TEST: ZIAJA olivový regeneračný šampón

 

Dávnejšie som netestovala žiadny produkt od značky ZIAJA, tak to dnes napravíme, a teda budete si môcť prečítať recenziu na prírodný olivový regeneračný šampón na vlasy.

 

 

 

 

Tých ja míňam na litre, keďže si vlasy umývam každý druhý deň, a poviem Vám, dosť mi to už lezie na nervy, no bohužiaľ ani z toho množstva čo som testovala mi žiaden nepredĺžil čas do ďalšieho umytia ani o jeden jediný deň :( Avšak tento na to ani určený nie je, takže prejdime k veci.

 

Odporúčame prečítať: Ako si správne výbrať denný krém

ziaja-oliva

Zdroj: Shutterstock®

Zaujíma Vás, čo má za úlohu tento produkt? Tak si to rovno povieme a potom si to všetko pekne po poriadku rozoberieme. Šampón jemne čistí vlasy a pokožku hlavy, podporuje proces regenerácie vlasov, obnovuje prirodzený objem a zdravý vzhľad vlasov, zanecháva ich na dotyk poddajné a pružné a po umytí vo vlasoch zanecháva príjemnú trvácnu vôňu.

 

Odporúčame prečítať:  Jemné pokožka s príjemnou vôňou bez chĺpkov

ziaja-regeneracny-sampon

Zdroj: Shutterstock®

V popise sa tiež píše, že ho v prípade potreby môžno použiť dvakrát po sebe, no neviem ako Vy, ale ja si vždy umývam vlasy iba raz. Umytie mi postačuje, a druhýkrát si šampónovať vlasy mi príjde zdĺhavé a zbytočné. To je však len na Vašom uvážení a zvyku, či Vám postačí jedno umytie alebo ste spokojné s dvoma :)

 

Odporúčame prečítať:  Postarajte sa po lete o svoje vlasy aj pleť

 

Hlavnými zložkami v zložení je olivový olej, provitamín B5(D-panthenol) a urea. Šampón má dokonca neutrálne pH a je dermatologicky testovaný.

ziaja-shampoo

Zdroj: Shutterstock®

Balenie je jednoduché, v zelenej farbe s bielou potlačou. Milo ma však prekvapil detail, ktorý môžete vidieť na fotke vyššie - keď otvoríte vrchnáčik je tam vytlačený názov značky :) Ako sa hovorí v jednoduchosti je krása, no podstatnejší je obsah, i keď obal je prvým, čo zaujme ženské oko.

olivovy-sampon

Zdroj: Shutterstock®

Šampón veľmi pekne vonia, pripomína mi žuvačku. Má priehľadnú konzistenciu, perfektne pení - čo na šampóne oceňujem najviac zo všetkého, a čo je rovnako podstatné, vlasy dobre umyje a zbaví mastnoty. Či však dodá objem Vám žiaľ povedať neviem, keďže mám už také riedke vlasy, že im nepomôže už asi ani svätená voda :(

 

Odporúčame prečítať: Lesklá pleť - pomôže púder

ziaja-natural-olive

Zdroj: Shutterstock®

10 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

14.09.2014 10:44

tento šampón som ešte nemala ale určite ho vyskúšam

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

14.09.2014 12:39

veľmi pekná recenzia na značku Ziaja... chcem vyskúšať tento šampón...

Vaše meno:

Katarína Šutvajová

Katarína Šutvajová

14.09.2014 14:54

rada ho vyskúšam,potrebujem zmenu

Vaše meno:

Jana Fuchsová

Jana Fuchsová

14.09.2014 15:56

určite ho vyskúšam.

Vaše meno:

Dorotka Fuchsová

Dorotka Fuchsová

14.09.2014 22:12

Určite o vyskúšam

Vaše meno:

Ivana Goliašová

Ivana Goliašová

15.09.2014 21:29

Tento šampón práve používam, je super. Používam ho však s regeneračnou maskou a kondicionérom a musím povedať, že po dlhšom používaní sú moje vlasy celkovo lepšie.

Vaše meno:

Soňa Záhorcová

Soňa Záhorcová

18.09.2014 16:14

a to som si myslela, že extrémne riedke vlasy,kt.treba umývať každý druhý deň mám iba ja :)šampón určite vyskúšam, na olivovú radu som počula samé dobré ohlasy.

Vaše meno:

Darina Jeleneková

Darina Jeleneková

21.09.2014 22:30

Nepoužívam výrobky tejto značky ale myslím že po tejto recenzii je načase to zmeniť :)

Vaše meno:

Martina Begalova

Martina Begalova

24.09.2014 09:26

tuto znacku uz ockom pozorujem dlhsie a par krat so to uz aj mala v ruke ale stale v mne "zvitazila" zastaralost pouzivat osvedcene veci... verim ze ma to raz prejde a konecne sa pokusim urobit krok ku zmene :)

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

22.02.2015 14:33

ziaja je kvalitna kozmetika

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE