Čo nám prinesie jeseň – HOROSKOPY na september pre všetky znamenia

Ak ste ešte nenabrali odvahu povedať si to na rovinu, teraz je ten najvyšší čas – s letom sa už musíme definitívne rozlúčiť. Možno nás ešte meteorológovia prekvapia príjemnou predpoveďou o babom lete, avšak tropické noci už v našich končinách naozaj neočakávajme. Na druhej strane aj jeseň má svoje pozitíva a nepochybne aj svoje čaro. Pozrite sa, čo si pre vaše znamenie nachystal september a ktoré dni vám v tomto mesiaci sadnú viac, či menej.

 

Baran vaše znamenie sa môže tešiť najmä na septembrovú mesačnú fázu prvej štvrte, teda na 21.9. Luna sa ponesie vo vašom kolegovi – Strelcovi a na povrch sa kompletne dostane váš temperament. Využite ho tým správnym smerom. Naopak opatrnejšie buďte keď sa Mesiac začne blížiť k splnu. Od 28.9. do 30.9. sa Mesiac nesie vo vašom znamení, budete priveľmi nervózne a pod tlakom sa vám môže viacero vecí pokaziť.

 

Odporúčame prečítať: Ako si vyčariť retro look?

Čo nám prinesie jeseň – september pre všetky znamenia

Zdroj: Shutterstock®

Býk september ste začali mimoriadne rušne. Pod pracovným tlakom síce toho veľa urobíte, avšak už uprostred mesiaca vás môže prepadnúť únava. Najviac si oddýchnete v dňoch od 22.-27.9. Potom však v pondelok 28.9. nastupuje spln, Mesiac sa ponesie v Baranovi, pripravte sa na bolesti hlavy a zvýšenú nervozitu. Účinným liekom bude horúci kúpeľ, alebo spoločnosť dobrých priateľov.

 

 

Blíženci vaše znamenie sa z leta ešte stále nespamätalo a napäto očakáva príchod toho babieho. Ešte stále špekulujete, že by to chcelo vybehnúť niekam za oddychom. Ak sa naozaj rozhodnete ešte aspoň pre menšiu dovolenku, hviezdy vám odporúčajú dni od 14.9. do 20.9.

 

 

Odporúčame prečítať: 

Aké vône sú vhodné pre vodné znamenia? (Ryba, Rak a Škorpión)

Aké vône sú vhodné pre ohnivé znamenia? (Strelec, Baran, Lev)

Aké vône sú vhodné pre zemské znamenia? (Kozorožec, Býk, Panna)

Aké vône sú vhodné pre vzdušné znamenia? (Vodnár, Blíženci, Váhy)

 

 

Rak keď túžite po láske, alebo po veľkých životných zmenách, dočkať sa ich môžete vďaka septembrovému splnu. Ten sa 28.9. ponesie v ohnivom Baranovi, ktorý vám dodá dostatok odvahy a sebavedomia, aby ste konečne začali konať.

 

 

Lev ak očakávate od tohto mesiaca zábavu, nemýlite sa. Leto pre niektoré z vás nebolo celkom podľa vašich predstáv, o to krajšia ale bude jeseň. V zdraví a šťastí prežijete septembrový nov (13.9.), ale aj septembrový spln (28.9.). Posledný septembrový víkend sa možno neubránite melanchólii, keď chcete plakať vyplačte sa a dostaňte zo seba všetky emócie, tie dobré, aj tie zlé. 

 

Odporúčame prečítať: Kokosový olej - náš pomocník v starostlivosti o krásu (7 rád)

Čo nám prinesie jeseň – september pre všetky znamenia

Zdroj: Shutterstock®

Panna možno nepôjde všetko podľa vašich predstáv, ale je na čase aby ste pochopili, že zmeniť niektoré veci je len a len vo vašich rukách. Luna bude prechádzať vaším znamením už túto sobotu (12.9.), počúvnite svoj vnútorný inštinkt a pustite sa do všetkého, načo ste doteraz nemali odvahu.

 

 

Váhy jeseň patrí k vaším obľúbeným ročným obdobiam. Ak vás letné horúčavy unavovali, práve v tomto mesiaci budete mať dostatok energie na všetko, čo ste počas júla a augusta odkladali. V čase od 15.9. do 20.9. sa vám bude najviac dariť na poli lásky, v práci zas budete najúspešnejšie vďaka septembrovému splnu – 28.9.

 

Odporúčame prečítať: Vďaka aromaterapii môžete schudnúť aj rozvíriť vášne

Čo nám prinesie jeseň – september pre všetky znamenia

Zdroj: Shutterstock®

Škorpión na jeseň sa obvykle cítite ako znovuzrodené. Všetko ide podľa vašich predstáv, predsa len vás ale uprostred mesiaca môže potrápiť zdravie. Nepodceňujte v týchto dňoch zubaté slniečko a naďalej jedzte veľa čerstvej zeleniny a ovocia. Luna prechádza vaším znamením od 17.9. do 19.9., v tomto čase môžete riešiť zásadné otázky v oblasti lásky.

 

 

Streleczačiatkom mesiaca môže viaceré z vás prekvapiť podlomená imunita. Môže za to vyčerpanie z leta, stresujúce dni, ale aj kombinácia počasia a únavy. Nepodceňujte signály svojho tela a už pri prvom podozrení radšej zaľahnite do postele. Septembrový spln (28.9.) sa ponesie v ohnivom Baranovi, ktorý vám dodá novú silu a energiu čeliť všetkému, čo si pre vás jeseň nachystala.

 

 

Kozorožec vaše znamenie prejde septembrom ani sa nenazdá. Pokiaľ ste v lete vyčerpali väčšinu svojej dovolenky,  v týchto dňoch budete prácou zavalené viac než chcete. V septembri mnohé z vás čaká aj pracovná cesta, ak nie pracovná, tak si aspo§ vďaka voľnému dňu (15.9.) urobte relax a pripomeňte si leto návštevou aquaparku, či aspoň prechádzkou v prírode.

 

Odporúčame prečítať: 5 rád ako byť zdravším človekom

horoskopy na mesiac september

Zdroj: Shutterstock®

Vodnár – aj vaše znamenie sa ešte stále chce baviť a letu odmietate dať zbohom. Pokiaľ aj vy špekulujete ešte nad jednou dovolenkou, najvhodnejším termínom bude čas od 15.septembra do 28.9. Vtedy už Luna vstupuje do fázy splnu, ktorý na vás tentokrát zapôsobí priveľmi búrlivo. Ak je to možné na konci mesiaca sa vyhnite konfliktom.

 

 

Ryby – vaša citlivá povaha bude v septembri až priveľmi podliehať počasiu. Keď vonku prší, ste melancholické, keď vyjde slniečko konečne sa radujete. Na zimu ešte mnohé z vás nie sú pripravené. Urobte si aj vy v septembri ešte aspoň malú rozlúčku s letom v podobe krátkeho výletu. Ideálny termín je od 23.9.

 

Odporúčame prečítať: Ako využiť zvyšky jedla, alebo ako variť ekonomicky?

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

3 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

10.09.2015 15:35

tak asi ma čaká pekná jeseň :-)

Vaše meno:

Libuše Šumná

Libuše Šumná

15.09.2015 05:02

budu čekat na ohnivého Berana, už aby tu byl

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

28.09.2018 12:20

Jeseň je krásna mám ju rada a som lev celkom pravdivé

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE