VIDEO: Ranná rutina v starostlivosti o pleť so značkou Nivea

Na starostlivosť o svoju pleť by sme nikdy nemali zabúdať. Každá z nás by mala mať akúsi overenú rutinu v starostlivosti o pleť, či už kratšiu počas pracovného týždňa, alebo zahrňujúcu viacero krokov počas víkendu, kedy máme na seba obvykle i viac času. Ranná rutina by mala zahrňovať kvalitné a dôkladné vyčistenie pleti po spánku, vrátane pravidelného použitia peelingu či masky. Následne je nevyhnutné pleť aj hydratovať a dodať jej výživu. S tým pomôžu rôzne emulzie, séra, pleťové oleje aj pleťové a očné krémy. Do rannej rutiny tiež môžeme zahrnúť ošetrenie pier peelingom a balzamom, hydratáciu namáhanej pokožky rúk, prípadne i nanesenie overeného tónovacieho krému a podľa chuti i samotné líčenie očí a pleti.

Pri rannej rutine v starostlivosti o pleť by sme pritom mali siahnuť po overených produktoch, ktoré sa o pleť dokonale postarajú a urobia presne to, čo majú. A keďže my aj mnohé z vás nedajú dopustiť na produkty obľúbenej značky Nivea, pripravili sme si pre vás video s inšpiráciou na takúto rannú starostlivosť o pokožku práve s prípravkami Nivea. Na ktoré produkty padla voľba sa už dozviete vo videu. Želáme príjemné sledovanie!

Odporúčame: NIVEA Q10 Energy: Trojakou silou antioxidantov proti unavenej pleti a vráskam

Aká je vaša ranná rutina?

Pri rannej rutine, na ktorú sa môžete pozrieť v našom novom videu, sme zvolili produkty Nivea z viacerých radov. Odskúšali sme napríklad novinky z prírodného radu Naturally Good, a to čistiaci gél aj micelárnu vodu s obsahom Aloe vera. Pri hydratácii a výžive pokožky zase voľba padla na prípravky z radu Q10 Energy, ktoré sú určené aj na boj proti starnutiu pleti. Tento rad zahŕňa napríklad osviežujúcu textilnú masku, perlové sérum, ampulky na 7-dňovú kúru, pleťový krém aj očný krém. O pery sa postaral balzam a peeling na pery Labello a o pokožku rúk zase NIVEA Omladzujúci krém na ruky Q10 plus.

Posledným krokom v našej rannej rutine bolo zjednotenie pleti pomocou ošetrujúceho tónovacieho krému v hubke Hyaluron Cellular Cushion 3 v 1, ktorý je skutočne výborný. Pleť hydratuje a dodá jej krásnu farbu. Má ľahké zloženie a na pleti ho nie je vidieť ani cítiť. Je skvelou voľbou na dni, kedy nechceme používať plne krycí make-up. Viac sa však už dozviete vo videu. Rovnako sa môžete s nami dolu v komentároch podeliť o to, ako vyzerá vaša ranná rutina v starostlivosti o pleť a ktoré produkty značky Nivea ste si najviac obľúbili vy.

Odporúčame: Voda z ruží a čistota! Ošetrujúci zázrak, ktorý nemá konkurenciu!

5 komentárov
Soňa Kollárová

Soňa Kollárová

03.12.2020 21:16

Nivea má fajn produkty, ja som s ňou spokojná. :)

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

04.12.2020 07:24

Skvelé produkty, väčšina patrí k mojim obľúbeným! Výborné video!

Vaše meno:

Barbora Kubelková

Barbora Kubelková

13.12.2020 19:18

Ja mam Niveu tiež veľmi rada :) a video na youtube je super :)

Vaše meno:

Miška Hazuchová

Miška Hazuchová

25.12.2020 19:07

Nivea je super krásne vonia :)

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

28.02.2021 13:37

Nivea je značka s dlhoročnou tradíciou, ktorá nikdy nesklame a vždy prichádza s nejakými úžasnými novinkami :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE