Chcete stráviť Silvestra oddychom v luxuse?

Určite už premýšľate, ako strávite tento rok Silvestra. Chcete niečo netradičné? Čo tak stráviť Silvestra oddychom v luxusných kúpeľoch? Takúto možnosť ponúkajú  Kúpele Rajecké Teplice. Návštevníkov sem láka okrem krásneho ubytovania v antickom štýle a liečivej termálnej vody aj príjemné prostredie parku a okolia Rajeckých Teplíc. Preto ak máte záujem o silvestrovský pobyt je na rezerváciu najvyšší čas.

 

Kúpele okrášlila v tomto roku v septembri nová päťhviezdičková časť hotela APHRODITE PALACE ***** , ktorá si vyžiadala investície vo výške cca 1,1 milióna Eur je určená pre najnáročnejších klientov. Koncept nadväzuje na hotel APHRODITE PALACE****, ktorý bol uvedený do prevádzky vlani a na jeho výzdobu boli opäť použité materiály mramor, ónyx, zlato.

 

Odporúčame prečítať: Privítajte Nový rok 2016 na Zámku Vígľaš

kupele-rajecke-teplice

Zdroj: Shutterstock®

Viceprezident SLK (Slovenské liečebné kúpele),a.s., Rajecké Teplice Zdenko Miškolci k tomu hovorí: „O silvestrovské pobyty  je vždy veľký záujem. Tohtoročný silvestrovský pobyt je v ponuke minimálne na 4 noci a cena zahŕňa ubytovanie, polpenziu a procedúry. Tento rok sme ponuku rozšírili o najluxusnejšie apartmány v novej päťhviezdičkovej časti hotela APHRODITE PALACE. Na svoje si však príde každý.  Hostia si môžu vybrať ubytovanie v zariadeniach Aphrodite**** , Aphrodite Palace**** , Villa Flóra***,  Villa Margaréta*** a Malá Fatra***.

 

Pri ubytovaní v hoteli Aphrodite, Aphrodite Palace a v apartmánoch Villa Margaréta a Villa Flóra, majú voľný vstup do vodného sveta, saunového sveta a fitness. Cena vianočného menu 24. 12. 2015 je 40 eur na osobu a príplatok za silvestrovský večer je 80 eur na osobu. Pre klientov, ktorí nemajú objednaný Silvestrovský relaxačný pobyt a pre verejnosť je cena 100 eur. V hoteli Malá Fatra***,  Ville Flóra***  a Ville Margaréta*** sa ceny pobytov pohybujú od 59 eur na osobu a noc. Počas silvestrovského galavečera sa už budú môcť hostia zabaviť i v nových priestoroch Cabaret Baru Aphrodite a v eventovej hale Apolón. Cabaret Bar Aphrodite plánujeme uviesť do prevádzky v priebehu decembra v hoteli Aphrodite Palace.“

 

Odporúčame prečítať: Bardejovské kúpele sú tým pravým miestom na privítanie Nového roka

kupele-rajecke-teplice

Zdroj: Shutterstock®

Ďalej doplnil, že pre hostí Aphrodite, Aphrodite Palace (okrem izieb Štandard), apartmánov Villa Margaréta a Villa Flóra sú pri pobyte na 7 nocí pripravené rôzne procedúry. Sú nimi 1x whirlpool + masážna posteľ, 1x biarritz, 1x olejový perličkový kúpeľ, 2x klasická masáž /30 min./, 1x aroma olejová masáž /30min./, 1x vibrosauna, 1x reflexná masáž chodidiel /30 min./, 1x masáž lávovými kameňmi /45 min./, 1x bambusová masáž / 45 min./. Zároveň majú voľný vstup do vodného sveta, saunového sveta a fitness.

 

Pre hostí Aphrodite Palace izby Štandard na 7 nocí sú to procedúry 2x klasická masáž /30 min./, 1x perličkový kúpeľ, 1x uhličitý kúpeľ, 3x Whirlpool + masážna posteľ a voľný vstup do vodného sveta, saunového sveta a fitness. Ak sa ubytujete v Hoteli Malá Fatra, Ville Flóra alebo Ville Margaréta, tak pri pobyte na 7 nocí sú pre vás pripravené procedúry 2x saunový svet 3 hod., 5x vodný svet 3 hod., 2x klasická masáž /30 min./, 1x perličkový kúpeľ, 1x uhličitý kúpeľ, 3x whirlpool + masážna posteľ. 

 

Odporúčame prečítať: Dovolenka na Kube je ako návrat do minulosti

kupele-rajecke-teplice

Zdroj: Shutterstock®

V ponuke kúpeľov sú aj ďalšie atraktívne pobyty, ktoré môžete čerpať počas roka. Liečebný pobyt De Luxe od 745,- € na osobu a 7 nocí, liečebný program Preventívny balík od 418,- € na osobu a 5 nocí s procedúrami. Alebo Relax CLASSIC 2015 od 167,- € na osobu a 2 noci, Relax EXCLUSIVE 2015 od 193,- € osoba / 2 noci, Aphrodite Beauty od 211,- € osoba / 2 noci, Relax SPA SENSATION 2015 od 239 € osoba / 2 noci, alebo Ubytovanie s raňajkami od 100,- € osoba / 2 noci.

 

Odporúčame prečítať: Vysnívajte si svoj svadobný deň

kupele-rajecke-teplice

Zdroj: Shutterstock®

Kúpele Rajecké Teplice patria k najobľúbenejším kúpeľom pre samoplatcov. Poskytujú aj široký rozsah wellness služieb, víkendových wellness pobytov a kúpeľnej liečby. Rajecko-teplická termálna liečivá voda má certifikované liečebné účinky. V Rajeckých Tepliciach sa liečia pohybové, dýchacie choroby (astma) a choroby z povolania. Najväčšou pýchou kúpeľov je luxusný štvorhviezdičkový kúpeľný hotel APHRODITE PALACE, ktorý bol otvorený v júni minulého roku. Tento luxusný hotel, situovaný v centre kúpeľného mestečka, má vlastnú kulinársku reštauráciu.

 

Spojený je premostením priamo s kúpeľným domom v antickom štýle APHRODITE, v ktorom absolvujú hostia všetky procedúry. Tento kúpeľný dom je hlavným lákadlom pre domácich i zahraničných návštevníkov. Hotel vznikol komplexnou prestavbou bývalého hotela Veľká Fatra, ktorá trvala dva roky. Hotelu dominuje veľkolepá štýlová lobby a reštaurácia zdobená mramorom, ónyxom a 24-karátovým zlatom. APHRODITE PALACE má vynikajúce centrálne umiestnenie. S kúpeľným domom APHRODITE hotel spája presklené premostenie, vďaka ktorému prejdú hostia „suchou nohou“ priamo k vodnému a saunovému svetu, či špičkovo vybavenému centru krásy Beauty Aphrodite.

 

Viac informácií je na www.spa.sk

 

Centrálne rezervačné oddelenie: Tel.: +421 41 5494 256-7, E-mail: spa@spa.sk

10 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

04.11.2015 13:47

tak takýto Silvester by sa mi moc páčil... možno raz :-)

Vaše meno:

Gabriela Diheneščíková

Gabriela Diheneščíková

18.11.2015 10:46

vyzerá to tam fakt luxusne

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

06.12.2015 22:51

Kupele Rajecke Teplice su pravom oznacovane za najlepsie na Slovensku,no a Sivester by v nich by bol fakt superluxus.

Vaše meno:

Katarína Hlocká Uličná

Katarína Hlocká Uličná

20.12.2015 20:07

takto si predstavujem ideálny Silvester

Vaše meno:

Andrea Zarska

Andrea Zarska

25.12.2015 21:15

Rajecke Teplice sù užastne

Vaše meno:

Ľuba Reháková

Ľuba Reháková

30.12.2015 17:44

Vybrať by som si určite vybrala, mám to aj "na skok", ale žiaľ nie je s kým :(

Vaše meno:

jaroslav sagan

jaroslav sagan

02.01.2016 17:02

trochu luxusu by sa uz zišlo

Vaše meno:

Ingrid Šimoniková

Ingrid Šimoniková

30.01.2016 15:53

luxusné len pri mojom plate nedostpné ..škoda

Vaše meno:

Žaneta Kondelová

Žaneta Kondelová

04.12.2016 12:16

Vyzerá to dobre...

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

10.01.2021 06:47

No tak to už hej :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE