Horoskop na rok 2015 – znamenie BLÍŽENCI

Rok 2015 bude aj o nadväzovaní nových kontaktov, o získavaní nových priateľstiev, prehlbovaní lásky a množstve spoločenských udalostí. Na vzťahy celkovo má silný vplyv Merkúr, ktorý sa stará o vzdušené znamenie Blížencov. A v budúcom roku jeho vplyv naozaj pocítite. V niektorých oblastiach síce budete stagnovať, pohnete sa však presne v tých, kde je to naozaj potrebné.

 

 

 

Nebuďte netrpezlivé a snažte sa poučiť z každej situácie, ktorú vám rok 2015 prinesie. 

 

Odporúčame prečítaťAké znamenie sa hodí k tomu vášmu?

 

Aký budú mať Blíženci rok 2015?

Horoskop na rok 2015 – znamenie Blíženci

Zdroj: Shutterstock®

Vaša intuícia bude v tomto roku ešte viac posilnená, nebojte sa ju počúvať. Sústrediť by ste mali aj na svoje sny. Najmä začiatkom roka vám môžu prezradiť viac než by ste čakali. V rámci novoročných predsavzatí si začnite písať snový denník. Ľahšie tak pochopíte symboliku vlastného podvedomia. Pokiaľ vás trápia nejaké nevyjasnené konflikty, práve v snoch môžete nájsť odpovede. Trebárs aj na to, prečo v sebe nesiete toľký smútok, či hnev.

 

V tomto roku sa naozaj oplatí spoznávať nielen druhých, ale aj samé seba. Začnite konečne meditovať, nájdete tak vytúžený pokoj. Do minulosti vás môže zaviesť aj regresná terapia, ale niektoré z overených meditačných techník. S príchodom jari sa vo vás prebudia všetky doteraz skryté vášne. Pozor, aby ste si impulzívnym správaním neurobili problémy v okolí.

 

Odporúčame prečítať: Charakteristika znamenia Blížencov

Horoskop na rok 2015 – znamenie Blíženci

Zdroj: Shutterstock®

Láska a znamenie Blíženci v roku 2015

 

V láske to budete mať v roku 2015 turbulentné. Už január prinesie isté komplikácie. Ak nechcete napätú situáciu, musíte začať komunikovať. Potrebný je ale racionálny rozhovor, žiaden zvýšený hlas, ani výčitky. Pokiaľ v sebe už dlhšiu dobu dusíte nejaké nevyriešené problémy, práve začiatkom roka vyplávajú na povrch. Snažte sa nájsť cestu kompromisov, ak sa vám to podarí už vo februári, alebo v marci váš vzťah môže nabrať úplne iný, lepší smer.

 

Rozdúchate staré vášne, nanovo preskočí iskra a pokiaľ túžite po svadobných šatách, váš milovaný sa pravdepodobne vysloví kladne. Slobodné dámy budú mať až do júna čo robiť. Príležitosti na rande, aj flirt budete mať viac než dosť. Svoju budúcu polovičku spoznáte nečakane, v spoločnosti vašich priateľov, na dovolenke, prípadne na novom koníčku, ktorému v budúcom roku podľahnete.

 

Odporúčame prečítať: Aké znamenie sa hodí k Blížencom?

Horoskop na rok 2015 – znamenie Blíženci

Zdroj: Shutterstock®

Zdravie, krása a znamenie Barana v roku 2015

 

Po fyzickej aj psychickej stránke sa budete mať veľmi dobre. Ste silné, vaša imunita je odolná a vaša nálada nezlomná. Ak si dáte v úvode roka pozor na konflikty v oblasti vzťahov, vyhnete sa menšiemu nervovému vypätiu. Ak mu predsa len podľahnete potrápiť vás môže problém so spánkom, ale tiež s trávením. Snažte sa upokojiť cvičením, ale tiež meditáciou a bylinkovými čajmi.

 

Pri nespavosti pomôže levanduľa, a to tak v podobe aromatického oleja, ako aj relaxačného kúpeľa. Letné dobrodružstvá vás budú zvádzať aj do módnych uličiek, pozor na svoje peniaze, nech na značkové vychytávky neminiete viac než si môžete dovoliť. Jeseň bude vhodná na menšie skrášľujúce zákroky. Počas celého roka sa snažte pravidelne športovať.

 

Odporúčame prečítať: Mesiac vám môže pomôcť aj s prácou

Horoskop na rok 2015 – znamenie Blíženci

Zdroj: Shutterstock®

Práca, peniaze a znamenie Blíženci v roku 2015

 

To, že patríte ku kreatívnym znameniam, je o vás všeobecne známe. Vaša fantázia bude v roku 2015 pracovať na plné obrátky, čo príde vhod najmä tým z vás, ktoré sa chcú osamostatniť a začať s podnikaním. Nezaspite na vavrínoch, ideálny čas na rozbehnutie vlastného biznisu bude už na jar. Na jeseň tak začnete pomaličky zisťovať, že vaše smelé plány sú reálne, vďaka drobným úspechom budete posmelené a rok 2015 tak môžete pokojne uzavrieť ako úspešné podnikateľky.

 

Dariť sa bude aj tým, ktoré chcú zmeniť zamestnanie, niekedy v máji očakávajte veľmi zaujímavú ponuku. Po finančnej stránke by ste nemali riskovať. Neberte si na seba žiadne úvery a snažte s investovať len toľko, čo ste si našetrili. Najviac peňazí k vám začne prúdiť v septembri a októbri. Ak už chcete veľa míňať tak míňajte na zdravé jedlo, čerstvé ovocie, zeleninu a bylinky. Čakajte odmeny, ale aj výhodné obchody. 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

1 komentár
Ingrid Šimoniková

Ingrid Šimoniková

20.12.2014 18:37

zaujímavé, dakujem

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE