Akú máte auru? Takto jednoducho sa dá farba aury zistiť z dátumu narodenia!

Aura je akýmsi farebným vyžarovaním nášho JA, našej energie, našej podstaty. Tí, čo na ňu veria a venujú sa jej aj po odbornej stránke, ju dokážu dokonca aj zmerať / odfotiť. Iní, zas tvrdia, že auru dokážu vidieť voľným okom, prípadne ju dokážu „vycítiť“. Ak ste skôr za vedecké dôkazy, skepsu dajte bokom a skúste taký jednoduchý trik – vypočítať si, akú farbu by mohla mať tá vaša aura podľa dátumu narodenia. 

Najprv ale, čo je to aura. Ide o akési energetické pole, ktorým sa môžu popýšiť všetky živé organizmy, od rastlín, cez zvieratká až po človeka. V aure sa odzrkadľuje naša životná energia, tí, ktorí sa ňou zaoberajú v nej dokážu vidieť aj choroby. 

Pri meraní aury sa určuje jej veľkosť, farba, intenzita žiarenia, tvar, sýtosť... Existujú viaceré sfarbenia aury, aké by mohlo patriť vám si vypočítate pomerne jednoducho. Akú má aura farbu u vás? Poďte spolu s nami zistiť farbu aury.

Odporúčame prečítať: Kto sú to indigové deti?

farby aury

Zdroj: Depositphotos

Výpočet farby aury – farba z dátumu narodenia

Zrátajte číslice v dátume vášho narodenia. Ak ste sa narodili napríklad 10.2.1990, budete rátať 1+0+2+1+9+9+0 a dostanete číslo 22, rátajte až kým nedostanete jednocifernú číslicu, v našom prípade to bude číslo 4. A teda podľa takejto jednoduchej matematiky bude štvorka prislúchať farbe vašej aury.

1 – Červená aura

Vyšla na vás červená aura? Je to farba ctižiadostivosti, vášne, ale tiež agresie a asertivity. Títo ľudia sú zábavní, častokrát extroverti, milujú spoločnosť, majú skvelé komunikačné vlastnosti.

2 – Oranžová aura

Tieto osoby si potrpia na emóciách, sú rodinne založené a kariérne sklony u nich nehľadajte. Na druhej strane majú poriadnu dávku kreativity, bohatú fantáziu a sú skvelými priateľmi, partnermi aj rodičmi.

3 – Žltá aura

Máte žltú auru? Úsmev z tváre im mizne málokedy, obľubujú humor a ten býva aj ich spôsobom boja proti všetkému zlému. Na druhej strane občas použijú aj falošný úsmev, len aby vás zmiatli. Medzi ich horšie vlastnosti patrí žiarlivosť, aj majetnícke sklony. 

Odporúčame prečítať: Kabala - mystika, ktorá sa stala trendom?

zelená aura

Zdroj: Depositphotos

4 – Zelená aura

Ak vám vyšlo číslo 4, je pre vás príznačná zelená aura. Zelená je farbou harmónie, občas ale aj tajomstva. Osoby s takouto farbou aury by sa mali čo najviac zdržiavať na čerstvom vzduchu, nemali by zabúdať na pohyb, keďže niekedy dokážu byť pasívne.

5 – Modrá aura

Na druhých môžu pôsobiť chladne, avšak sú veľmi silno citovo založení. Paradoxne ich to neviaže a tak môžu pokojne uspokojovať svoju túžbu po slobode. Tí, ktorí majú modrú auru, milujú cestovanie aj dobrodružstvo.

6 – Indigová aura

Čo prezrádza indigová aura? Aura takéhoto človeka je naplnená odvahou a množstvom snov a túžob. Z tých horších vlastností je tu žiarlivosť a pomstychtivosť. Keď raz ľúbia, milujú nadovšetko a pre svojich milovaných sa dokážu aj obetovať.

7 – Fialová aura

Ak vám vyšla sedmička, vaše energetické pole má pravdepodobne fialovú farbu. Fialová je farbou duchovna a spirituality. Tieto osoby majú vyvinutý šiesty zmysel viac než ostatní, sú zvedavé, filozofujúce, inteligentné aj zhovorčivé. Neraz sa vydajú na cesty hľadania vlastného JA, milujú pravdu aj jej odhaľovanie.

Odporúčame prečítať: Ako sa stať pravou dámou

ružová aura

Zdroj: Depositphotos

8 – Ružová aura

Osoby, ktorých má aura farbu ružovú, sú vo svojom okolí obľúbené, sú nežné, prítulné, milujúce a patria k romantičkám/romantikom. Okolie ich možno občas podceňuje, avšak za ich jemnosťou sa ukrýva aj dravosť, obzvlášť túžba po úspechu, peniazoch aj kariére.

9 – Biela / béžová aura

Biela až béžová je znakom obrovskej dávky energie, vysokého IQ, jemnocitu aj dobrosrdečnosti. Títo ľudia bývajú k druhým spravodliví, úprimní, menšie problémy však majú s empatiou.  

Nech už vám vyšlo akékoľvek číslo aury, jej silu, intenzitu aj sfarbenie si môžete dať overiť aj odbornejšie. Zmeraním elektrických a magnetických interakcií a jej špeciálnym sfotografovaním. 

Existuje aj dúhová aura?

Dúhová aura je špecifický typ aury, ktorá sa vyznačuje viacfarebnosťou a pestrosťou, podobne ako dúha. Tento typ aury je často opisovaný ako znamenie veľmi pozitívnej a harmonizujúcej energie, ktorá môže naznačovať, že človek je výnimočne duchovne rozvinutý, má silné uzdravovacie schopnosti, alebo je spojený s vyššími duchovnými dimenziami alebo energetickými stavmi.

Osoby s dúhovou aurou môžu byť vnímané ako veľmi empatické, intenzívne vnímajúce okolitú energiu, a ich prítomnosť môže mať upokojujúci alebo oživujúci vplyv na ľudí v ich okolí. Tento typ aury je pomerne zriedkavý a často sa spája s osobami, ktoré majú špeciálnu úlohu alebo poslanie v živote.

Odporúčame prečítať: Najčastejšie mýty o metabolizme

Článok aktualizovaný 18.4.2024

16 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

02.06.2015 16:14

8 to je moje číslo aury :-) môže byť

Vaše meno:

Dominika Pňačková

Dominika Pňačková

20.10.2017 11:34

8...no nepovažujem sa za romantičku...ale možno niekde v hĺbke duše ešte moja romantická stránka spí xi xi

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

24.10.2017 22:09

Wau sedí na mňa

Vaše meno:

Martina Varhanikova

Martina Varhanikova

08.11.2017 12:22

Hm..tak nad týmto by som sa pozastavila..mám životné číslo 11 aj keď 2-ka ma podľa opisu vystihuje, ale oranžovú auru u seba nevidím..skorej prevažuje zelená potom modrá a vidím si aj fialovú čo odzrkadluje duchovné vedomie.Podľa emočného naladenia občas si vidím žlto-zelenú a občas zeleno-modrú.Aura vyžaruje podľa čakier, ktoré máme aktívne a ak má niekto len 1 farbu viditeľnú, tak ukazuje jeho rovinu vedomia, na ktorej sa najviac prejavuje. Veľa ľudí má zelenkavú auru, ale pri hlbšej analýze sa ukážu aj iné farby. Slabá aura ukazuje na oslabenie energie a silno vyžarujúca na šťasného a spokojného človeka. Človek, ktorý má aktívny energetický kanál vyžaruje všetky farby v aure.To prirovnanie k číslam a farbám je všeobecné, takže si v tom každý niečo nájde...no nestotožňujte sa s tým.

Vaše meno:

Libuše Šumná

Libuše Šumná

10.11.2017 15:09

já mám 3 a na mě to moc nesedí

Vaše meno:

Ingrid Štefanová st.

Ingrid Štefanová st.

01.01.2018 20:05

moja aura je slaba

Vaše meno:

Libuše Šumná

Libuše Šumná

17.02.2018 16:57

já mám 3. a moc to ku mě nejde

Vaše meno:

Tatiana

Tatiana

21.02.2018 13:58

to číslo 3 na mňa veľmi nesedí

Vaše meno:

Libuše Šumná

Libuše Šumná

26.08.2018 15:33

jsem 3 a majetnické sklony moc nemám

Vaše meno:

Libuše Šumná

Libuše Šumná

06.11.2018 16:49

z mojí aury jsem sklamaná

Vaše meno:

Zuzana Szocsova

Zuzana Szocsova

15.12.2018 20:57

tipovala som fialovu a aj ju mam fialovu :)

Vaše meno:

Jana Čipková

Jana Čipková

25.12.2018 20:56

Moja aura je 8, celkom ma to vystihuje.

Vaše meno:

Katarína Hrtúsová

Katarína Hrtúsová

25.12.2018 21:10

Farbu aury som si vypočítala a myslím si , že na mňa sedí.

Vaše meno:

Daniela Balakova

Daniela Balakova

29.07.2019 16:50

3-ožno aj sedí :-D

Vaše meno:

Macina Nováková

Macina Nováková

08.11.2019 21:33

Vďaka za článok, v podstate je to rovnaké ako životný číslo v numerológii, ale určite zaujímavý nápad. :) V tomto ohľade na mňa aj na moje okolie ale rovnako najviac sedí astrológia a horoskopy. Čítam si je hlavne na , tak keď tak skúste :)

Vaše meno:

Libuše Šumná

Libuše Šumná

06.12.2019 16:14

mi vyšla žlutá, ale moc mi to nesedí

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE