Horoskop na rok 2015 – znamenie KOZOROŽEC

Môžete sa tešiť na mimoriadne úspešný rok. Všetci cieľavedomí Kozorožci v roku 2015 dosiahnu to, o čo sa v roku 2014 tak veľmi usilovali. Úspech je na dosah, vy teraz len nesmiete poľaviť. Nevyhýbajte sa ľuďom, vďaka novým známostiam sa dostanete k cenným informáciám, ktoré váš úspech ešte urýchlia. Počas celého roka 2015 bude pri vás stáť tiež Šťastena, nepokúšajte ju však zbytočným riskantným správaním.

 

 

Kozorožcom sa v roku 2015 bude dariť hlavne v oblasti kariéry. Ak sa však už dlho cítite byť osamelými, planéta lásky sa aj v tomto smere na niektorých z vás usmeje.

Horoskop na rok 2015 – znamenie Kozorožec

Zdroj: Shutterstock®

Aký bude mať Kozorožec rok 2015?

 

Planéta Saturn, ktorá sa o vás stará, bude na vás v tomto roku pôsobiť ešte intenzívnejšie. Jej vplyv pocítite už v úvode roka, január 2015 bude pre vás mimoriadne úspešný. Ak ste sa prihlásili do nejakej súťaže, tešte sa na cenu. Úspešne budete aj na pracovnom pohovore, vo výhľade je tiež finančná odmena. Saturn vás bude povzbudzovať počas celého roka. Pomáhať vám bude najmä v kariére, nezabudne ale ani na slobodných Kozorožcov, ktorí by sa už naozaj radi usadili. Najlepšie obdobie budete mať na jar 2015, kedy sa do vášho života dostane veľmi zaujímavá osoba. Dajte si ale pozor na to, aby vám život neprevrátila na ruby. S príchodom leta väčšinu z vás čakajú veľké zmeny. Paradoxne práve v tomto čase budete pociťovať vyčerpanosť a zaujmete skôr pasívny postoj. Jeseň bude opäť hlavne o práci, v zime si vďaka svojej šikovnosti budete môcť splniť svoje sny. 

 

Odporúčame prečítať: Charakteristika znamenia Kozorožec

Horoskop na rok 2015 – znamenie Kozorožec

Zdroj: Shutterstock®

Láska a znamenie Kozorožec v roku 2015

 

Dlhodobá osamelosť vám v roku 2015 už naozaj prestane vyhovovať. Túžba usadiť sa, začne výrazne silnieť. Saturn, ktorý vám bude napomáhať hlavne v kariérnej oblasti, vám v spolupráci s Venušou privedie s príchodom jari do života osobu, ktorá vám nedá spávať. Miestami sa budete cítiť ako zamilované násť-ročné, nebojte sa urobiť prvý krok a vyznať sa zo svojich citov. Najlepšie obdobie v láske vás čaká v júni. Aj zadané môžu v tomto období napraviť svoj vzťah, problémy, ktoré sa kopili už nemôžete viac odkladať. Pozor na tretiu osobu vo vašom v živote, nevera sa rýchlo prevalí a narobí veľkú spúšť. Ak máte pocit, že váš vzťah stojí za záchranu urobte v roku 2015 pre to absolútne všetko, čo je vo vašich silách. Ak zo vzťahu naopak chcete uniknúť, urobte tak už začiatkom roka. Do jari si môžete srdce liečiť a v lete sa už pomaličky obzerať po novej spriaznenejšej polovičke. 

 

Odporúčame prečítať: Aké znamenie sa hodí ku Kozorožcovi?

Horoskop na rok 2015 – znamenie Kozorožec

Zdroj: Shutterstock®

Zdravie, krása a znamenie Kozorožec v roku 2015

 

Celkovo sa môžete tešiť z pevného zdravia. Ani v roku 2015 vás nečakajú výraznejšie zdravotné problémy, obzvlášť ak ste v roku 2014 skoncovali s niektorými zlozvykmi. Mohli by ste ale zvýšiť prísun čerstvej zeleniny a ovocia. Zamerajte sa tiež na bylinkové čaje a pravidelne svoj organizmus detoxikujte. Veľa športujte, pohybujte sa hlavne po čerstvom vzduchu. Február a marec budú výraznejšie na vírusové ochorenia, obzvlášť v tomto období dbajte na prísun vitamínu C. V lete oddychujte a veľa relaxujte. Pozor na adrenalínovejšie športy, pri ktorých môže najmä v máji a júli hroziť riziko úrazov. Na jeseň si doprajte preventívne prehliadky. Ak chcete začať posilňovať, ideálna je druhá polovica roka. V zimnom období si zvýšte kondíciu, svoje telo začnite tiež otužovať.

Horoskop na rok 2015 – znamenie Kozorožec

Zdroj: Shutterstock®

Práca, peniaze a znamenie Kozorožec v roku 2015

 

V týchto dvoch oblastiach sa vám bude mimoriadne dariť. Ako sme už v úvode naznačili, rok 2015 vám v kariérnej oblasti mimoriadne praje. Čakajte povýšenie, finančné odmeny, zvýšenie platu. Dariť sa vám bude aj na poli podnikania. Máte skvelé nápady a intuícia vás ťahá na tie správne miesta a k tým správnym ľuďom. Už v úvode roka spoznáte zopár nových ľudí, ktorí výrazne ovplyvnia váš biznis. Na vašu stranu sa postaví aj Urán, ktorý už v januári pomôže všetkým, ktorí hľadajú novú prácu. V lete trochu spomaľte a doprajte si odpočinok. Jeseň a zima budú opäť akčné, hviezdy vám dokonca doprajú nejednu výhru. Prípadné problémy s prácou prekonáte trpezlivosťou a racionálnym uvažovaním. 

 

Odporúčame prečítať:

Horoskop na rok 2015 - aký bude nasledujúci rok?

Horoskop na rok 2015 - znamenie BARAN

Horoskop na rok 2015 - znamenie BÝK

Horoskop na rok 2015 - znamenie BLÍŽENCI

Horoskop na rok 2015 - znamenie RAK

Horoskop na rok 2015 - znamenie LEV

Horoskop na rok 2015 - znamenie PANNA

Horoskop na rok 2015 - znamenie VÁHY

Horoskop na rok 2015 - znamenie ŠKORPIÓN

Horoskop na rok 2015 - znamenie STRELEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie KOZOROŽEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie VODNÁR

Horoskop na rok 2015 – znamenie RYBY

 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE