Kto sú to indigové deti?

Možno ste sa už aj vy s týmto pojmom stretli, a možno ho počujete prvýkrát. Tak, či onak nejaký ten rôčik pojem „indigové deti“ už jestvuje. Zaviedlo ho hnutie New Age, ktoré hovorí o špeciálnych deťoch s nadprirodzenými schopnosťami.

 

Pomenovanie indigové deti vzniklo v 70-tych rokoch, no spopularizované začalo byť až o čosi neskôr. Ak patríte skôr k skeptikom, vedecké dôkazy tu veľmi nehľadajte.

 

Každý rodič v tom svojom dieťati rád vidí istú výnimočnosť, a odkedy sa táto teória rozšírila, takýchto rodičov popribúdalo. Čo je na indigových deťoch pravdy, necháme už na vašom posúdení. Prezradíme vám ale čosi o tom, aké schopnosti by podľa nich výnimočné ratolesti mali mať.

 

 

Ako indigové dieťa spoznať?

 

Existuje vraj jednoduchý trik, ktorý vlastne ani trikom nie je. Podozrenie, že dieťa je indigovné môžete podľa teórie mať už vtedy, keď sa od detí v okolí vymyká. Keď je možno o čosi viac múdrejšie, alebo drzejšie, tichšie, nadanejšie... jednoducho iné. Práve v tomto bode kritici ale namietajú, že s odôvodnením moje dieťa je indigové, sa môžu zanedbávať  problémy psychologického charakteru. 

 

Odporúčame prečítať:

Letný horoskop Baran, Býk a Blíženci na rok 2015

Letný horoskop Rak, Lev a Panna na rok 2015

Letný horoskop Váhy, Škorpión a Strelec na rok 2015 

Letný horoskop Kozorožec, Vodnár a Ryby na rok 2015

Kto sú to indigové deti?

Zdroj: Shutterstock®

Indigové dieťa je odvodené od indigovej – modrej farby. Údajne majú totiž tieto deti modrú auru, takže ak veríte na aury – viete si to aj takto nejako overiť.

 

Indigové detičky sú INÉ už od útleho detstva. Na svet totiž prichádzajú s vedomím, že sú naozaj veľmi vďačné, že tu môžu byť. Zároveň v nich môžete spoznať aj akúsi dôstojnosť, nemýľte si ju ale s pocitom povýšenia. Tieto deti si síce sú vedomé svojich nadschopností, avšak nad ostatnými bežnými ľuďmi sa kvôli tomu nevyvyšujú. Charakteristické sú pre ne aj ďalšie črty:

  • Majú silnejší imunitný systém a málokedy bývajú choré
  • Sú zádumčivé až filozofické, od detstva prichádzajú s (ne)známymi pojmami ako napríklad astrálny, vedia odkiaľ prišli a berú to ako fakt.
  • Majú skvele vyvinutú intuíciu, zažívajú si vraj astrálne cestovanie, smrť ich nezvykne desiť.
  • Majú problém prispôsobiť sa pravidlám, neznášajú vyhrážky, pokyny, rutina ich dokáže frustrovať.
  • Prichádzajú s nezvyčajnými teóriami, majú mimoriadne kreatívne myslenie a nehanbia sa dať svoje potreby najavo.
  • Majú mimoriadne silne vyvinutý šiesty zmysel, vysoké IQ, sú tvrdohlavé, ale tiež majú pevnú vôľu a veľkú zvedavosť.
  • Sú späté so spirituálnym svetom a odolné voči autoritám.
Kto sú to indigové deti?

Zdroj: Shutterstock®

Indigové deti sa vraj začali rodiť v 80.rokoch.  Po roku 1994 ale ešte viac, hovorí sa až o čísle 95% narodených detí. Ich cieľom má byť akýmsi spôsobom ľudstvo naučiť nové lepšie veci, vrátane zmeny myslenia. Základom je doviesť ľudí viac a bližšie k duchovnu, otvoriť im obzory vlastnej spirituality, naučiť počúvať svoju intuíciu, ukázať správne spôsoby stravovania, myslenia, odpúšťania, milovania, aj tvorenia. 

 

Odporúčame prečítať: Kabala - mystika, ktorá sa stala trendom?

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE