O čom sú karmické vzťahy?

Občas nám do života vstúpi osoba, o ktorej sme si takmer na 100% isté, že sme sa už kedysi stretli. Avšak pri prvom zoznámení, napriek silnému pocitu zistíme, že nepoznáme meno, ani osud toho človeka. Napriek tomu máme toľko spoločných tém, že debata ani náhodou neviazne. A druhé stretnutie chtiac nechtiac visí na vlásku. Môže ísť o náhodu, osud, alebo o karmu. Ako zistiť, kto je naším karmickým priateľom, partnerom? A k čomu je vlastne takýto vzťah?

 

Karmické vzťahy ani zďaleka nesúvisia s náhodou. Ak vám hovorí niečo pojem kauzalita, tak práve ten s týmito druhmi vzťahov môžete začať spájať. Ide o príčinu a dôsledok, o tom, že nič nie je náhodou a o to, že kým si nesplníme svoju úlohu v karmickom vzťahu v tomto živote, neposunieme sa ďalej, ani keď sa na hlavu postavíme. V prípade, že budeme popierať svoju rolu, aj rolu osoby, ktorá nám života vhupla s karmickým cieľom, pripravte sa na nespokojnosť až nešťastie.

 

Odporúčame prečítať: 10 zaujímavostí o našich snoch

O čom sú karmické vzťahy?

Zdroj: Shutterstock®

Karmické vzťahy sú samy o sebe bolestivé a prinášajú nám do života množstvo zatiaľ nepoznaných emócií. Tie sú aj hlavným spúšťačom, ako hoc aj v dave náš vnútorný radar zaostrí práve na tú danú osobu. Pri stretnutí s ňou čakajte výbuch rôznorodých pocitov. Neraz sa spájajú do viacerých kombinácií, každá z nich nesie aj znaky spriaznenosti, ďalej môže ísť o silnú sexuálnu príťažlivosť (niekedy až nevysvetliteľnú a neskrotiteľnú), vnútorný pokoj, radosť, ale tiež zmätok, strach, či dokonca averziu.

 

Odporúčame prečítať: Indiánsky horoskop - charakteristika

 

Nech už po racionálnej stránke chceme s týmito pocitmi pracovať akokoľvek, bez vpustenia si našej karmickej osoby do života to nepôjde. 

O čom sú karmické vzťahy?

Zdroj: Shutterstock®

Pamätajte na to, že pri karmických vzťahoch ide nielen o karmické putá (teda to, čo nás spája z minulých životov), ale tiež o akési „splatenie“ karmických dlhov. Niečo si máme navzájom predať, a vôbec nejde o obchod. Máme sa poučiť, odpustiť si, možno aj zlomiť srdce, alebo naopak vyliečiť.

 

Karmické vzťahy nie sú len na úrovni lásky, či sexu. Môže ísť aj o priateľku, s ktorou ste roky dreli školské lavice a verili v kamarátstvo na celý život, avšak v určitom období ste sa z ničoho nič odcudzili a už si ani nechýbate. Pri karmických vzťahoch obzvlášť platí to, že ľudia sú k sebe priťahovaní v ten správny čas. A v ten správny čas od seba aj odchádzajú. Nie skôr, nie neskôr. Hovorí to aj príslovie: „Keď je žiak pripravený, učiteľ sa dostaví“. 

 

Odporúčame prečítať: Rok 2015 - Rok Drevenej Kozy

O čom sú karmické vzťahy?

Zdroj: Shutterstock®

Aj napriek tomu, že sa vyskytujú v rôznych formách (rodič-dieťa, učiteľ-žiak, priatelia, partner-partnerka...), najviac nás predsa len dokážu zasiahnuť práve v oblasti lásky. Karmu môžete hľadať aj za tým, prečo ste osamelé, prečo naďabíte na stále ten istý typ mužov, alebo prečo sa vás milovaný človek podrazil, či podviedol.

 

O karmických vzťahoch v oblasti lásky budeme písať už zajtra.

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE