MINITEST: Zistite, ktorú čakru máte oslabenú

Ak vás čokoľvek trápi, odhaliť príčinu sa niekedy zdá nemožné. Občas však stačí trochu počúvať viac svoje vnútro a poľahky prídete na koreň celej veci.

 

Sedem čakier v našom tele ovplyvňuje hneď viacero fyzických aj psychických dráh. Každá čakra má na starosti niečo iné.

 

Keď je oslabená na rad prichádzajú zdravotné problémy, nespokojnosť, únava, stres aj zlá nálada. Ponúkame vám jednoduchý test, ktorým raz dva zistíte, ktorá čakra hlási problém, začína byť oslabená a treba ju nutne posilniť.

 

Najprv, ale sľúbte, že nebudete podvádzať a neprejdete hneď k čítaniu :)

 

Pozrite sa vôkol seba, alebo aj na fotografiu nižšie a vyberte si čisto spontánne, tri z nasledujúcich farieb:

MINITEST: Zistite, ktorú čakru máte oslabenú

Zdroj: Shutterstock®

ŽLTÁ, TMAVOMODRÁ, RUŽOVÁ, ZELENÁ, ČERVENÁ, SVETLOMODRÁ, FIALOVÁ, ORANŽOVÁ

 

Ktoré tri z týchto farieb vás aktuálne najviac priťahujú? Ak máte vybrané, farby si zapamätajte, prípadne zapíšte, pretože tie naznačujú s čím máte v danom okamihu najväčší problém.

 

Odporúčame prečítať: MINIKURZ: Spoznajte sa vďaka archetypológii

MINITEST: Zistite, ktorú čakru máte oslabenú

Zdroj: Shutterstock®

ŽLTÁ – táto farba naznačuje, že máte problém s energiou. Žltá farba hovorí o nedostatku „života“ a radosti z neho, jej čakra sa sústreďuje do oblasti brušnej dutiny, oslabený môže byť žalúdok, trávenie, črevá aj žlčník.

 

TMAVOMODRÁ – naznačuje problémy so šiestou čakrou, respektíve s čakrou „tretieho“ oka. Prejavuje sa tým, že vás trápi nespavosť, problém so zrakom, oslabený je centrálny nervový systém, tvár, aj dutiny. Na duchovnej úrovni môže utrpieť vaša intuícia.

 

RUŽOVÁ – hovorí o srdcovej čakre, avšak nielen z pohľadu zvýšeného rizika kardiovaskulárnych ochorení, ale aj vzťahových problémov. Nedostatok lásky vyvoláva pocity frustrácie, až depresie. Rovnako tak nízke sebavedomie, problémy môžu nastať aj v súvislosti so sebaláskou.

 

Odporúčame prečítať: 4 symboly ochrany – ako fungujú?

MINITEST: Zistite, ktorú čakru máte oslabenú

Zdroj: Shutterstock®

ZELENÁ – podobne ako ružová, aj zelená prislúcha srdcovej čakre. Skôr než na vzťahové oblasti sa sústreďuje na dýchacie cesty, pľúca, ale tiež srdce samotné. Medzi ňou a ružovou je ešte jeden rozdiel. Zelená farba hovorí viac o fyzických problémoch, kým ružová o psychických, respektíve emocionálnych.

 

ČERVENÁ – do ohnivej červenej svieti prvá čakra, spájaná so zemou aj pohlavnými orgánmi. Naznačuje práve ich oslabenie, ale aj problémy s kĺbmi, krvou, imunitou, so sexom a erotikou vo všeobecnosti. 

 

SVETLOMODRÁ – táto farba patrí čakre číslo 5, teda krčnej čakre. Hovorí o oslabenej schopnosti komunikovať s druhými, ale tiež o problémoch s krkom, ústnou dutinou, mandľami, prieduškami, aj krčnou chrbticou. 

 

Odporúčame prečítať: Aký vás čaká deň? Vypočítajte si to za pomoci numerológie!

MINITEST: Zistite, ktorú čakru máte oslabenú

Zdroj: Shutterstock®

FIALOVÁ – priradiť ju môžeme k najvyššej korunnej čakre, ktorá sa sústreďuje hlavne na náš mozog. Fialová naznačuje aj problémy so psychikou, oslabeného ducha, veľkú únavu, aj problémy s koncentráciou.

 

ORANŽOVÁ – je farbou v poradí druhej čakry, ktorá má na starosti krížové centrum, keďže je spojená s krížovou kosťou. Okrem tejto časti tela, ovplyvňuje aj naše rozmnožovacie orgány, ale najmä obličky a močové cesty. Oranžová znamená aj problémom so strachom, dokonca až s fóbiami. 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE