Erotický horoskop – Blíženci a Rak

Hviezdy nám tak v dobrom myslené „kecajú“ ešte aj do spálne. To, či oplývame schopnosťami dokonalej milenky, alebo sme vo flirtovaní ťažkopádne a nemožné, aj v tom do iste miery majú prsty charakteristiky nášho znamenia.

 

Vodné, ohnivé, zemské, aj vzdušné znamenia sa líšia vo vnímaní lásky, sexu, emócií... Ako sú na tom Blíženci a Raci?

 

 

 

Odporúčame prečítať: Erotický horoskop - Baran a Býk

 

 

  BLÍŽENCI – ŽENA

Erotický horoskop – Blíženci a Rak

Zdroj: Shutterstock®

Fantáziu a silný zmysel pre originalitu vie dokonale pretaviť aj do svojho mileneckého vzťahu. Rada objavuje a čo z duše nenávidí je nuda. Rutinný partner je pre ňu utrpenie, a tak radšej bude sama, než si zažívať dookola jednotvárnosť. Tieto dámy sa svojím polovičkám dokážu v spálni skvele prispôsobiť. Nemajú problém zohrať akúkoľvek rolu. Pokiaľ však nadobudnú pocit, že boli do niečoho dotlačené, dokážu raz dva schladnúť.

 

V sexe si síce nepotrpia na špeciálnu atmosféru, miesto, hudbu, sviečky, avšak majú rady keď sa ide na „vec“ postupne. Chcú dvorenie, flirt, komplimenty, bozky... jednoducho všetko, čo k vzrušeniu patrí. V mladšom veku majú tieto ženy sklony k nevere, láka ich spoznať každý kút svojej sexuality, ale tiež citového života. Jej polovička je pre ňu ideálom, ale len dovtedy kým nenaďabí na jeho negatívne vlastnosti. Potom si začne pomaličky, ale isto vyhľadávať v okolí ideálnejšiu náruč.

 

Odporúčame prečítať: Schudnite podľa znamenia

 

 

 

  BLÍŽENCI – MUŽ

Erotický horoskop – Blíženci a Rak

Zdroj: Shutterstock®

Rozpoltenosť jeho povahy sa prejaví aj v oblasti lásky. Tento muž sa neraz zamiluje do dvoch (pokojne aj viacerých) osôb naraz. Veľakrát niečo hovorí, a iné si myslí, takže aj v tomto smere by ste sa pri ňom mali mať na pozore. V oblasti erotiky je mimoriadne otvorený, ale tiež zvedavý a skúmavý. Ak žije v uvoľnenejšej spoločnosti, neprekvapí vás uňho ani chuť na skupinový sex, minimálne na švédsku trojku. V posteli je vynaliezavý a naozaj obratným milencom. Horšie je to s vyznávaním pocitov.

 

Dokáže chodiť okolo horúcej kaše, až vás jeho sympatie prestanú baviť. Ak ho jemne nepostrčíte, môže sa stať, že vám lásku nikdy nevyzná. Muž Blíženec potrebuje po svojom boku osobu, ktorá je v týchto „veciach“ ráznejšia ako on sám. Vo všetkom ostatnom jej však do rúk „opraty“ nedá. Na vážne vzťahy začína byť až vo vyššom (respektíve vysokom) veku. Do tej doby si potrebuje užívať. A keďže je naozaj silne sexuálne založený, plánuje v živote vyskúšať každú svoju erotickú túžbu.

 

Odporúčame prečítať: 

Charakteristika znamenia Blížencov

Aké znamenie sa hodí k Blížencom?

 

 

  RAK – ŽENA

Erotický horoskop – Blíženci a Rak

Zdroj: Shutterstock®

Táto materinsky založená žena občas pôsobí, ako by sex spájala výhradne s plodením potomkov. Jej hanblivá povaha však časom ukáže pravú tvár. Musíte si ale získať jej dôveru, až vtedy popustí uzdu svojej fantázii. Občas je ľahko zmanipulovateľná. Inokedy pôsobí zakríknuto, či dokonca bojazlivo. Ak má nízke sebavedomie, budete ju musieť naozaj intenzívne presviedčať o tom, že je pre váš tou najkrajšou bytosťou.

 

Ženy Račice milujú lichôtky všakovakého druhu – od slov, cez činy, alebo darčeky. Pri mužovi sa potrebujú cítiť ako neodolateľné dámy, chcú byť za každých okolností elegantné a nóbl. Živočíšnosť a pudové milovanie u nich radšej nečakajte. Najviac ich dokáže vzrušiť vášnivé bozkávanie. V posteli uprednostňujú pomalé a nežné láskanie, partnerovi sa rady dívajú do očí.

 

Odporúčame prečítať: Charakteristika znamenia Rak

 

 

  RAK - MUŽ

Erotický horoskop – Blíženci a Rak

Zdroj: Shutterstock®

Muž narodený v tomto znamení sa rád stavia do dominantnej role. Potrebuje mať pocit, že tak v oblasti lásky, ako aj sexu je on ten múdrejší, ten ktorý má viac skúseností, ten ktorý si môže dovoliť poučovať. Neraz sa dokonca postaví do role vášho učiteľa, ak vám to vyhovuje, pokojne hrajte s ním. Muži Raci sú veľmi citovo založení. Sami o sebe sú presvedčení, že nedokážu oddeliť sex od lásky, ak si ale myslíte, že to z nich nerobí neverníkov, ste na omyle.

 

Rak sa veľmi rýchlo dokáže zaláskovať, svoju „obeť“ si zmystifikuje a pokiaľ je náhodou už v nejakom vážnejšom vzťahu, zožiera sa myšlienkami na vlastný hrozný život a osud, ktorý mu také čosi do cesty prihodil. Avšak neurobí s tým nič, a spokojne bude milovať jednu, aj druhú, aj tretiu... V posteli je nežným a pozorným milencom. Neraz myslí najmä na partnerku a jej uspokojenie. Vlastného zlyhania sa bojí ako čert kríža. Prípadné problémy však zamaskuje svojou pamäťou – presne vie, čo jeho polovička obľubuje. 

 

Odporúčame prečítať: Aké znamenie sa hodí k Rakovi?

 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

1 komentár
JAN KOMADA

JAN KOMADA

13.02.2015 18:51

som rak rad som si to prečítal

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE