TEST: Ziaja – Regeneračný koncentrát na ruky Kozie mlieko

Zime ešte stále neodzvonilo a pokožka našich rúk dostáva poriadne zabrať.

 

Je suchá, medzi hánkami môže byť popraskaná, čo nie je práve najpríjemnejšie. Takáto pokožka si vyžaduje dôkladnú hydratáciu, najlepšie prostredníctvom výživného krému na ruky. Jeden taký si dnes otestujeme – Regeneračný koncentrát na ruky Kozie mlieko od Ziaji.

 

V chladnom období si moje ruky vyžadujú špeciálnu starostlivosť, a preto volím krémy hutnejšie, s mastnejším základom. Krém na ruky natriem, pričom na pokožke nechám hrubšiu vrstvu, aby si sama vzala to, čo potrebuje. Bez krému na ruky si zimu predstaviť neviem, rovnako ako ani bez balzamu na pery. To sú dva produkty, ktoré v mojej kabelke nesmú nikdy chýbať. V prípade že chýbajú a nutne ich potrebujem, som schopná vybehnúť do najbližšej drogérie a ihneď si ich zaobstarať. 

 

 

Odporúčame prečítať: Ziaja - Šampón Biosulfo

kozie mlieko

Zdroj: Shutterstock®

Šikovným pomocníkom je aj mnou testovaný koncentrát, ale najprv si ho poďme predstaviť výrobcom:

 

,,Obsahuje proteíny z kozieho mlieka - činiteľ pre bielenie škvŕn a sfarbení pokožky súvisiaci s vekom, bambucké maslo - prírodný UV filter, ktorý predchádza fotostarnutiu pokožky. Ideálne vyživuje a zmäkčuje pokožku. Reguluje ochrannú bariéru pokožky. Intenzívne hydratuje a dodáva pružnosť pokožke rúk. Rozjasňuje škvrny a sfarbenia pokožky. Zjednocuje nerovnomerné sfarbenie.“

 

Čo na regeneračný koncentrát hovorím ja?

 

Značku Ziaja som si obľúbila najmä prostredníctvom našich testovaní. Obzvlášť rad Kozie mlieko, ktorý vyhovuje nielen mne, ale i mojej mamine. Ja ho mám rada najmä pre neodolateľnú vôňu a celkovo mi všetky testované výrobky doposiaľ ,,sadli“. 

 

 

Odporúčame prečítať: Ziaja - Kolekcia pre citlivú pleť Sensitive Skin

krem

Zdroj: Shutterstock®

Koncentrát bol balený do bielej krabičky so striebornou kozičkou, ktorá je charakteristická pre celý tento rad. Ide o vytláčaciu 50 ml tubičku so šraubovacím vrchnákom. Vôňa je svieža, príjemná, identická s celým kozím radom a najviac mi pripomína vôňu opaľovacieho krému. Na vôňu sa naozaj nemôžem sťažovať. Čo sa týka konzistencie, ide o biely, hutný krém, ktorý sa roztiera ťažšie.

 

 

Odporúčame prečítať: Ziaja - Olivová maska na vlasy

koncentrat

Zdroj: Shutterstock®

Konzistencia je však podľa mňa pre zimné obdobie naozaj vyhovujúca, pretože krém je výživný a hutný. Na pokožke zanechá mastnejší filter, viditeľne a ihneď hydratuje. Výhodou tejto konzistencie je aj to, že ho netreba veľa, a tým vám balenie vydrží dlhšie.

 

Záverečné hodnotenie: Produkt, ktorý môžem iba vychváliť. Vhodný pre suchú a citlivú pokožku so sklonom k popraskaniu a extrémnemu vysušeniu. A to najlepšie na záver, opäť ide o výrobok za pár drobných. :-)

 

 

Odporúčame prečítať: Ziaja - Intimate Creamy Wash

krem

Zdroj: Shutterstock®

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Vyskúšali ste už rad Kozie mlieko od Ziaji?

 

Mali ste možnosť vyskúšať tento regeneračný koncentrát? 

3 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

26.02.2015 07:31

mala som sprchový gél z radu Kozie mlieko od Ziaji a bolo super, tento regeneračný koncentrát som ešte nemala ale keďže mojím veľkým problémom sú drsné a suché ruky určite ho vyskúšam

Vaše meno:

Karolína

Karolína

13.05.2015 07:44

Určite ho vyskúšam :-)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2015 10:07

mám z línie kozie mlieko pleťové mlieko a tonik ale aj krémov na ruky nikdy nieje dosť :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE