Čo o vás hovoria materské znamienka?

Naposledy sme si v článku Netradičné veštenia, predstavili na krátko aj techniku, ktorá sa zaoberá materskými znamienkami.

 

Na prvý pohľad ide naozaj o zvláštnu, miestami až konšpiračnú teóriu. Avšak divili by ste sa, ako môže naozaj o niektorých veciach povedať pravdu.

 

Veštenie z materských znamienok sa zakladá na ich identifikácii a následnej analýze charakterových čŕt a vlastností človeka. Dá sa z nich zároveň vyčítať aj to, čo nás v blízkej budúcnosti čaká.

 

Odporúčame prečítať: Netradičné veštenia - časť II.

 

Pojmom znamienkomantia sa označuje štúdium materských znamienok. Sústreďuje sa na to, ako materské znamienko vyzerá. Aký má tvar, sfarbenie, povrch a samozrejme prihliada aj na to, kde sa materské znamienko nachádza.

 

 

Malú analýzu si môžete urobiť aj vy:

 

Čo o vás hovoria materské znamienka?

Zdroj: Shutterstock®

PODĽA FARBY:

 

Čím je znamienko svetlejšie, tým pozitívnejšia a krajšia budúcnosť vás čaká. Týkasa to najmä ružového sfarbenia. Naopak čím tmavšia farba znamienka, tým väčšie problémy môžu jeho nositeľa prekvapiť. Klasická hnedá bez škvŕn je znakom úspešného a šťastného života. Naznačuje tiež prosperitu aj podnikateľské sklony. Viacej takýchto znamienok na tele znamená, že títo ľudia radi cestujú, spoznávajú rôzne krajiny, kultúry aj iných ľudí.

 

Odporúčame prečítať: Magické nástrahy v prírode

 

 

PODĽA VEĽKOSTI:

 

Čím je znamienko väčšie, tým sa znižuje pozitívny vplyv, ktorý mu dodáva jeho sfarbenie. Platí to najmä napríklad pri ružových znamienkach. V prípade negatívnych vplyvov ich veľkosť znamienka zväčšuje. A teda, čím väčšie čierne znamienko, tým má dotyčný človek ťažší život, väčšie problémy v zdraví, láske, aj práci.

Čo o vás hovoria materské znamienka?

Zdroj: Shutterstock®

PODĽA UMIESTNENIA:

 

Začnime od nôh. Ak sa znamienko nachádza na prstoch na nohách hovorí o bohatstve no nešťastí zároveň, na chodidle ich mávajú najmä melancholickí ľudia, na päte tí, ktorí sú frustrovaní a zatrpknutí. Znamienko na lýtku máva zväčša nerozhodná osoba, čím nižšie ku kotníku tým viac odvahy ale má (týka sa to žien), u mužov materské znamienko na kotníku hovorí o jemnom až zženštilom správaní.

 

Ak máte znamienko na kolene tak v prípade, že je na pravej strane svedčí to o tom, že máte veľa priateľov a patríte k dobrosrdečným osobám. Na ľavej strane hovorí o vašej impulzívnosti aj prudkej povahe. 

 

Odporúčame prečítať: Mesačná mágia - ako na nás vplýva Mesiac?

Čo o vás hovoria materské znamienka?

Zdroj: Shutterstock®

Materské znamienka na pohlavných orgánov vravia o úprimnosti a čestnosti, na bruchu v blízkosti pupka veštia veľa detí a šťastné manželstvo, na bruchu hovoria občas o psychických problémoch, ale tiež o väčšom bohatstve. Ak máte znamienko na ľavom, alebo aj pravom boku, prežiť by ste mali spokojný život. O znamienkach na prsiach sa hovorí, že ich nositeľ je vášnivý a eroticky založený. Opatrný by mal byť ale s neresťami ako alkohol a drogy, ktorým vie podľahnúť ľahšie ako iný.

 

Znamienko na hrudi nebýva veľmi šťastným znamením, naznačuje problémy a hádavú povahu. Na chrbte je to podobné, takéto znamienka hovoria o tom, že ich nositelia nemajú veľmi ľahký život.

 

Naopak znamienka na ruke sú už o čosi pozitívnejšie, na zápästí napríklad vravia o vysokej inteligencii, na ruke o usilovnosti, ak ich má niekto na prstoch má sklony kradnúť.

 

Znamienka na tvári hovorí zväčša o úspešnom a šťastnom živote. Pokiaľ máte znamienko na čele, znamená to, že ste pracovitý a čaká vás úspech tak v práci ako aj v láske. Znamienko v uchu hovorí o bohatstve, na nose o pracovitosti, na líci o odvahe, ak je pri oku tak o pokojnej povahe a ak je na brade tak o dobrosrdečnosti. 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE