Letná dovolenka - autom po Slovensku - žiadny problém

Dni do vašej vytúženej dovolenky sa krátia a vy sa jej neviete už dočkať?

 

V prípade, že túto sezónu neplánujete vycestovať za naše hranice a uspokojíte sa aj s dovolenkou na Slovensku, určite sa nudiť nebudete. Aj napriek tomu, že nemáme more, máme čo ponúknuť. Ako si teda zorganizovať dovolenku, v rámci ktorej si oddýchnete a zároveň aj čo to uvidíte?

 

Ideálnym riešením je cestovať za krásami Slovenska autom. Zatiaľ čo na dovolenkách zabezpečených cestovnými kanceláriami sa zväčša musíte pridržiavať plánovaných aktivít, auto vám dáva veľkú slobodu v rozhodovaní. V jeden deň môžete navštíviť viaceré miesta a nemusíte nič vopred plánovať. Máte tak na výber množstvo možností. Čo všetko dovolenka na Slovensku ponúka? 

 

 

Odporúčame prečítať: Čo robiť, keď sa vysnívaná dovolenka zmení na nočnú moru?

turistika

Zdroj: Shutterstock®

 Hory

 

Pýchou Slovenska sú určite majestátne tatranské končiare, ktoré už prilákali nejedného turistu. V ich okolí nájdete množstvo útulných penziónov, ktoré vám ponúknu nocľah i chutnú stravu.

 

 

 Jaskyne

 

Milovníci podzemia si môžu vychutnať 12 sprístupnených jaskýň, ktoré sú rozmiestnené takmer po celom Slovensku. Na zopár z nich počas svojej cesty určite natrafíte. 

 

 

Odporúčame prečítať: Máte vybitú autobatériu? Nemusíte hneď volať o pomoc

cestovanie

Zdroj: Shutterstock®

 Aquaparky, kúpaliská a jazerá

 

Čo by to bolo za leto bez relaxu vo vode spolu s celou rodinou? Množstvo kúpalísk ponúka možnosť stanovania či ubytovania v blízkych chatkách. Aj takto sa dá užiť dovolenka. :-)

 

 

 Kultúrne pamiatky

 

Radi spoznávate históriu hradov, zámkov, zrúcanín a iných historických pamiatok? Stačí si len vybrať z množstva tých, ktoré sa nachádzajú vo vašom okolí. 

 

 

Odporúčame prečítať: 

Zlé cesty nám ničia autá - ako neminúť na ich opravu celú výplatu

rodina

Zdroj: Shutterstock®

Dovolenka autom môže priniesť množstvo zážitkov a zábavy. Pri dlhých cestách autom však musíme rátať aj s občasnými komplikáciami. Tými môže byť aj potrebná výmena poškodenej súčiastky (oprava), bez ktorej auto odmieta pokračovať v jazde.

 

Aj takýto problém dokáže byť vyriešený rýchlo a pohodlne. Motointegrator.sk je online služba motoristom s jedinečnými službami a výhodami. Stačí si diel objednať prostredníctvom stránky www.motointegrator.sk Jeho výhodou je fakt, že tovar vám bude doručený do 24 hodín kdekoľvek v SR. Vďaka partnerským Q-servisom (74 servisov po celej krajine) si môžete vybrať najbližší servis, v ktorom vám súčiastku radi vymenia. 

 

Navyše, na diely montované v zmluvnom Q-servise služby motointegrator.sk dostanete až 3 ročnú záruku. Aby toho nebolo pre vás a váš komfort málo, vďaka službe telefonickej, alebo emailovej podpory dostanete počas pracovných dní na uvedenú opravu aj predbežnú kalkuláciu ceny opravy. Ak s ňou budete súhlasiť, zabezpečia pre vás v najbližšom autoservise aj objednanie termínu.

 

Odporúčame prečítať: Ísť na dovolenku autom, autobusom, alebo letecky?

mapa

Zdroj: Shutterstock®

Q-service, partner motointegrator.sk sa nachádza v každom krajskom a takmer v každom okresnom meste. Dokonca nemálo z celkového počtu 74 partnerov funguje v malých obciach a na vidieku. To znamená, že pre kvalitnú opravu či prebratie objednaných náhradných dielov, alebo iného tovaru vhodného pre motoristov väčšina nemusí cestovať žiadne veľké vzdialenosti. Prehľadná tabuľka nižšie v abecednom poradí uvádza kompletný zoznam zmluvných parnerov služby Q-service/motointegrator.sk:

motorintegrator

Zdroj: Shutterstock®

Veľmi prehľadne s kompletnými kontaktnými údajmi a dokonca aj rozsahom poskytovaných služieb sú jednotlivé autoservisy uvedené na tejto webovej adrese: www.motointegrator.sk/servisy/

 

 

Zatiaľ čo vy si môžete počas výmeny pobehať okolie, navštíviť pamiatky a zaujímavé miesta, v servise vám vymenia požadovanú súčiastku a už onedlho si môžete opäť bezstarostne užívať vašu dovolenku. 

 

 

Viac informácií na: www.motointegrator.sk

 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

3 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

01.06.2015 13:33

Slovensko je krásne a určite sa oplatí ho preskúmať, je tu čo pozerať, ja mám hory veľmi rada takže dovolenka na Slivensku mi vyhovuje :-)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

25.09.2015 12:59

určite viac zážitkov na ceste autom ako len pri mori :)

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

05.05.2020 11:29

Presne tak, mojim snom je aspoň za mesiac precestovať Slovensko autom a kľudne sa vyspím aj v stane :-D

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE