Erotický horoskop Lev a Panna

Pozorujete ohnivosť a temperament u ľudí, ktorí sa narodili v ohnivom znamení? A naopak pragmatickosť a racionálne cítenie u niektorých zemských? Za niektorými našimi charakteristickými vlastnosťami stoja hviezdy. Aj keď najpresnejší horoskop  býva ten vytvorený na mieru, aj tak niektoré všeobecné črty neskryjeme. Platí to aj v láske a erotike. Dnes sa pozrieme na ďalšiu dvojicu znamení, na Leva a Pannu.

 

Odporúčame prečítať: Erotický horoskop - Baran a Býk

 

Odporúčame prečítať: Erotický horoskop - Blíženci a Rak

 

LEV – ŽENA

Erotický horoskop Lev a Panna

Zdroj: Shutterstock®

Predstavte si levicu v prírode. Je divoká, krásna, nezávislá a maximálne sebavedomá. Podobnými vlastnosťami oplýva aj žena narodená v tomto znamení. Aj keď na ňu z času na čas príde kríza – vždy v momente, keď sa cíti byť osamelá. Dámy v tomto znamení rady flirtujú, zvádzajú, obliekajú sa atraktívne, jednoducho sa potrebujú cítiť sexy. Podobne ako aj ich mužskí kolegovia vie ich poriadne potrápiť žiarlivosť. Napriek tomu, že sú presvedčené o svojej jedinečnosti a o tom, že sú dokonalými partnerkami, predsa len sú v spoločnosti ostražité. Ak ich provokujete hoc aj nevinnými poznámkami, pripravte sa na taliansku domácnosť. Nemajú problém vám urobiť scénu na verejnosti, prehrabať mobil, vykričať všetko, s čím ste sa im kedy zdôverili. Na druhej strane ak ich dôkladne rozmaznávate z hrdej levice sa razom stane prítulné mačiatko, ktoré vie byť tým najsladším stvorením na svete.

 

Odporúčame prečítať: Charakteristika znamenia Lev

 

Odporúčame prečítať: Aké znamenie sa hodí k Levovi?

 

LEV – MUŽ

Erotický horoskop Lev a Panna

Zdroj: Shutterstock®

Žiarlivý, majetnícky, sebecký. Ani tieto stránky pred vami muž v znamení Leva nebude vedieť zatajiť. Sex má rovnako rád ako akúkoľvek inú zábavu. Je pripravený takmer vždy splniť vám vaše najtajnejšie priania. Lev sa nebojí skúšať nové veci, kvôli vám (ale hlavne kvôli sebe) dokáže zahodiť všetky zábrany. Lev sa potrebuje vybúriť a tak najmä v mladosti je považovaný za obrovského lámača sŕdc. Niekedy k láske pristupuje bezohľadne, inokedy vie byť viac než zraniteľný. Muž Lev podobne ako aj ženy v tomto znamení, potrebuje lichôtky, tiež obdiv, uznanie. Je hrdým mužom, ktorý vám neveru nikdy neodpustí. Na druhej strane ale pod vplyvom bujarej zábavy sám dokáže občas zahnúť a potom zatĺkať, zatĺkať a zatĺkať!

 

PANNA – ŽENA

Erotický horoskop Lev a Panna

Zdroj: Shutterstock®

Táto pragmatická žena je citlivejšia, než sa na prvý pohľad zdá. Viac než iné znamenia potrebuje vašu pozornosť, každý jeden signál, či detail s vami tiež potrebuje rozdiskutovať. Panna sa bez ostychu bude s vami rozprávať aj na tie najpikantnejšie témy. Aby udržala iskru vo vzťahu rada vám vyjde v ústrety, to isté však očakáva aj od svojej polovičky. V spálni si potrpí na romantiku aj dlhú predohru. Ak ju ignorujete, alebo nespĺňate jej tajné predstavy o dokonalom vzťahu, začne byť frustrovaná, nahnevaná, smutná... U Panny sa budú striedať všetky druhy emócií, až kým nepríde na plán, ako to napraviť. Jej partner v tom samozrejme bude zohrávať dôležitú rolu. Ženy Panny sa niekomu môžu zdať manipulatívne, v skutočnosti sú však mimoriadne oddanými milenkami.

 

Odporúčame prečítať: Charakteristika znamenia Panna

 

Odporúčame prečítať: Aké znamenie sa hodí k Panne?

 

PANNA - MUŽ

Erotický horoskop Lev a Panna

Zdroj: Shutterstock®

Neprebýva v ňom oheň a vášeň zjavná už na prvý pohľad, pokiaľ však stretne tú pravú, dokáže sa zmeniť na nepoznanie. Tento muž si potrpí na dobré spôsoby, má rád dámy a rozhodne nechce nič urýchliť. Možno vám uňho bude chýbať spontánnosť, on však potrebuje mať všetko premyslené. Perfekcionistické sklony spoznáte aj pod perinami. Ak mu na vás skutočne záleží, tešte sa na dlhé chvíle rozkoše. K sexu rovnako ako aj k láske pristupuje veľmi zodpovedne. V prvom rade mu záleží na vašom blahu, až tak sa díva na seba. Svoje nedostatky – ako napríklad málo fantázie, dokáže kompenzovať technickou zručnosťou a láskavosťou. Občas však tohto muža budete musieť doslova dokopať tam, kde ho chcete mať. Hoc aj pred oltár. 

 

Odporúčame prečítať:

Horoskop na rok 2015 - aký bude nasledujúci rok?

Horoskop na rok 2015 - znamenie BARAN

Horoskop na rok 2015 - znamenie BÝK

Horoskop na rok 2015 - znamenie BLÍŽENCI

Horoskop na rok 2015 - znamenie RAK

Horoskop na rok 2015 - znamenie LEV

Horoskop na rok 2015 - znamenie PANNA

Horoskop na rok 2015 - znamenie VÁHY

Horoskop na rok 2015 - znamenie ŠKORPIÓN

Horoskop na rok 2015 - znamenie STRELEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie KOZOROŽEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie VODNÁR

Horoskop na rok 2015 – znamenie RYBY

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

1 komentár
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

03.02.2015 13:48

no neviem neviem či som sa v tomto znamení ako "levica" našla :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE