Spoznajte svojho chlapa podľa hviezd – muž Vodnár

Pokiaľ máte po svojom boku muža z tohto vzdušného znamenia, o zábavu máte postarané. Len sa ho nesnažte spútať. Vodnár, muži aj ženy, si viac než potrpia na svojej nezávislosti. Ženy túžia po emancipácii, muži po slobode. To však neznamená, že unikajú zo vzťahov. Lásku považujú za jednu z najkrajších „vecí“, ktoré ich v živote mohli stretnúť. Avšak majú sklony k nej pristupovať trochu ľahkomyseľne. Komplikácie ich zaťažujú, netúžia po slzách, žiarlivostných scénach. Nikoho sa nechcú pýtať, čo môže a čo nie. Akonáhle sa budú cítiť zahnaní do kúta, vezmú nohy na plecia a viac ich neuvidíte.

 

Nad Vodnárom drží ochrannú ruku planéta Urán, ktorá týmto znameniam vnáša do životov vždy nové objavy. Vodnár muž je veľmi zvedavý, neodradí ho ani vaše rázne nie. Podobne dotieravo sa bude správať aj vtedy, keď si zaumieni získať vaše srdce. Títo muži sú zamilovaní takmer neustále. Ich túžba milovať všetko a všetko aj spoznávať ich tak vedie zo vzťahu do vzťahu, ich bývalé, terajšie ani budúce priateľky sa na seba vôbec nepodobajú. 

 

Odporúčame prečítať:

7 letných tipov pre vodné znamenia: Rak, Škorpión a Ryby

7 letných tipov pre zemské znamenia: Býk, Panna a Kozorožec

7 letných tipov pre ohnivé znamenia: Lev, Strelec a Baran

7 letných tipov pre vzdušné znamenia: Vodnár, Blíženci a Váhy

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy – muž Vodnár

Zdroj: Shutterstock®

Vodnár taktiež hľadá dokonalosť, no neuvedomuje si, že tým len stráca čas. Sám zďaleka nie je 100%, jeho privysoké nároky na partnerku mu preto neprinášajú vytúžené ovocie. V mladšom veku si však s týmto neláme hlavu. Vďaka svojej spoločenskej povahe sa Vodnár nikdy necíti sám. Vždy je obklopený množstvo ľudí, má desiatky kamarátov, známych a aj zopár skutočných priateľov.

 

Vodnár veľmi rád cestuje a spoznáva svet. Tomuto obvykle prispôsobuje aj svoju kariéru. Na jednom mieste by kvôli svojej nepokojnej povahe dlho nevydržal. Nesmie sa cítiť byť spútaný, túžba po nezávislosti ho zaženie aj do podnikateľských vôd. Vodnár má skvelé nápady, trošku ťažšie ich síce realizuje, avšak so správnou pomocou toho môže dosiahnuť naozaj veľa.

 

Zábava a úsmev na tvári ho budú sprevádzať po celý život. Vodnár muž je veľmi odolný, aj keď ho život občas zhodí na kolená, vždy vstane, bez reptania sa opráši a pokračuje ďalej, bohatší o jednu zo životných skúsenosti. Rád kvôli tomu vystupuje aj v roli učiteľa a ostatným ponúka svoje nadobudnuté znalosti. 

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy – muž Vodnár

Zdroj: Shutterstock®

Čo sa citovej stránky týka, Vodnár je milý, príjemný spoločník, avšak keď si ho do života vpustíte viac, zistíte, že to nie je všetko. Jeho úsmev môže byť pretvárka a v skutočnosti aj on je náladový a dokáže byť taktiež chladný. Ak sa v niekom Vodnár sklame, odmlčí sa na dlhšiu dobu, prípadne dotyčného rovno zo svojho života odstrihne.

 

V láske je však verným a spoľahlivým partnerom. Aj keď má záľubu vo flirtovaní a v pekných ženách, nikdy neprekročí hranicu, ktorou by vám ublížil.

 

Po akej žene túži? Vrana vranu hľadá a platí to aj v tomto prípade. Vodnár po svojom boku potrebuje veselú povahu, komunikatívnu, ktorá sa rada zabáva, nesedí doma na gauči, ale chce spoznávať svet a všetko, čo ponúka. Chce seberovnú partnerku, ktorá mu dopraje voľnosť tak ako aj on jej. 

 

Odporúčame prečítať: 

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Baran

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Býk

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Blíženec

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Rak

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Lev

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Panna

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE