Erotický horoskop – Baran a Býk

Či už veríte na horoskopy, alebo nie, hádam nám dáte za pravdu, že aspoň z času na čas astro charakteristiky sedia. Hviezdy nám vo všeobecnosti dodávajú niektoré vlastnosti, čosi nám posilňujú, iné zas potláčajú do úzadia. Aj v tom, ako sa správame v oblasti lásky a erotiky majú tak trochu prsty. Akými sme milenkami, či akými sú naši muži zvodcami. Ako vieme flirtovať a či sme romantické duše... odpovede nájdeme v erotickom horoskope.

 

Dnes si predstavíme prvé dve znamenia:

 

 

  BARAN – ŽENA

Erotický horoskop – Baran a Býk

Zdroj: Shutterstock®

Táto dáma má obrovskú charizmu a ešte väčší sexappeal. Je vášnivá, temperamentná, zvodná aj tajomná. Ak netrpí nízkym sebavedomím (čo ženy v tomto znamení málokedy), sex patrí medzi jej obľúbené činnosti. Partnerov však nestrieda, k erotike potrebuje žena Baran aj silné city. Akonáhle láska ochladne, jej polovička to pocíti aj v spálni. Žena Baran miluje, keď to vo vzťahu iskrí, obľubuje všetky polohy a rada skúša nové veci. Avšak aj táto dáma má svoje hranice, preto sa ju nesnažte prekvapiť trebárs nečakanou trojkou.

 

Po svojom boku potrebuje dokonalého milenca. V posteli však vie byť aj bojovná a pomstychtivá, preto si ju nechcite rozhnevať. Táto dáma obľubuje flirtovanie, je rada obdivovaná a tak sa nebráni vyzývavému oblečeniu, či líčeniu. Flirtuje však s maximálnou rafinovanosťou tak, aby svojho vyvoleného nalákala na všetko, čo pred ním v danú chvíľu zatajuje. S touto ženou sa v spálni nudí naozaj len málokto. 

 

Odporúčame prečítať: Horoskop na rok 2015 - znamenie Baran

Odporúčame prečítať: Aké znamenie sa hodí k tomu vášmu?

 

 

 

  BARAN - MUŽ

Erotický horoskop – Baran a Býk

Zdroj: Shutterstock®

Ohnivý, divoký, majetnícky, občas drsný, inokedy gentleman. Muž v znamení Barana je mužom do voza aj do koča. Mužom, o ktorom mnohé snívajú, avšak keď už ho „majú“ občas nevedia ako naňho. Baran sa nerád nudí, aj v erotike potrebuje impulzy a hlavnú rolu v jeho spálni hrá zakaždým fantázia. Chvíľu mu potrvá, kým sa naučí, že v láske nesmie len brať, ale mal by aj dávať. V sexe sa radí k egoistom, na druhej strane, potrpí si na tom, aby vás uspokojil na viac než 100%. Rád sa rozpráva o vašich túžbach, možno vám ich nevyplní, ale dá si záležať na tom, aby pre vás urobil čosi prekvapivé až šokujúce.

 

S Baranom ako milencom sa jednoducho nudiť nebudete, ale nezabudnite, že si potrpí na zvádzanie a neraz aj výstredné, či extravagantné správanie. Zbožňuje erotické hračky a pokojne sa nechá nahovoriť aj na spoločné sledovanie porna. Prúdernosť, či zdržanlivé správanie nie je jeho šálka kávy.

 

Odporúčame prečítať: Charakteristika znamenia Baran

 

 

 

  BÝK – ŽENA

Erotický horoskop – Baran a Býk

Zdroj: Shutterstock®

S každým pohybom, prejavom, vetou, jednoducho so všetkým s čím vás táto žena na rande privíta, vás dôkladne zvádza. Rada si potrpí na každom detaile, jej outfit musí byť sexi, ale nie vulgárny, jej parfém príťažlivý, ale nie ťažký. Žena v tomto znamení rada varí a rovnako ako vás opantáva svojím vzhľadom, dostane vás aj svojím kulinárskym umením. V posteli rada zohrá rolu, po ktorej jej polovička prahne. Vie byť submisívna, ale tiež dračica, hanblivá, ale aj drzá.

 

V Býčici nájdete dokonalú milenku, má to však jeden háčik. Musí cítiť, že partner po nej naozaj túži. V posteli je nenásytná, za čo môže aj jej zmysluplnosť, občas hraničiaca s nymfomániou. Žena v znamení Býka patrí k náročným milenkám, ktoré však nielen berú, ale aj dávajú.

 

Odporúčame prečítať: Horoskop na rok 2015 - znamenie Býk

Odporúčame prečítať: Aké znamenie sa hodí k Býkovi?

Odporúčame prečítať: Charakteristika znamenia Býk

 

 

 

  BÝK – MUŽ

Erotický horoskop – Baran a Býk

Zdroj: Shutterstock®

Aj keď môže na prvý pohľad pôsobiť ťažkopádne, muži Býci patria k tým najlepším milencom. V posteli totiž dokážu uplatniť svoje vlastnosti ako vytrvalosť, húževnatosť a trpezlivosť. V prvom rade myslia na to, aby uspokojili svoju polovičku, až potom dovolia, aby prišli na rad. Býci sú zručnými milencami, možno vás neuchvátia originalitou, jeho silné objatia a záujem o vaše potreby však všetko vynahradia.

 

Milovanie je pre nich koníčkom, nikdy nie nutnosťou. Zbožňujú dráždivé vône, erotickú spodnú bielizeň, aj prítmie sviečok. Na atmosfére si jednoducho potrpia, podobne ako aj na dlhom a slastnom milovaní. 

 

Odporúčame prečítať:

Horoskop na rok 2015 - aký bude nasledujúci rok?

Horoskop na rok 2015 - znamenie BARAN

Horoskop na rok 2015 - znamenie BÝK

Horoskop na rok 2015 - znamenie BLÍŽENCI

Horoskop na rok 2015 - znamenie RAK

Horoskop na rok 2015 - znamenie LEV

Horoskop na rok 2015 - znamenie PANNA

Horoskop na rok 2015 - znamenie VÁHY

Horoskop na rok 2015 - znamenie ŠKORPIÓN

Horoskop na rok 2015 - znamenie STRELEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie KOZOROŽEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie VODNÁR

Horoskop na rok 2015 – znamenie RYBY

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE