TEST: Bodhi prírodný sprchový krém SPICE THERAPY

Tohtoročné recenzie na prírodnú značku Bodhi uzatváram produktom, ktorý mi žiaľ svojom vôňou už od prvého okamihu nesadol, no dotyčnej, ktorej som ho posunula vôňa vyhovuje - takže je to len vec vkusu. Pre mňa je táto vôňa ťažká, príliš korenistá, ale každý sme iní, a je teda logické, že každému sa páči niečo iné...

 

Tento sprchový krém totiž obsahuje kombináciu 4 esenciálnych olejov z klinčeka, čierneho korenia, bergamotu a limetky, ktoré sa postarajú hrejivý zážitok v sprcheJemné krémové zloženie pokožku čistí, prekrví a ochráni pred vysušením. Zloženie je skutočne hutnejšie - krémové, ako pri klasických sprchových géloch...

bodhi-sprchovy-krem

Zdroj: Shutterstock®

Napriek tomu, že vôňa nie je stvorená pre mňa, sprchový krém som otestovala, pretože ako správna kozmetická testerka, som bola zvedavá na jeho účinky... A môžem potvrdiť, že pokožku ochraňuje pred vysušením, a teda po sprche som nemala potrebu nanášať si žiadne telové mlieko. Pena v tomto prípade nie je taká bohatá, ako som zvyknutá pri sprchových géloch, takže som sa jednoducho musela uskromniť - no ako viete, pena je u mňa veľmi podstatná :)

bodhi-spice-therapy

Zdroj: Shutterstock®

Baleniu znova nemám čo vytknúť ako aj pri predchádzajúcich produktoch. Pumpička je samozrejmosťou, a verím, že keby mal inú vôňu, našla by som si ďalší skvelý produkt. ALE! Testujem preto, aby som si našla svojich favoritov, no rovnako zistím, ktoré produkty pre mňa nie sú až tak vhodné :))

bodhi-spa-spice-therapy

Zdroj: Shutterstock®

Sklamaná z testovania každopádne nie som, pretože napriek tomu, že tento produkt sa nestal mojou srdcovkou, obľúbila som si tri ďalšie, a ak aj Vy chcete skúsiť niečo nové z kozmetického trhu, odporúčam popozerať www.bodhispa.sk.

bodhi-telova-kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

02.02.2015 17:05

to čierne korenie musí byť super.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE