TEST: Oriflame - HairX Advanced NeoForce

Každá z nás túži po krásnej hrive, respektíve po vlasoch, ktoré sú krásne lesklé, zdravé a majú veľký objem. Po vlasoch, ktoré nepôsobia ako helma.

 

 

Ja taktiež patrím k takým ženám. Ibaže moje jemné vlásky sú síce husté, ale ich jemnosť im bráni prejaviť sa v plnej kráse.

 

 

 

Nie každý produkt im pridá na kráse. Niektoré produkty moje jemné vlasy veľmi zaťažia, iné im zas pomôžu k rýchlejšiemu masteniu sa. HairX Advanced NeoForce od Oriflame však nepatrí ani k jednej spomínanej skupine produktov na vlasy. 

 

Oriflame - HairX Advanced NeoForce

Zdroj: Shutterstock®

HairX Advanced NeoForce - sprej na zvýraznenie a úpravu vlasov, ktorý im dodá intenzívny objem, aby bola ich textúra bohatšia. Receptúra obsahuje výťažok rastlinných kmeňových buniek, regeneračný komplex a antioxidant 6-Gingerol. Vlasy zostanú od korienkov až po končeky na pohľad bohatšie, zdravšie a pevnejšie. Jednoducho stačí len aplikovať sprej na mokré vlasy.

Oriflame - HairX Advanced NeoForce

Zdroj: Shutterstock®

Sprej na úpravu vlasov im dodá intenzívny objem. Wauuu, tak asi takáto bola moja prvá reakcia, keď sa mi spomínaný produkt dostal do rúk. Hneď pri prvom najbližšom umývaní vlasov som ho musela vyskúšať. :) Produkt sa používa veľmi triviálne, jednoducho ho nasprejujete do mokrých vlasov primerané množstvo produktu a vlasy následne klasickým spôsobom upravíte.

 

Veľmi ma prekvapilo, ako účinne produkt zareagoval pri kontakte s mokrými vlasmi. Vlasy sa mi akoby zdvihli od pokožky a pôsobili objemnejším dojmom. Po výslednej úprave objem na vlasoch pretrval a navyše vlasy pôsobili oveľa hladším a zdravším dojmom!

Oriflame - HairX Advanced NeoForce

Zdroj: Shutterstock®

Na produkte veľmi oceňujem, že naozaj splní to, čo aj sľúbi. Taktiež mi veľmi vyhovuje praktické balenie s pumpičkou, vďaka ktorej si produkt môžem namieriť presne tam, kde chcem. :) Produkt je vhodný aj pre tie najjemnejšie vlásky, nezaťaží ich a pridá im na kráse. Ak túžite po objeme vo vašich vlasoch, HairX Advanced NeoForce vám ho poskytne.

5 komentárov
Beata Molnárová

Beata Molnárová

31.03.2015 16:57

Vlasová kozmetika HairX od oriflame je odskúšaná,neviem si ju vynachváliť.

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

31.03.2015 19:34

Vlasovú kozmetiku od oriflame som ešte neskúšla hmm

Vaše meno:

Simona Derzsiová

Simona Derzsiová

01.05.2015 01:15

mám odskúšaný tiež jeden vlasový kondicionér HairX od Oriflame a dodáva vlasom objem :)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

14.05.2015 18:09

Mám jemné vlasy takéto niečo by sa mi zišlo

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2015 20:03

ten sprej na vlasy by sa mi zišiel a páči sa mi že je v spreji.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE