Horoskop na rok 2015 – znamenie VÁHY

Ak ste rok 2014 strávili v pohodlnej póze, rok 2015 bude diametrálne odlišný. Napriek tomu, že ste si zvykli na svoje pokojné bytie, akčným zážitkom a situáciám sa nevyhnete. Už začiatkom roka sa vám nazbiera toľko povinností, že budete musieť radikálne zmeniť svoj time management. Rozvrhnite si jednotlivé úlohy podľa ich nutnosti, nanešťastie sa to nebude týkať len pracovných povinností. Do harmonogramu už budete musieť zahrnúť aj svojich blízkych, v prvej polovici roku 2015 totiž na nič nebudete mať čas.

 

V akom duchu sa bude teda rok 2015 niesť pre vaše vzdušné znamenie?

Horoskop na rok 2015 – znamenie Váhy

Zdroj: Shutterstock®

Aký budú mať Váhy rok 2015?

 

Vaša tvorivosť aj intelekt v roku 2015 budú na výslní. Tešte sa na množstvo príležitostí, kde sa po týchto stránkach budete môcť predviesť. Musíte si dať ale pozor, aby ste kvôli práci nezanedbávali svoju rodinu. Niektorí jej členovia to môžu vnímať veľmi citlivo. V partnerskom vzťahu sa snažte rozprúdiť vášeň, zbierajte so svojou polovičkou nové zážitky, utužujte svoju lásku. Najlepšie obdobie v roku vás čaká na jar, vtedy Venuša, ktorá vládne okrem Býka, aj vášmu znameniu sa naplno prejaví. Všetko čo na jar zasejete v lete vyklíči a podľa toho, ako sa o to budete starať, prinesie aj plody. Závisí od toho aj to, ako sa budete mať počas zimy. Na jar na to určite nezabúdajte.

 

Odporúčame prečítať: Charakteristika znamenia Váhy

Horoskop na rok 2015 – znamenie Váhy

Zdroj: Shutterstock®

Láska a znamenie Váhy v roku 2015

 

Vďaka niektorému zo svojich koníčkov na jar spoznáte osobu, ku ktorej vás to bude intenzívne priťahovať. Pod vplyvom Venuše budete zamilované ako snáď ešte nikdy. Takéto motýle v bruchu skomplikujú životom zadaným dámam, naopak slobodné konečne nájdu to, čo tak dlho hľadali. Do vašich srdcových záležitostí sa v roku 2015 primotajú ešte dve ďalšie planéty. Urán a Saturn vám v láske nič neodpustia. A tak už čoskoro vyplávajú na povrch prípadné klamstvá, či nevery. Bude zložité dať všetko do poriadku, prípadne začať odznova. V lete však nazbierate dostatok energie, utriedite si myšlienky a podniknete zmeny k lepšiemu. Niektoré z vás tak opustia staré vody a vrhnú sa do nového vzťahu. Iné ešte dajú šancu svoju doterajšiemu partnerovi a posunú vzťah na inú koľaj. 

 

Odporúčame prečítať: Aké znamenie sa hodí k Váham?

Horoskop na rok 2015 – znamenie Váhy

Zdroj: Shutterstock®

Zdravie, krása a znamenie Váhy v roku 2015

 

Pokiaľ ste dlhšiu dobu zanedbávali svoj organizmus, už v úvode nového roka to začnete ľutovať. Problémy narobia najmä ochorenia chronického charakteru, môže ísť o zápaly močových ciest, ale tiež tráviace, či dýchacie ťažkosti. Nepodceňuje upozornenia svojej imunity a okamžite navštívte lekára. Rovnako stanovenú liečbu starostlivo dodržiavajte, svoju obranyschopnosť sa snažte posilniť aj zdravou stravou. V marci sa konečne rozhýbte a začnite športovať. Ak sa vám nechce chodiť do fitka, možno zistíte, že aj cvičenie doma vie byť zábavné. Pokiaľ sa k pohybu neviete donútiť samé, nahovorte kamarátku, alebo svojho partnera. Stačí nájsť jeden druh športu, ktorý vás oboch zaujme. 

Horoskop na rok 2015 – znamenie Váhy

Zdroj: Shutterstock®

Práca, peniaze a znamenie Váhy v roku 2015

 

Od januára sa snažte odkladať si peniaze na letnú dovolenku. V lete si budete potrebovať načerpať dostatok energie. Je úplne jedno, či vyrazíte na stanovačku, k moru, či do hôr. Relax sa vám po búrlivom prvom polroku rozhodne zíde. V práci buďte v strehu, najmä pred istou závistlivou kolegyňou, či kolegom. Do intríg na pracovisku sa nezapájajte. Snažte sa plniť si svoje povinnosti zodpovedne a nedajte svojim nadriadeným príležitosť, aby sa do vás obuli. V júni môžete očakávať zlepšenie finančnej situácie, podstatné ale bude, aby ste ostali nohami pevne na zemi. Neriskujte, ani si neberte nepotrebné úvery. Nemajte ani vysoké nároky. Radšej si hneď začiatkom roka ujasnite svoje ciele a pomaličky, ale odhodlane za nimi kráčajte. 

 

Odporúčame prečítať:

 

Horoskop na rok 2015 - aký bude nasledujúci rok?

Horoskop na rok 2015 - znamenie BARAN

Horoskop na rok 2015 - znamenie BÝK

Horoskop na rok 2015 - znamenie BLÍŽENCI

Horoskop na rok 2015 - znamenie RAK

Horoskop na rok 2015 - znamenie LEV

Horoskop na rok 2015 - znamenie PANNA

Horoskop na rok 2015 - znamenie VÁHY

Horoskop na rok 2015 - znamenie ŠKORPIÓN

Horoskop na rok 2015 - znamenie STRELEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie KOZOROŽEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie VODNÁR

Horoskop na rok 2015 – znamenie RYBY

 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE