TEST: Oriflame - Jemný olej na vlasy Eleo

Určite to poznáte. Vlasy niekedy naozaj dokážu potrápiť a nepomôžu vám ich skrotiť ani drahé produkty. Každá už máme svoje rokmi zaužívané postupy na krásu, ale nie vždy stačia.

 

Koncom leta sa začína ozývať pravda o našich vlasoch a ich nedostatkoch. Sú poškodené najmä slnkom, vodou z mora alebo chlórom z bazéna.

 

Ak máte vlasy farbené tak ako ja, určite po lete badáte, že sa farba vymyla a hriva úplne stratila lesk. Nová farba vlasom dodá opäť stratenú energiu, ale ak si vlasy farbiť ešte neplánujete, mám pre vás riešenie. Ja som vyskúšala na ich záchranu olej na vlasy Eleo od Oriflame. Ako obstál tento olejček v mojom v testovaní?

 

Pozri aj: TEST: Denné pleťové mlieko na mastnú pleť Optimals Hydra

Eleo - olej na vlasy

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

Vlasový olej obohatený o prírodný arganový, ružový a bodliakový olej a vitamín F zjemňuje, vyhladzuje a vyživuje vlasy do hĺbky od korienkov ku končekom. Ľahké zloženie zlepšuje stav rozštiepených končekov. Luxusná starostlivosť ideálna na normálne a jemné vlasy.

Oriflame Eleo

Zdroj: Shutterstock®

Čo na vlasový olej Eleo hovorím ja?

Hoci je tento olejček určený na vlasy jemné a normálne, ja ich mám pomerne hrubé a naviac aj farbené. Hoci tomu moje vlasy nezodpovedajú, olej som otestovala. Vlasové oleje som si celkovo v poslednom čase obľúbila. Hlavne preto, lebo farbené vlasy si vyžadujú o niečo väčšiu starostlivosť. Keď som na testovanie obdržala tento olej od Oriflame, bola som zvedavá, ako si bude rozumieť s mojimi vlasmi. Ide o 50 ml priehľadné zlatisté balenie. 

 

Balenie je vybavené praktickou pumpičkou s vrchnákom. Nakoľko nejde o dvojfázový produkt, nie je potrebné olej pretrepať. Ja si olej väčšinou dávam na čerstvo umyté vlasy, ktoré sú jemne vysušené. Olej si aplikujem do dlaní, a potom si ho zapracujem do vlasov. Neaplikujem ho nikdy na celú dĺžku vlasov, ale prevažne len na konce, ktoré mám viditeľne zničené.

 

Testovali sme aj: Oriflame - Ochranný krém na ruky s rakytníkovým olejom

Oriflame vlasový olej

Zdroj: Shutterstock®

Pozri aj: TEST: Colourbox Oriflame - make-up a púder

 

Pre ukážku, ako vie olej vlasy oživiť, som si vlasy po umytí nechala prírodne vysušiť. Na ľavej fotke sú vlasy bez oleja. Myslím si, že je dostatočne vidieť, že sú suché. Po aplikácii oleja už dostali lesk, čím sa aj farba javí žiarivejšia.

 

Dúfam, že rozdiel aspoň ako-tak vidíte, lepšie som to odfotiť už nevedela. Keby som si oleja aplikovala na vlasy viac, už by pôsobili mastne. Celkovo som s olejčekom spokojná, naviac má príjemnú jemnú vôňu. Tento produkt určite odporúčam, aj keď, ako som napísala vyššie, je určený pre iné vlasy - jemné a normálne. :) 

 

FOTOGALÉRIA:

11 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

11.09.2017 07:33

olej vlásky tak zjemní...... sú hebké, uhľadenejšie a voňavejšie.... bez oleja na vlasy nejdem ani na krok....

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

11.09.2017 17:36

určite je super, ale nevyhovujúci aplikátor

Vaše meno:

Iveta Ondáková

Iveta Ondáková

11.09.2017 22:49

Olej na vlasy používam každý den, nakolko mám melírované vlasy, sú suché a vždy ráno si do končekov votriem pár kvapiek.Určite vyskúšam aj túto novinku.

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

12.09.2017 07:16

aj ja často používam oleje na vlasy, najmä arganový

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

12.09.2017 14:48

Tiež si s dcérou zachraňujeme vlasy, keď sú moc vysušené, na oleje nedáme dopustiť...

Vaše meno:

Majka Frnová

Majka Frnová

13.09.2017 14:36

Vlasové oleje používam a určite odporúčam

Vaše meno:

Katarína Kačuriková

Katarína Kačuriková

14.09.2017 10:09

Tento olej je úplná bomba! Už po prvom použití boli moje vlasy krásne jemné, lesklé a hladké. A navyše mi vôbec nekrepovateli - čo je asi najväčšie plus, pretože som už vyskúšala mnoho šampónov, kondicionérov čí iných prípravkov, ktoré sľubovali zázraky, no tie sa akosi nikdy nedostavili. Odporúčam vyskúšať :)

Vaše meno:

Nikoleta Sághyová

Nikoleta Sághyová

28.09.2017 13:07

Tento olejcek je tak kvalitny ze mam uz treti flakon.

Vaše meno:

Marta Mihoková

Marta Mihoková

19.10.2017 13:29

Vlasový olej používa moja mama a veľmi si chváli

Vaše meno:

Jana Pitonakova

Jana Pitonakova

23.06.2018 12:45

vždy mi olej ulahodí na vlasoch, pretože mám vlasy tzv. chlpaté. Nemám, že suché vlasy, ale také rozlietané kade tade. Končeky vlasov mám poškodené ale poctivo podstrihávam.

Vaše meno:

Nikoleta Sághyová

Nikoleta Sághyová

11.07.2018 19:47

najlepsi olejcek,mam uz treti flakon

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE