Horoskop na rok 2015 – znamenie VODNÁR

Rok 2014 bol pre väčšinu z vás pokojný a harmonický. Možno ste sa až začali miestami nudiť. Rok 2015 bude ale úplne iný. Hviezdy si pre vaše znamenie pripravili množstvo zmien, zvratov aj nečakaných situácií, či pocitov. Priestor dostane aj vaša originalita, kreatívne myslenie a inovatívne nápady. Podstatné ale bude, aby ste ich dokázali aj uplatniť.

 

Rok 2015 bude pre vás sťaby jeden kolotoč. Akčne začnete už prvé januárové dni, pravdepodobne aj odhalením istých skutočností, s ktorými ste nerátali. Od toho ako sa k novo zistenej pravde postavíte, závisí aj to, akým smerom sa rok 2015 bude pre vás vyvíjať.

Horoskop na rok 2015 – znamenie Vodnár

Zdroj: Shutterstock®

Aký bude mať Vodnár rok 2015?

 

Pripravte sa na poriadny pracovný nápor. Začiatok roka k vám nebude v tomto smere milosrdný, práve naopak. Ak ste mali dovolenku pripravte sa na ťažký návrat na pracovisko. Kopec nedoriešených úloh a mierne nepríjemný nadriadený vám na dobrej nálade nepridajú. Situácia sa trochu upokojí v marci, kedy sa vám v práci začne viac dariť. S príchodom jari budú mať úspešnejšie obdobie aj nezamestnaní, prípadne tí, ktorí sa rozhodli podnikať. Niekedy okolo júna sa pripravte na dôležité zmeny, ktoré sa dotknú hlavne vášho partnerského vzťahu. Prekvapí vás vlastná nerozhodnosť, ako aj netrpezlivosť. Mali by ste si nájsť nejaké hobby, vďaka ktorému sa budete vedieť lepšie odreagovať. Najmä počas leta budú mnohí z vás potrebovať prísť na iné myšlienky. 

 

Odporúčame prečítať: Charakteristika znamenia Vodnár

Horoskop na rok 2015 – znamenie Vodnár

Zdroj: Shutterstock®

Láska a znamenie Vodnár v roku 2015

 

Problémové budú prvé dva až tri mesiace nového roka. Na povrch začnú vyplávať problémy, ktoré ste buď vidieť nechceli, alebo ste pred nimi naozaj zatvárali oči. Mnohé z vás zistia, že svoju polovičku si príliš idealizovali. Prelomové bude hlavne obdobie začiatkom leta. Vtedy budete musieť začať konečne konať a definitívne sa rozhodnúť. Nepatríte k nerozhodným znamenia, avšak teraz nebudete vedieť, čo robiť. V takom prípade sa skúste poradiť s niektorou zo svojich spriaznených duší. Zadaným praje v láske Venuša, ktorej vplyv zosilnie najmä v apríli. V tomto období sa snažte dať tiež do poriadku vaše rodinné vzťahy. V trvalých vzťahoch by ste počas leta potrebovali dovolenku, ktorá vás vytrhne z rutiny. Harmonické páry môžu začať uvažovať o svadbe v auguste, prípadne tiež počas zimy, kedy sa všetky situácie vôkol vás konečne začnú upokojovať. 

 

Odporúčame prečítať: Aké znamenie sa hodí k Vodnárovi?

Horoskop na rok 2015 – znamenie Vodnár

Zdroj: Shutterstock®

Zdravie, krása a znamenie Vodnár v roku 2015

 

Stres zasiahne hlavne vašu pleť, vlasy, či nechty. Mali by ste si doplniť viac zinku, ale aj vitamínu C. Ak vidíte, že vaše vlasy strácajú lesk, začnite si robiť pravidelné masky. Podobne rozmaznávajte aj svoju pleť, stresu sa vyhnete relaxačným kúpeľom, zdravie si posilníte bylinkami, ale tiež športom. Pokiaľ na vás zasadne melanchólia, alebo sa cítite príliš osamelo, skúste pouvažovať nad domácim zvieratkom. Starostlivosť oň zmení váš život k lepšiemu. Letné obdobie vám bude priať už o čosi viac, obzvlášť ak si doprajete dovolenku. Počas júla a augusta sa snažte robiť všetko, čo milujete, nazbierate si tak dostatok energie, vitality, aj dobrej nálady, z ktorej budete môcť čerpať celú zimu.

Horoskop na rok 2015 – znamenie Vodnár

Zdroj: Shutterstock®

Práca, peniaze a znamenie Vodnár v roku 2015

 

Milionárky z vás v tomto roku nebudú, celkovo budete mať v oblasti práce a peňazí kolísavý rok. Snažte sa neriskovať a v roku 2015 sa viac držať pri zemi. Našetrené peniaze nemíňajte, naopak odkladajte naďalej. Na jeseň vás môžu prekvapiť nečakané výdavky. Aby ste si nemuseli požičiavať radšej siahnite do svojich skrytých zásob. Pokiaľ ste mali doteraz nejaké nevyjasnené ťažkosti (exekúcie, dlhy...) v roku 2015 ich budete musieť chtiac nechtiac dať do poriadku. Peniaze k vám začnú konečne prúdiť okolo októbra, na zmenu práce, či rozbeh vlastného podniku je ideálna už jar. V apríli sa na vás s ponukou spolupráce môže obrátiť jedna osoba z vašej minulosti. Ak ste sa rozišli v dobrom, spoločne teraz dokážete vytvoriť naozaj úspešný biznis. Vaša tvorivosť a jej nápady sa zhodnú, navzájom sa podržíte v dobrých aj ťažších chvíľkach. Už zima vám prinesie prvé plody vašej práce. 

 

Odporúčame prečítať:

 

Horoskop na rok 2015 - aký bude nasledujúci rok?

Horoskop na rok 2015 - znamenie BARAN

Horoskop na rok 2015 - znamenie BÝK

Horoskop na rok 2015 - znamenie BLÍŽENCI

Horoskop na rok 2015 - znamenie RAK

Horoskop na rok 2015 - znamenie LEV

Horoskop na rok 2015 - znamenie PANNA

Horoskop na rok 2015 - znamenie VÁHY

Horoskop na rok 2015 - znamenie ŠKORPIÓN

Horoskop na rok 2015 - znamenie STRELEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie KOZOROŽEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie VODNÁR

Horoskop na rok 2015 – znamenie RYBY

 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE