TEST: Bodhi - Sprchový gél a telové mlieko

Dnes si otestujeme hotovú delikatesu. Už teraz, po otestovaní dvoch produktov môžem vyhlásiť, že ide o najlepšiu prírodnú kozmetiku, ktorú som doposiaľ mala možnosť vyskúšať.

 

O kozmetike Bodhi ste sa už dopočuli od mojich kolegýň. Ja len dodám, že ide o thajskú kozmetiku, ktorá je vytváraná na báze rastlinných a bylinných extraktov, ale aj čistých esenciálnych olejov.

 

 

Predstavíme si dva produkty. Prírodný sprchový gél s vôňou kokosu a vanilky a prírodné telové mlieko s vôňou citrusového mixu. Začneme sprchou, a teda prírodným sprchovým gélom s vôňou kokosu a vanilky. 

 

 

Odporúčame prečítať: Bodhi prírodné telové mlieko kokos a vanilka

produkty bodhi

Zdroj: Shutterstock®

Čo o sprchovom géle hovorí výrobca?

 

,,Zvláčňujúci sprchový gél obsahuje výťažky z vanilky a kokosu. Kyselina mliečna pomáha aktivovať narušené obranné mechanizmy pleti a vitamín E chráni prirodzenú hydratačnú vrstvu kože. Bez obsahu parabénov, SLS, propylénglykolu, PEG-ov a umelých farbív.“

 

Čo na sprchový gél hovorím ja?

 

Toto je ten najvoňavejší sprchový gél, ktorý som kedy vyskúšala. Vôňa exotického kokosu a sladkej vanilky mi mimoriadne imponuje. Sprchovanie takýmto gélom je veľmi príjemné. A čo je najlepšie, vôňa sa na pokožke drží pomerne dlho. Gél pení priemerne a má priehľadnú farbu.

 

Odporúčaná cena 250 ml balenia je 11,90 Eur. 

 

 

Odporúčame prečítať: Bodhi telový peeling Himalájska soľ a grep

sprchovy gel

Zdroj: Shutterstock®

Teraz sa vrhneme na telové mlieko.

 

Čo o ňom hovorí výrobca?

 

,,Jemné telové mlieko obsahujúce esencie z citrónu, limetky a citrónovej trávy účinne bojuje proti celulitíde a zároveň dodá pokožke pocit sviežosti. S obsahom jojobového a ryžového oleja pre zvláčnenie pleti. Bez obsahu parabénov, SLS, propylénglykolu, PEG-ov a umelých farbív.

 

Čo hovorím na telové mlieko ja?

 

Telové mlieko s vôňou citrusového mixu by som charakterizovala ako nekonečný prísun čerstvej energie, ktorá trvá a trvá. Je tomu naozaj tak. Biely hustejší krém je po rozotrení výrazne aromatický po citrusoch. Ľahko sa rozotiera a do pokožky ihneď vsiakne. Vôňa krému trvá dlho a prevonia vám kúpeľňu i izbu. S týmto telovým mliekom som nadmieru spokojná, takže mu udeľujem 10 bodov s hviezdičkou.

 

Odporúčaná cena 250 ml balenia je 12,90 Eur.

 

 

Produkty zakúpite na: www.bodhispa.sk

 

 

Odporúčame súťažiť a vyhrať kozmetiku Bodhi u nás, na KAMzaKRASOU.sk: 

Ktorá vôňa sa vám spája s Vianocami? Vyhrajte prírodnú kozmetiku Bodhi

telove mlieko

Zdroj: Shutterstock®

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Poznáte a používate kozmetiku Bodhi? 

1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

03.02.2015 11:33

radšej by som vyskúšala sprchový gél, kedže vôňa citrusov ma veľmi neláka.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE