Bardejovské kúpele sú tým pravým miestom na privítanie Nového roka

V Bardejovských kúpeľoch je už tradíciou privítať Nový rok v spoločnosti kúpeľných hostí. Silvestrovský pobyt, ktorý pre vás kúpele tento rok pripravili, je plný atraktívnych benefitov a sprievodných akcií. V ponuke sú pobyty od 27. 12. 2015 do 3. 1. 2016 na 3 až 6 nocí. Pobyt zahŕňa slávnostný Silvestrovský večer so začiatkom o 19.00 hod. s moderátorom, živou hudbou, tombolou a zaujímavým kultúrnym programom. K dispozícii je hosťom počas večere vždy na 2 osoby fľaša vína a sektu, teplý a studený bufet či minerálka. Ako bonus, bez ktorého sa správna oslava Nového roka nezaobíde, je pripravený veľký ohňostroj a darček pre každého.

 

Ekonomicko-obchodná riaditeľka Bardejovských kúpeľov Tamara Šatanková k tomu poznamenáva: ,,Ceny Silvestrovských pobytov, ktoré pre vás v roku 2015 pripravili Bardejovské kúpele sa začínajú už od 187 eur v hoteli Astória na 3 noci. Za pobyt v kúpeľoch na 6 nocí zaplatíte od 334 eur na osobu. Okrem vyššie spomenutého atraktívneho programu zahŕňajú v cene aj niekoľko procedúr. Napríklad voľný vstup do wellness, klasickú masáž, minerálny kúpeľ, soľnú jaskyňu, rašelinový zábal, prísadový kúpeľ alebo hydromasáž. Ako extra bonus sme pripravili na privítanie welcome drink, voľný vstup na biliard, tanečné zábavy so živou hudbou denne od 19.00 hod., bezplatný internetový prístup, parkovanie grátis, tanečné vystúpenie, hudobné popoludnie pri domácej štrúdli, večer slovenských špecialít a folklórne vystúpenie. Pre deti je v prípade priaznivého počasia pripravené stavanie snehuliakov, fotografovanie s maskotom  a tradičný novoročný koncert.“
 

Odporúčame prečítať: Dovolenka na Kube je ako návrat do minulosti

bardejovske-kupele

Zdroj: Shutterstock®

Bardejovské kúpele sú atraktívnym miestom nielen pre pacientov, ktorí sa sem chodia liečiť, ale aj pre všetkých milovníkov kultúry, oddychu a bohatého spoločenského programu. 

 

Kúpele v posledných rokoch rozšírili ponuku svojich služieb a tak si každý návštevník môže okrem tradičných kúpeľných procedúr vychutnať aj možnosti wellnessu, relaxácie či skrášľovacích programov. Mnohí návštevníci trávia záver roka v kúpeľoch opakovane. Bardejovské kúpele sú zároveň  základňou na lyžovačku, či už v stredisku Regetovka, alebo v Poľsku. Rovnako tak môžu návštevníci absolvovať výlety do Poľska, či do bezprostredného okolia kúpeľov.

 

Odporúčame prečítať: Vysnívajte si svoj svadobný deň

bardejovske-kupele

Zdroj: Shutterstock®

,,Aj keď absolútnu väčšinu na záver roka tvoria Slováci, Bardejovské kúpele už po niekoľko rokov navštevujú s obľubou na Silvestra aj zahraniční návštevníci. Po minulé roky zo zahraničia prišla najmä ruská, ukrajinská  a poľská klientela. V poslednom období si kúpele obľúbili aj Bielorusi, “ konštatuje T. Šatanková.

 

Bardejovské kúpele boli aj v minulosti obľúbeným cieľom ruských návštevníkov. V roku 1821 sa tu zastavil cestou z kongresu v Ľubľane ruský cár Alexander I. Kúpele si vychutnávali aj iné ,,pomazané“ hlavy - v roku 1895 manželka Františka Jozefa I. cisárovná Alžbeta, nazývaná Sisi, ktorej socha sa vyníma v kúpeľnom parku. Pobýval tu aj rakúsko-uhorský cisár Jozef II. (1783), Mária Lujza, neskoršia manželka cisára Napoleona (1809) a poľská kráľovná Mária Kazimiera Sobieska, manželka poľského kráľa Jána III. Sobieského.

 

Odporúčame prečítať: Víkend plný vína, dobrých chutí a halloweenskych tekvíc

bardejovske-kupele

Zdroj: Shutterstock®

Viac informácií na : www.kupele-bj.sk

 

Centrálne rezervačné oddelenie: Tel.: 054/477 4346, 477 2717 Fax: 054/472 3549

 

E-mail: rezervacie@kupele-bj.sk, pk@kupele-bj.sk

7 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

31.10.2015 09:42

vedela by som si predstaviť koniec roka stráviť v takýchto krásnych kúpeľoch

Vaše meno:

Gabriela Diheneščíková

Gabriela Diheneščíková

18.11.2015 10:47

wellness v Ozone je fakt veľmi dobrý, odporúčam :)

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

07.12.2015 20:46

Velmi zaujimave.

Vaše meno:

Blažena Macoszková

Blažena Macoszková

08.12.2015 16:31

Rada by som v Bardejovských kúpeľoch strávila aspoň týždeň.

Vaše meno:

Martina Putoráková

Martina Putoráková

14.12.2015 21:26

V tychto kupeloch som s rodinou travila letnu dovolenku. Maju svoje caro a urcite by som si tam vedela predstavit oslavovat koniec roka:)

Vaše meno:

jaroslav sagan

jaroslav sagan

02.01.2016 17:04

V Bardejovských kupeľoch je krásne ,ale ubytovaný som este tam nebol

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

10.01.2021 06:43

Silvestrovský pobyt v Bardejovských kúpeľoch spojený s wellnessom si viem živo predstaviť, krása :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE