná za každú starostlivosť ktorá jej pomôže.

Dnes by som Vám rada predstavila telové mlieko Ziaja kozlie mlieko. Toto telové mlieko je hlavne určené pre suchú a normálnu pokožku a teda pokožku ktorú mám aj ja.

Ziaja telové mlieko

Zdroj: Shutterstock®

Toto telové mlieko patrí do rady KOZIE MLIEKO a teda tak ako aj iné výrobky z tejto rady o ktorých ste si už na našej stránke mohli prečítať testy tak aj toto mlieko obsahuje:

 

Komplex zložiek z kozieho mlieka - je bohatý na proteíny, organické kyseliny, lipidy, uhľohydráty, vitamín A a vitamín D. Na pokožku pôsobí omladzujúco, oneskoruje procesy starnutia. Vstrebávaním zložiek kozieho mlieka sa pokožka stáva pružnejšou, vláčnejšou a je perfektne hydratovaná.
 
Vitamín E - hovorte mu vitamín „mladosti”.
 
Vitamín A - sa postará o dokonalú regeneráciu a vyživenie vašej pokožky.
 
D-pantenol - pokožku účinne hydratuje a upokojuje podráždenia.
Olivový olej lisovaný za studena je zdrojom vitamínu „mladosti” a nenasýtených mastných kyselín. Posilňuje prirodzenú lipidovú vrstvu a stimuluje proces obnovy pokožky
Ziaja telové mlieko

Zdroj: Shutterstock®

Veľkou výhodou tohto mlieka je aj dávkovanie. Dávkuje sa pomocou pumpičky, čo mi príde ako veľmi praktické, pretože nepotrebujem do ruky od krému chytať celé balenie prípravku, ale len stlačiť pumpičku.

Ziaja telové mlieko

Zdroj: Shutterstock®

Mlieko má klasickú konzistenciu ako majú telové mlieka. Ak máte doma sprcháč z tejto rady tak mlieko je len o niečo hutnejšie ako sprcháč. Mlieko má veľmi jemnú ale za to peknú vôňu, ktorá je dosť podobná detským výrobkom - úplne mi pripomína vôňu detského púdru.

 

Celkom rýchlo sa vstrebáva, takže sa môžete ihneď po natretí obliecť bez toho aby ste zi zamazali veci, nezanecháva mastný film na pokožke. Pokožku pekne hydratuje počas celého dňa. Je vláčna na dotyk a krásne prevoňaná na dlhú dobu.

Ziaja telové mlieko

Zdroj: Shutterstock®

Cena: 400 ml - cca 6 €

3 komentárov
Jana Komadová

Jana Komadová

07.01.2014 15:32

zaujímavý článok a aj táto kozmetika

Vaše meno:

Kristína Pončková

Kristína Pončková

02.02.2014 18:03

Na Ziaju nedám dopustiť. Telové mlieka obmieňam, mala som aj toto, je super. Rovnako ako aj sprchový gél tejto značky. Jednoznačne odporúčam.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.09.2014 12:05

výrobky od značky Ziaja sú skvelé.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE