Novoročný horoskop – čo nám prinesie rok 2017?

Ak máte taktiež pocit, že ten čas letí neuveriteľne rýchlo, nie ste samé. Opäť je tu ďalší nový rok, a s ním snáď aj krajšie časy. Alebo nie? Roky sa striedajú a každý z nich nám prináša rozdielne životné situácie. Raz máme obdobia, kedy sa nám darí, sme šťastné, zdravé, úspešné. Ale nebol by to život, keby nám nepodsunul aj roky, v ktorých sa nám všetko rúca. Možno je to náhoda, možno rovnováha, ktorú má na svedomí príroda. To preto, aby sa uistila, že si prejdeme skutočne všetkým. Pretože aj to dobré, aj to zlé nás formuje, a nejakým spôsobom posúva ďalej dopredu, alebo aj späť dozadu, závisí od nás.

 

Väčšina z nás túži v živote po láske, zdraví, bohatstve, šťastí. No keď to všetko máme, vieme to rozoznať? Ak aj náhodou nie, rok 2017 nás to s najväčšou pravdepodobnosťou naučí.

 

Starý rok priniesol mnohé zmeny, veľa dal, ale veľa aj zobral. Mnohí v roku 2016 prišli o svojich blízkych, nefungujúce vzťahy sa úplne a definitívne rozpadli, ľudia spálili mosty. Rok 2016 priniesol aj viacero tragických udalostí, aj osobných tragédií. Ďalej podlomené zdravie, finančné problémy, no vždy keď sme si už mysleli, že sme na úplnom dne a začali strácať nádej, sa karta obrátila a život nás potešil niečím milým a nečakaným. V ešte väčšej intenzite budeme čosi podobné zažívať aj v roku 2017, s jediným rozdielom – toho zlého bude ešte menej.

 

Odporúčame prečítať: Psychohygiena: Zatočte s negatívnou energiou a stresom

Novoročný horoskop – čo nám prinesie rok 2017?

Zdroj: Shutterstock®

Charakteristické črty roku 2017:

 

ÚSPECH LEN PRE AKTÍVNYCH

 

O to, aby ste v novom roku boli naozaj úspešné sa budete musieť nejakým spôsobom pričiniť samé. V roku 2017 nestačí sedieť zo založenými rukami a čakať, že si vás šťastie nájde samé. Nech už sa snažíte o úspech v akejkoľvek oblasti, musíte začať to svoje šťastie hľadať. Otvorte oči aj uši, všímajte si všetko čo sa vôkol vás deje a reagujte. Pýtajte sa, hľadajte, choďte vpred. Vaša Šťastena na vás totiž striehne už za najbližším rohom. 

 

Odporúčame prečítať: NECH KAŽDÝ DEŇ STOJÍ ZA TO!

Novoročný horoskop – čo nám prinesie rok 2017?

Zdroj: Shutterstock®

LÁSKA PRE KAŽDÉHO

 

Rok 2017 poteší najmä dámy, ktoré sú už so statusom „single“ nespokojné. Každý kto sa cíti skutočne osamelo a hľadá svoju spriaznenú dušu, ju v nejakej podobe nájde. Možno to však nebude vysnený muž, ale dobrá priateľka, dieťa, či domáce zvieratko, ktoré sa vám do života akosi prikmotrí. A možno vás rok 2017 naučí skutočne milovať aj seba samú a osamelosť pominie. 

 

Odporúčame prečítať: Tip na krátku zimnú dovolenku – Barcelona

Novoročný horoskop – čo nám prinesie rok 2017?

Zdroj: Shutterstock®

ŠŤASTIE NA DOSAH

 

Podľa všetkého (a najmä podľa hviezd) by mal byť rok 2017 šťastnejší, ako jeho predchodca. Môže to byť zapríčinené aj tým, že samé od seba budeme mať viac energie aj chuti meniť svoje život k lepšiemu. Najmä v prvej polovici roka sa šťastie usmeje na všetkých 12 znamení a pripraví „pôdu“ tak, aby sme počas celého roka mohli vychutnávať to, čo si „zasadíme“. 

 

Odporúčame prečítať: Omega 3 masté kyseliny - dôležité pre vaše zdravie

6 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

28.12.2016 09:36

bodaj by to bolo lepšie

Vaše meno:

Iveta Moravčíková

Iveta Moravčíková

28.12.2016 21:15

už by sa zišlo byt trocha lepšie

Vaše meno:

tofica

tofica

29.12.2016 17:00

Dúfam , že bude šťastnejší ;-)

Vaše meno:

ľubka Olexyová

ľubka Olexyová

01.01.2017 11:43

Želám si sťastie v novom roku

Vaše meno:

Iveta Srnova

Iveta Srnova

14.01.2017 10:57

Tento rok zacal pre mna velmi dobre dufam ze tomu tak bude aj nadalej :)

Vaše meno:

Veronika Hajtmánková

Veronika Hajtmánková

26.01.2017 23:26

Zatial nic moc :/

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE